Jump to content
passatebos

Weekly Night Out - Αττική - Τετάρτη 03/07, 19:45, Secret Meeting @ Σ.Ε.Φ , Πειραιάς (Σημείο Προσυνάντησης)

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

 

Το HellenicVWClub σας προσκαλεί την Τετάρτη 03/07/2013 στο τελευταίο Secret Location Meeting πριν από τις καλοκαιρινές μας διακοπές .

 

 

Σας περιμένουμε όλους στο Σ.Ε.Φ, στο γνωστό σημείο προσυνάντησης, δηλαδή τη λιμνούλα (χάρτης εδώ), μεταξύ 19:45 με 20:15Αναχώρηση 20:20 με προορισμό ειδυλλιακό σημείο δίπλα στη θάλασσα για να απολαύσουμε τη μπυρίτσα, το ποτό ή το παγωτάκι μας.

 

 

Προετοιμαστείτε κατάλληλα... φορτίστε τα PMR σας και ρυθμίστε τα στη συχνότητα 5, βάλτε 20 -25 ευρώ βενζίνη και σημειώστε ότι η διαδρομή περιλαμβάνει διόδια.

 

 

Όπως πάντα το 1ο νέο μέλος θα βιντεοσκοπηθεί και θα φωτογραφηθεί σε σημείο έκπληξη !!!!

 

 

Ας κάνουμε αισθητή την παρουσία μας στο τελευταίο Secret Location Meeting φορώντας όλοι τα αξεσουάρ της λέσχης μας και οδηγώντας τα VW οχήματα μας τροποποιημένα ή μη, τηρούμενοι τον Κ.Ο.Κ !!!

 

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον παραδοσιακό τρόπο : nickname + αρ. μελών .

 

 

 

~~~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες ΜέλουςΑγγελίες | Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 17:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~~~
 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

και τώρα που μπορώ να έρχομαι μου κλέψανε το αμάξι..άντε με το επόμενο vw οσονούπω να τα πουμε και απο κοντά...:D

Link to comment
Share on other sites

παιδες και εγω παιζει να ειμαι αθηνα την τεταρτη οποτε ετσι και ειμαι εννοειτε οτι θα δωσει το παρων και η λευκαδαρα...για σηγουρια θα ενημερωσω αυριο

Link to comment
Share on other sites

Liberte+lupakos μεσα

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η παρακάμερα θα είναι εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Πατριδα σε περιμενω !!!!!!!

πατριδα τελικα δεν τα καταφερα λογο μαγαζιου δεν μπορεσα να φυγω.και γουσταρα πολυ να ερθω,,δεν πειραζει την επομενη φορα,

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το υπολογιζα για πεμπτη και εχω μια υποχρεωση σημερα και δεν θα προλαβω την ωρα συναντησης! Καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Η σημερινή συνάντηση γίνεται στην Σαλαμινα στο cafe-bar Berlin.

Σας περιμένουμε.

Στάλθηκε από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο secret meeting  για τη σεζόν στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία !!!! Τα περισσότερα μέλη ήρθαν για πρώτη φορά αλλά ο τυχερός της βιντεοσκόπησης ήταν ο Άγγελος με ένα golf V . Αποκορύφωμα της βραδιάς ότι μπήκαμε Σαλαμίνα με 2 ferry-boat !!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Υ.Γ κάποιοι μας ζητήσατε θάλασσα αλλά ούτε και αυτή τη φορά σας είδαμε ... Ελπίζουμε στο μέλλον !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.