Jump to content

Recommended Posts

γεια σας παιδια ηρθα και εγω στο vwclub μετα απο καιρο και εχω αγορασει ενα vw polo 6r 1.4 gti και το πηρα το 2011 ηρθε καιρος μετα απο λιγο χρονο να κανω και εγω καποιες βελτιωσεις στο αμαξι μου...

το αμαξι μου φοραει φιμε τζαμια , ηχοσυστημα το οποιο περιλαμβανει 4 οχταρια οχταιντσα σε καθε πορτα μαρκας cadence και μια κορνα conhord σε καθε πορτα ,επισης φοραει εναν ενισχυτη esx ,φοραει μια τελικη εξατμιση χειροποιητη απο τον κουκλινο, led κοκκινα πανω απο τα ποδια σε οδηγο και συνοδιγο , φαναρια πισω βερνικομενα by Aerikos ,φοραει και δερματινο σαλονι μπρος πισω καθησματα και ταμπλαδες απο ταπετσαριες ΒΛΑΧΑΒΑΣ..

 

να και το αμαξι μου...

 

f7a8.jpg

 

gceo.jpg

 

gmoq.jpg

 

82ot.jpg

 

9hap.jpg

'

3fxw.jpg

 

jfz3.jpg

 

dd7k.jpg

 

yrew.jpg

 

m6gu.jpg

 

pj21.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

αδερφε πανεμορφο το πολακι σου ρε τρελε να το χερεσαι...ενα απο τα πιο ομορφα vw polo gti ....αντε ετοιμασου να ερθουνε και τα αλλα πραγματα απο αθηνα να το φτιαξουμε λιγο ...καλη δουλεια καναμε στην παρουσιαση :)))

Link to comment
Share on other sites

Γαματα τα καθισματα! Να το χαιρεσαι!

Ποσο καιρο τα εχεις κ ποσο σου πηγε αν επιτρεπεται;

Link to comment
Share on other sites

Γαματα τα καθισματα! Να το χαιρεσαι!

Ποσο καιρο τα εχεις κ ποσο σου πηγε αν επιτρεπεται;

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ 1200 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ.

Πολυ ωραιο το πολακι σου φιλε και πανεμορφο εσωτερικο!!!!!!καλες βολτες να εχεις!!!!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Και γ@μω...Να το χαιρεσαι φιλε..Πανεμορφο..  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ  ΦΙΛΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

άπαιχτο το εσωτερικό!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη δουλεια και τιμη! Εχω δει αλλα after market δερματα τα οποια μετα απο 8 μηνες εχουν "χαλαρωσει" . Και παλι να το χαιρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.