Jump to content
paul_fsi

Ενδειξη Airbag Μετα Απο Καθαρισμα [Λύθηκε]

Recommended Posts

δεν πειραζει φιλε μ.... σε ευχαριστω και μονο που προσφερθηκες!!θα παω σε κανα μικρο εδω κοντα να παρω τιμη και απο εκει,,,,,, πολυ απλα ο γρατσιας εφαγε ενα πολυ μεγαλο ακυρο απο εμενα.... γτ αν ζητανε τοσα πολλα για το τπτ δηλαδη για μια ζημια ποσο θα θελουν?? δν προκειτε να ξαναπαω εκει οτι θεμα και να εχω!!

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει φιλε μ.... σε ευχαριστω και μονο που προσφερθηκες!!θα παω σε κανα μικρο εδω κοντα να παρω τιμη και απο εκει,,,,,, πολυ απλα ο γρατσιας εφαγε ενα πολυ μεγαλο ακυρο απο εμενα.... γτ αν ζητανε τοσα πολλα για το τπτ δηλαδη για μια ζημια ποσο θα θελουν?? δν προκειτε να ξαναπαω εκει οτι θεμα και να εχω!!

 

 

εάν κατεβενεις προς κεντρο σεπολια μενω δεν έχω θεμα το κανουμε

Link to comment
Share on other sites

πηγα σε εναν το εβαλε σε ενα μηχανημα(μαλλον vag com δεν καταλαβα) αλλα με το που ξεκινησα ξανα αναψε και μου ειπε οτι δεν ειναι βλαβη απλα η λυχνια του αεροσακου για να σβησει θελει ειδικο μηχανημα που το εχουν μαλλον μονο η αντιπροσωπιες!! γνωριζεις κανεις κατι παραπανω??  

Link to comment
Share on other sites

Παπάτζες σου είπε ο μάστορας... Αν έχεις vag-com το σβήνεις και σβήνει ... Αν ξανανάψει σημαίνει οτι η φύσα δεν πατάει σωστά οπότε και ξαναδοκιμάζεις αφου την τσεκαρεις οτι ειναι κουμπωμένη... Και γω απο τότε που την έπαθα πήρα το καλώδιο και όποτε του ρχεται το σβήνω μόνος μου...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ σε ολους για τις απαντησεις σας.... μαλλον ο μαστορας δεν ειχει vag com απλα ενα κοινο μηχανημα που μπαινει στην φυσα του εγκεφαλου αλλα μαλλον δν μπορει να σβησει απλα διαβαζει!! γνωριζει κανεις αν σβηνει με ELM327 bluetooth που ειναι κατι σαν το vag com??γτ νομιζω πως γραφει οτι σβηνει και το check engine.... το εχω παραγγειλει και το περιμενω!!

Link to comment
Share on other sites

Δες τις κιτρινες φυσες κατω απο τα καθισματα αν ειναι σωστα κουμπωμενες.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντεξει λυθηκε το προβλημα το πηγα σε αλλο συνεργειο το οποιο ειχε vag com και μου την εσβησε την βλαβη τσαμπα....... και οχι με 25 ευρο που ηθελε η vw gratsias..... σας ευχαριστω πολυ ολους!!

Link to comment
Share on other sites

Κλειδωμένο.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.