Jump to content
sakasgolf

Vag Com 11.11

Recommended Posts

Καλημερα στη παρεα......Οπως γραφει και ο τιτλος εχω προβλημα με το vag com μου οταν το συνδεσω με το αμαξι αναβει κανονικα το πρασινο λαμπακι παω κανω τεστ και μου βγαζει οτι δν ειναι συνδεδεμενο με το αμαξι.....

 

 

port status: OK
Interface : found!
type: Ross-Tech HEX-USB
Status : Not plugged into car!

 

 

αυτο το μνμ μου βγαζει ξερει κανεις τι παιζει?δν εχω μπει ποτε στο ιτνερνετ εχω χρησιμοποιουσα το προγραμμα για να μν κλειδωσει το καλωδιο και επισης εχω τικαρει τν επιλογη do not check for updates.......

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει ξεχωριστά setup την φίσα σωστά; Στο CD έχει ένα ξεχωριστό αρχείο για την φίσα και όταν την βάζεις για 1η φορά στην usb port του pc σου και την βρίσκει, την κάνεις setup με path τον φάκελο αυτό στο CD (ή όπου αλλού έχεις τα αρχεία του).

Link to comment
Share on other sites

Όχι έκανα εγκατάσταση του προγραμμα και μετά τη φισα..... Αφού εγκαταστηθηκε το πρόγραμμα δλδ μετά με είπε για την φισα την κουμποσα στο usb και το έκανε από μόνο του....

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό. Κάνε την φίσα απεγκατάσταση για να την ξαναβρεί ως νέο υλικό και όταν την βρει, βάλε ως path εγκατάστασης το CD, για να την κάνει από εκεί εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου ειπε να αλλαξω την ημερομηνία του υπολογιστή και να ξανατρεξω το πρόγραμμα αλλα και παλι τα ιδια.......τι αλλο μπορει να φταιει????

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να το εγκαταστησεις σε αλλο usb κ εαν δε δουλεψει κ ετσι σε αλλο λαπτοπ...μπορει να χει προβλημα το καλοδιο

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου ειπε να αλλαξω την ημερομηνία του υπολογιστή και να ξανατρεξω το πρόγραμμα αλλα και παλι τα ιδια.......τι αλλο μπορει να φταιει????

Μην την ψάχνεις κινέζικο είναι.....

Και γω το ίδιο πράγμα έπαθα.Δεν δούλεψε ποτέ....Και email έστειλα και και και,απλά ο κινέζος με έγραψε απάντηση καμία.Πέταξα 20 ευρώ αυτό είναι το κλου της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έστειλα μαιλ και μου είπαν να μη στείλουν καινούργιο ότι το έκαψα αυτό και καλά.... Το θέμα είναι ότι το χρειάζομαι το καλώδιο γιατί θέλω να κάνω κάποια λογκαρισματα εδώ και καιρό και τορα με αυτό που έγινε σε μπορώ.... Θα δοκιμάσω άλλο λαπτοπ τι να κάνω......

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έστειλα μαιλ και μου είπαν να μη στείλουν καινούργιο ότι το έκαψα αυτό και καλά.... Το θέμα είναι ότι το χρειάζομαι το καλώδιο γιατί θέλω να κάνω κάποια λογκαρισματα εδώ και καιρό και τορα με αυτό που έγινε σε μπορώ.... Θα δοκιμάσω άλλο λαπτοπ τι να κάνω......

Το δοκίμασα και σε άλλο λάπτοπ αλλά τίποτα. Μακάρι το δικό σου να δουλέψει.....

Link to comment
Share on other sites

Kάποιος στην ευρύτερη περιοχή που μένεις δεν μπορεί να σ΄εξυπηρετήσει??Τι λογκαρίσματα θέλεις να κάνεις??

Link to comment
Share on other sites

Ξαναμίλησα με αυτούς και το μόνο που κατάφερα είναι να μου στείλουν  καινούριο με 18euro  μου είπαν να το στείλω να το δούνε να το φτιάξουν αν γίνετε και να μου το στείλουν πάλι πίσω αλλά έτσι βγαίνει ακόμα πιο ακριβά .........

Link to comment
Share on other sites

17796 - Control Module Malfunction - DBW Throttle Monitoring
            P1388 - 008 -  - Intermittent
Readiness: 0010 0001

 

42-Door Elect, Driver -- Status: Malfunction 0010

 

52-Door Elect, Pass. -- Status: Malfunction 0010

 

17-Instruments -- Status: Malfunction 0010

19-CAN Gateway -- Status: Malfunction 0010

 

μηπως ξερει καποιος κατι για αυτες τισ βλαβεσ;μολις πηρα το Vag 11.11

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.