Jump to content

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του Forum. Ονομάζομαι Γιώργος και μένω Θεσ/νίκη. Ανοίγω αυτό το θέμα για την παρουσίαση του αυτοκινήτου μου.

 

Πρόκειται όπως αναφαίρω και στον τίτλο του θέματος για ένα Golf MK5 - GT SPORT το οποίο έχει τα εξής:

APR stage 2 tune
APR carbonio
VWR springs
Miltek downpipe
Brembo 4pot 330 BBK
MOMO Revenge 18"
3M grey matte wrap
Forge BOV
Powerflex dogbone

 

Tuning: APR TUNED THESSALONIKI

Car wrapping : Allstar Applies

 

Ευχαριστώ και τους 2 πραγματικά για ότι έχουν κάνει στο αυτοκίνητο μου.

 

10367_507179836021403_802517754_n.jpg

 

 

 

1044278_507179739354746_1195663348_n.jpg

 

 

 

1003117_507179696021417_722795037_n.jpg

 

 

 

1012641_507179659354754_1156622713_n.jpg

 

 

 

1012999_507179616021425_1187866596_n.jpg

 

 

1004008_507179539354766_1497786211_n.jpg

 

 

1017295_507179272688126_81348542_n.jpg

 

 

1001485_507179966021390_984901261_n.jpg

Edited by George_th
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο να το χαιρεσαι  :good:

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ.

ωραίος ο φίλος !!  να το χαίρεσαι αδελφε !! 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε !

Καλησπέρα και να το χαίρεσαι!

Αν επιτρέπεται,το wrapping πόσο σου κόστισε;

Μάκη Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ, θα έλεγα καλύτερα να κάνεις μια ερώτηση στα παιδιά και να τους περιγράψεις τι ακριβώς χρειάζεσαι ώστε να βγει ακριβές κοστολόγιο πριν σου πω εγώ κάτι που ίσως σε κάνει να αποφύγεις την επικοινωνία με την Allstar γιατί κάναμε διάφορα .Ελπιζω να καταλαβαίνεις !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τουμπανο το γκολφακι  :thumbsup2:  :thumbsup2:  σου!!!! να το χαιρεσαι και καλοταξιδο!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε ,πολύ ωραίο το αυτοκίνητο σου με προσεγμένες αλλαγές ! Να το χαίρεσαι :clapping:

Μια δυο ερωτήσεις:

 

Ανάρτηση τι φοράει ;

Η υπόλοιπη εξάτμιση τι είναι ;

'Εχεις κάνει δυναμομέτρηση;

Link to comment
Share on other sites

τουμπανο το γκολφακι  :thumbsup2:  :thumbsup2:  σου!!!! να το χαιρεσαι και καλοταξιδο!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ :D

Καλώς ήρθες φίλε ,πολύ ωραίο το αυτοκίνητο σου με προσεγμένες αλλαγές ! Να το χαίρεσαι :clapping:

Μια δυο ερωτήσεις:

 

Ανάρτηση τι φοράει ;

Η υπόλοιπη εξάτμιση τι είναι ;

'Εχεις κάνει δυναμομέτρηση;

Καλησπέρα φίλε και σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσορισμα στην κοινότητα.

Ανάρτηση είναι εργοστασιακή (ακόμα) και έχω παραλάβει αυτή την εβδομάδα ( VWR springs - ελατήρια ) . Όταν το απαιτήσουν τα χιλιόμετρα να γίνει αλλαγή, 99% θα βάλω απο GTI.

- Εξάτμιση: Απο το dp και πίσω έχω κρατήσει την εργοστασιακή και έχουν βγει οι μπούκες πίσω για χάρη ομορφιάς. Το Downpipe τοποθετήθηκε απλά και μόνο για να πάμε στο stage 2 που είναι απαραίτητο. Δυστυχώς ούτε η VWR ούτε η APR έχει ακόμα Full εξάτμιση για το δικό μου. Βλέπω κάποιες κινήσεις που γίνονται για 1.4 ας ελπίσουμε να βγάλουν κάτι και για εμάς τους μικρούς :D . Πάντως καμία πρόθεση για full Miltek.

- Για δυναμομέτρηση: Όχι δεν έχω κάνει κάπου μεταξύ 220-225 υπολογίζω, έχει αρκετή δύναμη όμως λόγω ροπής και κυρίως είναι απροβλημάτιστο μακάρι δε να έιχε τις μικρο αλλαγές που έχει το Golf 6 με τα 160 τότε θα είμασταν σίγουρα 230+ .

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο το Golf σου και το έχουν αναλάβει καλά χέρια εκει πανω στην Θεσ.

H APR/VWR που βγάζει full εξατμιση για Golf 6/Scirocco να ξέρεις οτι τις φτιάχνει η Milltek και απλα βάζει την στάμπα της APR/VWR .Δεν καταλαβα γιατί έγραψες καμια πρόθεση για Milltek..

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια πολυ καλη η παρουσιαση σου .. Με το καλο να την "μεγαλωσεις" !!!!

 

 

Υ.Γ. Φοραμε τις ιδιες ζαντες εγω σε 17" ...

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο το Golf σου και το έχουν αναλάβει καλά χέρια εκει πανω στην Θεσ.

H APR/VWR που βγάζει full εξατμιση για Golf 6/Scirocco να ξέρεις οτι τις φτιάχνει η Milltek και απλα βάζει την στάμπα της APR/VWR .Δεν καταλαβα γιατί έγραψες καμια πρόθεση για Milltek..

The_winner σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου  λόγια. Για Golf 6 ναι για 5 όχι :'( και όντως μέχρι πριν απο λίγο καιρό ΑΝ δεν κάνω λάθος ίσχυε αυτό που λες περί συνεργασίας νομίζω όμως ότι έχει σταματήσει.

Καμία πρόθεση γιατί το Downpipe της Miltek σου βγάζει το στανιό λίγο για να μπει και αν έχεις συνηθίσει στα APR  προϊόντα που είναι πάρε βάλε δεν θες   :D τίποτα περισσότερο. Αν η APR αποφασίσει να βγάλει TBE θα βάλουμε ! Ευχαριστώ και πάλι για το σχόλιο σου. 

Edited by George_th
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια πολυ καλη η παρουσιαση σου .. Με το καλο να την "μεγαλωσεις" !!!!

 

 

Υ.Γ. Φοραμε τις ιδιες ζαντες εγω σε 17" ...

 

Καλησπέρα ! Ευχαριστώ πολύ - Νομίζω ότι είναι φοβερή ζάντα και έδωσε αυτό το κλικ που του  έλειπε !

Ωραίος φίλε,να χαίρεσαι το εργαλείο!

Να είσαι καλά.

 

YΓ : Τα έσπασε η υπογραφή :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αυτοκίνητο!ομορφο εξωτερικά και με αξιόλογες βελτιώσεις!να το χαίρεσαι αδερφέ! Καλές βόλτες!

Link to comment
Share on other sites

Οι ζάντες και το ματ ποντικι χρώμα είναι όλα τα λεφτά. Μοιάζουμε φίλε! Ξανά μπράβο και πάντα καλοτάξιδο!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ομορφο πολυ φιλε!!!

Που να δεις και ο δικο μου το "κακο" κοκκινο  :hyper: :hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο, πολυ ωραιες αλλαγες βελτιωσης, να το χαιρεσαι!

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

Ευχαριστώ πολύ Alex_peir

Ωραίο αυτοκίνητο!ομορφο εξωτερικά και με αξιόλογες βελτιώσεις!να το χαίρεσαι αδερφέ! Καλές βόλτες!

Σε ευχαριστώ πολύ :D 

Ομορφο πολυ φιλε!!!

Που να δεις και ο δικο μου το "κακο" κοκκινο  :hyper: :hyper: :hyper:

Καλώς το παιδί ! Κάτι έχω στα υπόψιν μου :D   8)

Link to comment
Share on other sites

Καλες βολτες με το

Γκολφακι σου και ασφαλη χιλιομετρα!

Καλες επιλογες στα περιφερειακα αλλα ειμαι κατα του wrapping :)

Οπως και να χει ειναι πολυ ομορφο !

Link to comment
Share on other sites

Καλες βολτες με το

Γκολφακι σου και ασφαλη χιλιομετρα!

Καλες επιλογες στα περιφερειακα αλλα ειμαι κατα του wrapping :)

Οπως και να χει ειναι πολυ ομορφο !

Να είσαι καλά Nik - Είναι καθαρά θέμα γούστου άρα και υποκειμενικό ή σ.αρέσει ή όχι :D Πάντως για να είμαι ειλικρινής δεν υπάρχει κάτι που με προβληματίζει αφού ανά πάσα στιγμή το βγάζεις και τσουπ χρώμα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.