Jump to content
KOSTAS MK5

Weekly Night Out-Αττική-Τεταρτη 02/10/2013-Secret Location Meeting-Σεφ (Σημείο Προ-Συνάντησης)

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Ο φθινοπωρινός πλέον Οκτώβριος είναι προ των πυλών και ως γνωστόν την πρώτη εβδομάδα του μήνα έχουμε το Secret Location Meeting!

Έτσι λοιπόν αυτή τηn Τετάρτη 2/10 έχουμε κανονίσει για τα μέλη μας ένα άκρως φθινοπωρινό τοπίο, ήσυχο με μαγευτική θεά για να απολαύσουμε μαζί το καφέ το ποτό ή ό,τι επιθυμεί ο καθένας.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

- Αρχικά θα συναντηθούμε στον χώρο στάθμευσης στο ΣΕΦ, δεξιά από την λιμνούλα (δείτε τον χάρτη εδώ)

- Ώρα προσέλευσης 21:00.

- Αναχώρηση, αυστηρά, στις 21:30

 

Για την καλύτερη οργάνωση της βόλτας μας συστήνουμε να έχετε μαζί σας τα PMR σας και καύσιμα περίπου 15-20 ευρώ.

 

Πρωταγωνιστής της βραδιάς, όπως σε κάθε Secret Location Meeting, θα είναι το πρώτο νέο μέλος που θα φτάσει στο σημείο προ-συνάντησης. Αφού, φτάνοντας στον τελικό προορισμό θα γίνει βιντεοσκόπηση και παρουσίαση του VW οχήματος του!

 

Φοράμε όλοι τα αξεσουάρ της λέσχης και απολαμβάνουμε τη διαδρομή τηρώντας πάντα τον Κ.Ο.Κ.!

 

Σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα!

Με το βελτιωμένο ή το εργοστασιακό VW σας!
Όντας παλιό ή νέο μέλος!
 

 

~~~~~~

2η Πανελλήνια Συνάντηση 2013 - 12~13 Οκτωβρίου - Πάτρα

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~~

 

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο +αριθμός επιπλέον ατόμων.

 

KOSTAS MK5 +1

GOLFAKI 4 +1

liberte

lupakos

SotirisTsi

 

 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by KOSTAS MK5
Link to comment
Share on other sites

Παρων + 1 η 2 θα ενημερωσω!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να μαθουμε που θα ειναι ο τελικος προορισμος για να υπολογισω την ωρα γυρισμου μιας κ ξυπναω 03.00 για δουλεια !!!!!!!!!!!   Ρωταμε επειδη θελουμε να ερθουμε.Ευχαριστουμε προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Στρατο δεν γινεται να μαθεις απο τωρα τον προορισμο.

Παρολα αυτα σου λεω πως για να γυρησεις σπιτι σου απο εκει θελεις περιπου 25-30 λεπτα.

Υπολογισε.....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μέσα από Λευκάδα ,εγω με την πολαρα μου και +2 στα σηγουρα, και μάλλον αλλο ένα polo 9v3 gti +1 και αυτός (για αυτόν θα ενημερώσω αύριο για σηγουρα)

παιδεσ μολις εφτασα αθηνα,, τελικα δεν θα μπορεσει ο φιλοσ μου οποτε θα ειμαι εγω +3

Link to comment
Share on other sites

loipon....wraia h voltoula,allo pou xathikame ligo,den peirazei afou ftasame, wraio to magazi alla kata ti diki mou apopsh gi' auto to magazi einai kalitera me poli kalo kairo gia na thn arazeis e3w kai na apolamvaneis kafedara kai thea...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια κι αυτη τη φορα η βολτα μας αν εξαιρεσουμε οτι μας τα χαλασε λιγο ο καιρος... 
Και η επιλογη του μερους πολυ καλη οποιος κι αν το επελεξε!
Οσο για το μπερδεμα που εγινε στην αρχη καλο θα ηταν να ενημερωνομαστε στην αρχη τουλαχιστον προς τα ποιο δρομο ξεκιναμε,οχι για το μερος για να μη χανεται και το νοημα του Secret Location!, εστω οσοι εχουν pmr για καλυτερο συντονισμο.

Αυτα απο μενα, περιμενουμε την επομενη συναντηση!!

Edited by patelistuning
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια η βόλτα εγω τουλάχιστον δεν είχα ξαναπαει απο εκει και μου άρεσε πολυ , και το μαγαζι πολυ ωραίο θα ήταν καλύτερα αν είχε καλό καιρο για να καθόμασταν έξω με θέα αλλά και ετςι ήταν όλα μια χαρα, ελπίζω να μπορέσω να ξαναερθω,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.