Jump to content
passatfsi

Ποσα Passat Υπαρχουν Στο Club?

Recommended Posts

1.6 stage 2 φιλτρο ελευθερας εξατμιση 52μμ απο σπιραλ μεχρι τελικο decat εκκεντροφορος 262 μοιρες 11.3 μμ βυθισμα και παλευω να βαλω προγραμμα e-tuners αν παρω ποτε λεφτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν μπορειτε να γραψετε  και επιπλεον στοιχεια π.χ κυβικα αλογα χρονολογια κλπ

Θα προτεινα να συμειωνατε και τον τοπο σας ( Οσοι δεν το εχετε ηδη στο προφιλ σας , για να σας προλαβω).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστος απο Ιλιον ,  με passat Β5 του 2000 με τον 1.8Τ 20V στα 275hp .Φωτο δεν εχω προχειρη , εξωτερικα οπως το εβγαλε η μαμα VW

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χρήστος απο Ιλιον ,  με passat Β5 του 2000 με τον 1.8Τ 20V στα 275hp .Φωτο δεν εχω προχειρη , εξωτερικα οπως το εβγαλε η μαμα VW

Ενδιαφερον κ04 ειναι ? δωσε στοιχεια φωτο και κανα βιντεακι να δουμε τι κανει.

Link to comment
Share on other sites

Guest TASOS HN

Tι  ερωτήσεις  είναι  αυτές  πόσοι  είμαστε  και  φωτώ  κλπ.

Για  τσιγάρα  σταματάς  και  αν  δεν  προσέξεις  μπορεί  να  μπεις  σε  ξένο  αμάξι.

Είμαι  ο τρίτος : 1.8 TSI TIPTRONIC

 

 

 

bxxr.jpg
 
 

Edited by HN1984
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sportline πλέον μετά την αλλαγή ανάρτησης από Θεσ/νίκη.Βάζω ακόμη μια φωτό από μπροστά.

 

1017341_349106658551542_2036434024_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σωτηρης απο Αιγαλεω . Passat 3B του 1999 με τον γνωστο οπως ειπε και ο Χρηστος 1.8T 20V στα 164hp 

 

 

post-9631-0-45616600-1378990099_thumb.jp

Edited by passatebos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον κ04 ειναι ? δωσε στοιχεια φωτο και κανα βιντεακι να δουμε τι κανει.

Εχουν γινει μικροεπεμβασεις εσωτερικα οπως , προγραμμα , μπεκ , αντλια , intercooler, φιλτρο ελευθερας , εξατμιση ολοσωμη , η τουρμπινα ειναι της μαμας VW Κ03 μετατροπη σε υβριδικη Κ04 , over 1.4 . Φωτο δεν εχω ουτε και video . Εξωτερικα δεν εχει γινει καμια μετατροπη σε φρενα η αναρτησεις .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχουν γινει μικροεπεμβασεις εσωτερικα οπως , προγραμμα , μπεκ , αντλια , intercooler, φιλτρο ελευθερας , εξατμιση ολοσωμη , η τουρμπινα ειναι της μαμας VW Κ03 μετατροπη σε υβριδικη Κ04 , over 1.4 . Φωτο δεν εχω ουτε και video . Εξωτερικα δεν εχει γινει καμια μετατροπη σε φρενα η αναρτησεις .

Ωραιος αλλα πως στριβεις και φρεναρεις με τοσα αλογα ? 

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος αλλα πως στριβεις και φρεναρεις με τοσα αλογα ? 

Τα εργοστασιακα φρενα ειναι παρα πολυ ικανοποιητικα για τα αλογα μου , δεν αντιμετωπησα ποτε προβλημα . Οσο για τις στροφες , στριβω κανονικα μιας και δεν το παω ποτε πανω απο 140χλμ . Το αμαξι το χρησιμοποιω για να παω στο χωριο κανα ΣΚ και το απολαμβανω στο δρομο ,δεν το σκιζω . Καθημερινες εχω το αμαξι της δουλειας .

Edited by Passas(t)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει 290 στο κοντέρ, αλλά δε νομίζω ότι είναι εκεί η ουσία... :-)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Πάντα μετριοπαθής ο Νίκος....... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.