Jump to content
cjgeorgio

Samsung Galaxy Mega 6.3

Recommended Posts

Αυτήν την βδομάδα το είδα μπροστά μου και το ερωτεύτηκα... Ένα μεγαλύτερο s4 λίγο ποιο αδύναμο αλλά δεν το λες αργό ούτε μπορείς να πεις οτι δεν έχει ωραία ανάλυσή η οθόνη. Κόστος 420€..

Συνδιαζη κινητό και taplet μαζί. Έρωτας.. Με βλέπω αντί για λάπτοπ να παίρνω αυτό και να δίνω το nexus 4 στην γυναίκα..... Αμα έχεις μεγαλα χέρια δεν έχεις θέμα με μεγάλα κινητά αυτό είναι κανόνας......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος ρε φίλε? είναι τεραστιοοοοοοοοοοοο και όσο μεγάλο χέρι να έχεις η τσέπη σου θα είναι το ίδιο μεγάλη για να το χωράει?  :acute:

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος ρε φίλε? είναι τεραστιοοοοοοοοοοοο και όσο μεγάλο χέρι να έχεις η τσέπη σου θα είναι το ίδιο μεγάλη για να το χωράει?  :acute:

 

Στο χέρι κάθετε μια χαρά και να γράφω μήνυμα με τα δύο χέρια που με βολεύει είναι απόλαυση.

Η μπαταρία με φουλ χρήση πάει 1 μέρα ολόκληρη και με χαλαρή σε πάει δύο μέρες.

όσο την τσέπη το βάζω στο μουφανάκι και για ομιλία χρεισιμοποιώ το handsfree bleutooth.

Μου φάνηκε λίγο ο dual core 1.7 αλλά από βίντεο που είδα κάθετε επάξια δίπλα στο Note 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν και πάει πολύς καιρός από τότε που απάντησε κάποιος στο συγκεκριμένο θέμα θα μοιραστώ μαζί σας ένα περιστατικό που είχα με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

 

 

Το κινητό αυτό το είχα αγοράσει και εγώ από πολύ γνωστό κατάστημα της Αθήνας και διαμέσου skroutz. 

 

Το τηλέφωνο με τα από μια εβδομάδα παρατήρησα ότι είχε μέσα στην οθόνη σκόνη!!!

 

Επικοινώνησα με το κατάστημα που το αγόρασα,  και μου είπαν να το πάω στην Samsung στο servise.

 

Και μιας με εξυπηρετούσε λόγο δουλειάς τότε το πήγα στο Χαϊδάρι.

 

Το έδωσα στα παιδιά μαζί με την απόδειξη αγοράς και τους ανέφερα το πρόβλημα μου.

 

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε ο υπεύθυνος και μου είπε το εξής.

 

Το τηλέφωνο αυτό ΔΕΝ ΠΡΟΟΡΊΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΉ ΑΓΟΡΆ...!!!  Και σαν Samsung Ελλάς δεν μπορούμε να βάλουμε επάνω του ΟΎΤΕ ΚΑΤΣΑΒΊΔΙ!! 

 

ΤΟ μοντέλο αυτό προορίζεται για τα αραβικά Εμιράτα. Και όχι για Ευρώπη.

 

Μου έδωσαν χαρτί επίσημο ότι σαν Samsung δεν το αναλαμβάνουν ούτε το ακουμπάνε για το οτιδήποτε παρουσιάσει.

 

Το πήγα στο κατάστημα που το αγόρασα και αφού έκανα φασαρία στο μαγαζί :angry2: πήρα άλλο τηλέφωνο και μου επέστρεψαν την διαφορά στα λεφτά.

 

Μετά από λίγες μέρες το συγκεκριμένο τηλέφωνο από το skroutz εξαφανίστηκε επιτόπου...!!! Δεν ήταν διαθέσιμο πλέων σε κανένα κατάστημα.

 

 

Αν το έχετε καλό είναι να το ξεφορτωθειτε γιατί εδώ στην Ελλάδα δεν το αναλαμβάνουν τα Samsung servise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου με πμ το κατάστημα να ξέρουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.