Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out - 11/9/13 @ Αττική - Γιορτή Μπύρας

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι του Hellenic VWClub ,

 

Ύστερα από την μικρή μας καλοκαιρινή ανάπαυλα έφτασε ξανά η ώρα επανένωσης της πιο τρελής παρέας στον χώρο της αυτοκίνησης.

 

Την ΤΕΤΑΡΤΗ 11/9/13 ορίζεται το πρώτο μας ραντεβού για την νέα σεζόν. Πιο συγκεκριμένα σας περιμένουμε όλους στο γνωστό parking του ΣΕΦ δεξιά από την λιμνούλα στις 20.30 και από εκεί στις 21.00 θα κατευθυνθούμε στις γιορτή μπύρας πού γίνεται στον περιβάλλοντα χώρο του σταδίου.

 

Ως γνωστών στην παρέα μας έχουν θέση όλοι. Νέα αλλά και παλιά μέλη με βελτιωμένο ή μη όχημα. Βασική όμως προϋπόθεση η καλή σας διάθεση.

  

Να σημειωθεί πως η εκδήλωση έχει αντίτιμο εισόδου το οποίο ανέρχεται στα 5 ευρώ για όσα μέλη έρθουν κανονικά στο ραντεβού μας.

Η είσοδος για την εκδήλωση αντιστοιχεί σε 10 ευρώ για το κοινό.

 

Φορέστε λοιπόν τα μπλουζάκια της λέσχης μας και ελάτε να διασκεδάσουμε όπως μόνο εμείς ξέρουμε.

 

Παρακαλείστε να μας δηλώσετε την συμμετοχή σας για την δέσμευση επαρκούς χώρου.

 

Χάρτης εδώ!

 

 

~~~~~~
2η Πανελλήνια Συνάντηση 2013 - 12~13 Οκτωβρίου - Πάτρα

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~~~

 

 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
Link to comment
Share on other sites

Καλή νέα σεζόν παίδες!

Χάνω την 1η συνάντηση για 3 μέρες :(

Link to comment
Share on other sites

Λεω να ελθω ... που μου αρεσουν και μπυρες

Κωστας

 

Μεσα και εγω

 

Χίλια συγνώμη άκυρο από μένα, προέκυψε εργασία από το πουθενά

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Και εμείς και εμείς δεν γίνετε να λείπει ο άντρας μου απο τέτοια συνάντηση , καλη αρχή να έχουμε με μπύρα !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

doumasj +  :wub:      +  2   ......

 

αλλά θα είμαστε εκεί 21:15.... κρατήστε μας θέση....!!! και μην πιει ο σωτηράκης (aka passatebos) όλα τα μπυρόνια...να αφήσει κάτι και για μας...χαχαχ

Edited by doumasj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εισαι εκει δεν θα πιω τιποτα !!!! Μονο μαζι σου φιλαρακι μου :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks::excl: :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ξαναποσταρω.......και γω μεσα για αυριο!!!! :drinks:  :drinks:

Θα ερθω κι εγώ, αλλά δεν θα πιω πολύ... χιχιχιχι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να σας γνωρίσω αυτή την φορά.Θα είμαι σπίτι και θα συνεχίσω το baby sitting μου.Καλά να περάσετε και ελπίζω την επόμενη φορά να βρεθούμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με βοηθήσει καποις παρακαλώ.. Αν έρθω σημερα στην συνάντηση μπορω να γίνω μέλος του club, ??? Υπάρχει κάποις που μπορεί να απαντησει? Δεν ξέρω καν την διαδικασία..

Link to comment
Share on other sites

Ελα σημερα να μας γνωρισεις κ θα σου λυσουμε οτι αποριες εχεις.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.