Jump to content
kostikos21

Αγορα Νεου Πολο Και Απορια

Recommended Posts

Θελω να εκφρασω μια απορια. Για το πλυσιμο τι προτεινετε πλυσιμο με λαστιχο και σφουγγαρι , πλυντηριο ή εκει που βαζεις λεφτα και το πλενεις μονος σου;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αμα εχεις το χρονο πλενε το μονος σου. Αλλιως πηγαινε σε καποιον που θα το πλενει ατο χερι. Οχι δηλαδη πλυντηρια με βουρτσες.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις μερακι, χρονο, χωρο και τα καταλληλα υλικα να το πλενεις μονο σου. αν παλι βαριεσε και μπορεις να διαθετεις καποια ευρω για πλυντηριο αυτοκινητων τοτε πηγαινε εκει, μονο στο χερι ομως. και μην ψαχνεις φθηνιαρικα πλυντηρια γιατι μονο ζημια θα σε κανουν

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τα πρατηρια που σου παρεχουν πιστολι εκτοξευσης νερου πιεσης αφρου και λοιπα ειναι η καλυτερη λυση που το πλενεις και με μερικα ευρω μονος σου. Μιλαω για car wash στυλ 

Edited by kostikos21
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτήν είναι καλή λύση τόσο από θέμα προσοχής αφού το κάνεις εσύ αλλά και οικονομίας.

Κάνεις και λίγη γυμναστική :-)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπλυνα το βανάκι εξωτερικά. 1.5 ευρώ σύνολο στο βενζινάδικό. 0,50 για πρόλπλυση, 0.50 για αφρό, σφουγγάρισμα με δικό μου σφουγγάρι, 0,50 για ξέβγαλμα.

 

Βουρ για νέες λάσπες, για νέες βρωμιές, κάθε βροχή είναι μια υπέρχοχη ευκαιρία. (Παράφραση από ένα αγαπημένο κομμάτι από ΤΡΥΠΕΣ)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπλυνα το βανάκι εξωτερικά. 1.5 ευρώ σύνολο στο βενζινάδικό. 0,50 για πρόλπλυση, 0.50 για αφρό, σφουγγάρισμα με δικό μου σφουγγάρι, 0,50 για ξέβγαλμα.

Βουρ για νέες λάσπες, για νέες βρωμιές, κάθε βροχή είναι μια υπέρχοχη ευκαιρία. (Παράφραση από ένα αγαπημένο κομμάτι από ΤΡΥΠΕΣ)

Ακριβώς έτσι πλένω και εγώ το αστέρι μου ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρωτο ταξιδι της πολαρας σημερα Καλαματα-Πατρα μεχρι 120km/h με 6η και 2.500 στροφες.Καταπληκτικη συμπεριφορα του αμαξιου διακρινεται η σκληρη αναρτηση της εκδοσης r line τρομερη καμπινα εσωτερικου χωρου απο θεμα ηχομονωσης και γενικα το αμαξι δειχνει στιβαρο και πως παταει στον δρομο. Ειμαι υπερευχαριστηρημενος

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα όχι, λάθος μου! Έπρεπε να σβήσω εκείνο το κομμάτι!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το αυτοκίνητο σου φίλε! Πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις, πολύ καλή επιλογή και χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

@kostikos21  Μιας και λες ότι διακρίνεται η σκληρή ανάρτηση του rline,έχει καθόλου πλεύσεις? Το highline π.χ. που υποτίθεται ότι είχε πιο σφιχτή ανάρτηση από το απλό μια χαρά μπατάρει :p  .Eπίσης,μάρκα μοντέλο ελαστικού?

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες πλευσεις εννοεις εντονα τρανταγματα σε λακουβες για παραδειγμα? Γενικα βλεπω οτι παραμενει σταθερο το αμαξι παρ ολο που οι δρομοι ειναι γεματοι λακουβες και σαμαρακια.Τωρα για μαρκα μοντελο ελαστικου θα σε γελασω.Φοραει τις 16αρες τις ζαντες της εκδοσης R-line.Θα κοιταξω ομως και εαν δεν γνωριζει καποιος να σου πει θα σου πω οταν το βρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.