Jump to content
alexdora

Η Διαστασεισ Golf4 Στα Φαναρια

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ Μ GOLFΑΚΙ  ΑΥΤΟ ΕΔΩ http://www.youtube.com/watch?v=3VBKK9QJh7g ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΩΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ - ΤΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕΣΑ ? ΔΗΛ ΤΑ ΣΤΡΟΝΓΙΛΑ 
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΖΙΜΙΑ ? ? ? 

ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΙΜΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΑ LED ΑΥΤΑ Κ ΘΕΛΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ 

HELP PLEASE 

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

καλημερα για τισ διαστασεις πρεπει οπωσδηποτε να ανοιχτει το φαναρι κ με πολυ προσοχη,επειδη ομως ειναι κολλημενα απο το εργοστασιο με κολλα υψηλης αντοχης θελει μεγαλη μαεστρια.αλλα να ξερεις αργοτερα στο κολλημα δεν θα εχεις τη στεγανοποιηση που ειχε.

οσο για τα λεντ γιατι δεν πας στη ετοιμη λυση του εμποριου να βαλεις φαναρια ετοιμα με λεντ?δεν θα το ρισκαρα εγω παντως.θελει καποιον εμπειρο ηλεκτρολογο κ μερακλη που θελει  κ μπορει να ασχοληθει.καλη επιτυχια.!

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

αν δεις εχει καποια βιντεο που δειχνει πως ανοιγουν το φαναρι κ μπορεις να παρεις μια ιδεα απο κει στο you tube.

Link to comment
Share on other sites

ο λόγος που δεν θέλω να παω σε έτοιμα είναι ότι από τα έτοιμα δεν μαρέσει το σχέδιο λόγο του φακού κ τέτοια κ δεύτερον δεν εχω δει έτοιμα να είναι με κυκλακια led

τα χέρια μου πιάνουν απλός ρωτάω Για να μην πάρω λάθος διαστάσεις τα κυκλακια

Link to comment
Share on other sites

Η Hella βγαζει ΑΚΡΙΒΩΣ ιδιο σε νικελ εσωτερικο και οχι μαυρο μονο με Angel Eye ανοιγμα φαναριου με δικη σου ευθυνη και θες θερμικο πιστολι που κοστιζει σαν μοναδα περι τα 1500 ευρω...αλλιως στους 90 βαθμους στο φουρνο μιση ωρα(δεν κανω πλακα υπαρχει βιντεο στο ιντερνετ με τυπο που κανει xenon projectors τα φαναρια του...) και παρμπριζοκολλα...δεν το προτεινω...μετα εαν θες και τα strobo αλλη ιστορια αλλα στο φαναρι της Hella γινετε χωρις ανοιγμα φαναρι...προωπικη αποψη ΟΧΙ ΣΤΡΟΜΠΟ...καγκουρια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.