Jump to content
nikon

Polo R Line

Recommended Posts

xaireto thn parea!!ti kanete?molis egina melos!!!thelo thn gnomh sas!!thn deytera tha paraggelo to polo R-LINE 1200 105 !!se xroma shadow!!den exo dei to xroma pano sto r line!!to exei dei kapoios?pos einai?

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες στην παρεα!!!

Γραφε ομως με μικρους ελληνικους χαρακτηρες!

Κανε μας κ μια παρουσιαση στα νεα μελη.

Οσο για την απορια σου γιατι δεν το βλεπεις στο google; το θεμα ομορφια παντα θα διαφερει.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

xaireto thn parea!!ti kanete?molis egina melos!!!thelo thn gnomh sas!!thn deytera tha paraggelo to polo R-LINE 1200 105 !!se xroma shadow!!den exo dei to xroma pano sto r line!!to exei dei kapoios?pos einai?

τι άλλες επιλογές έχεις στους κινητήρες ; εαν βγαίνει με μεγαλύτερο ανεβα ενα σκαλί πάνω..

εαν αναφέρεσαι στο κλασσικό μπλε που βγάζει όλα τα r, r-line η vw, ναι το έχω δει και είναι σήμα κατατεθέν. Όχι κατι τρομερό όπως ενα περλέ κόκκινο που έβγαλε στο scirocco. Μην ξεχνάς πως το χρώμα είναι προσωπική επιλογή-γούστο πάνω απ' όλα..

Edited by Speedy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ω Θεοί! :shok: Αν έπαιρνα rline θα έκανα παραγγελία ένα μπλε με ξένον κα ηλιοροφή+ανάρτηση gti.(καρααξίζει η αναμονή για κάτι τέτοιο εκτός και αν υπάρχουν τα παραπάνω χρήματα για το blue gt).

Αλλά να πω την αμαρτία μου,αν έψαχνα σπορ μικρό του στυλ polo rline,fiesta sport,clio gt θα επέλεγα το fiesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

geia soy file moy!! to polo r line 5θυρο 1200 105 tsi. blue shadow rcd 310 tapetsaria livon aisthithires broxhs thermenomenoi kathreftes!!me olo ton vasiko exoplismo!!einai panemorfo!!

Link to comment
Share on other sites

Rline & μπλε.....πωπωωωω ζημια (και 105αρι όπως πρέπει ;) )

Αντε,καλή αναμονή τώρα :p και όταν παραλάβεις περιμένουμε εντυπώσεις!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rline & μπλε.....πωπωωωω ζημια (και 105αρι όπως πρέπει ;) )

Αντε,καλή αναμονή τώρα :p και όταν παραλάβεις περιμένουμε εντυπώσεις!

seyxaristo marie!!ennoeitai tha steilo!!tha anevaso kai analoges foto!!anypomono na lavo meros efoson mporo sthn epomenh synanthsh ths lesxhs!!!

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω  ilias_92!!θα αργησει λιγο!!θα μου ερθει για δωρο χριστουγγενων!!αλλα πιστευω οτι αξιζει να το  περιμενω!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα αξιζει γιατι ειναι αυτο που θες, οπως το θες ;)

Ομοιοπαθης ειμαι και εγω οποτε σε καταλαβαινω!

Θα το παραλαβεις το 13' ή με το νεο ετος;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα σε ξενερώσω αλλά γιατί δεν έκανες υπομονή αφού το 2014 βγαίνει το facelift . . . . . .

όπως και να έχει καλορίζικο πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα απο τώρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν το facelift είναι αυτό που έχει βγει στην δημοσιότητα (πάντοτε ανεπίσημα) καλά έκανε και πήρε αυτό, το προτιμώ 1000 φορές, όπως και να χει καλορίζικη η πολαρα φίλε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ο μόνος λόγος που θα επέλεγα να περιμένω το fl θα ήταν αν έπαιρνε τον νεότερο 1.2 tsi.Αλλα βλεπω ότι μπαίνει μόνο σε όσα αυτοκινητα φτιάχνονται στην πλατφόρμα mqb οπότε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το fl polo θα έχει τους καινούργιους κινητήρες όπως 1000cc turbo τους νέους diesel 1.6 κλπ άλλο ταμπλό άλλα φανάρια άλλους προφυλακτήρες και μάλιστα θα το κρατήσουν έτσι γιατί θα αργήσει να αλλάξει με το νέο polo. Είναι αρκετές οι αλλαγές φαντάζομαι αν όντως επαληθευτούν . . . .  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ANDRITSOULAS ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΛΟ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ?ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ!!ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΤΑΓΑ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΟΛΟ ΤΟ 2014 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΤΙ!!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι οι αλλαγές στο νέο polo θα είναι κυρίως στις μηχανές και ειδικά στο diesel που επιτέλους θα είναι λίγο πιο δυνατό (κατάργηση του 1.2 tdi και αντικατάσταση με 1.5, 90ps π.χ.).

Εξωτερικά οι αλλαγές θα είναι ελάχιστες.

http://www.themotorreport.com.au/#/57337/2014-vw-polo-update-spied-testing

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει μη μασάς μακάρι να μπορούσα να το πάρω και εγώ το tdi σε r-line αλλά τι να κάνω που το έχω εκπαιδευτικό . . . . . . . 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πολακι ήρθε είναι πολύ ωραίο.θα το πάρω από την αντιπροσωπεία στις 2-3 του γενάρη.ειμαι προβληματισμενος!θα το πάρω από Πάτρα και σκέφτομαι να το πάω μια βόλτα εως την Αθήνα με πολύ συντηρητική οδήγηση.ειμαι από ζάκυνθο κ εδω δεν έχουμε μεγάλες αποστάσεις 5ή ταχύτητα σπάνια βάζουμε.ειδικοτερα στην πόλη είμαστε εως 3ή.ειναι σωστό να το βγάλω εθνικη αν ναι τι χλμ να το παω και μέχρι μια ταχύτητα;ποτέ να αλλάξω λάδια πρώτη φορά;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

geia soy file moy!! to polo r line 5θυρο 1200 105 tsi. blue shadow rcd 310 tapetsaria livon aisthithires broxhs thermenomenoi kathreftes!!me olo ton vasiko exoplismo!!einai panemorfo!!

 

 

Παιδιά το πολακι ήρθε είναι πολύ ωραίο.θα το πάρω από την αντιπροσωπεία στις 2-3 του γενάρη.ειμαι προβληματισμενος!θα το πάρω από Πάτρα και σκέφτομαι να το πάω μια βόλτα εως την Αθήνα με πολύ συντηρητική οδήγηση.ειμαι από ζάκυνθο κ εδω δεν έχουμε μεγάλες αποστάσεις 5ή ταχύτητα σπάνια βάζουμε.ειδικοτερα στην πόλη είμαστε εως 3ή.ειναι σωστό να το βγάλω εθνικη αν ναι τι χλμ να το παω και μέχρι μια ταχύτητα;ποτέ να αλλάξω λάδια πρώτη φορά;

 

 

Χρόνια πολλά κ μια καλή χρονιά…. Καλώς να έρθει κ να το παραλάβεις φιλέ μου, καλοτάξιδο να είναι! Η τελική τιμή αγοράς ποια ήταν; Είναι με το αυτόματο κιβώτιο και κομμένο τιμόνι, βενζίνη; Να το κάνεις βόλτα - να το κάνεις- μη το σκεφτείς... χαλαρά σίγουρα χωρίς πολλές στροφές τέρμα γκάζια κτλ, τώρα κάποιος πιο έμπειρος ας απαντήσει. Ρίξε μια ματιά: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=39189&page=2

Edited by villager
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια φίλε μου !!σευχαριστω πολύ να σαι καλά!!η τελικη τιμή να με τα πάντα μεσα(πινακίδες σήματα) 15 700€.μηχανικο κιβώτιο όχι αυτοματτο δυστηχώς το συγκεκριμενο μοντελο δεν βγαίνει σε πετρελαιο αναγκαστικά βενζινη!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια φίλε μου !!σευχαριστω πολύ να σαι καλά!!η τελικη τιμή να με τα πάντα μεσα(πινακίδες σήματα) 15 700€.μηχανικο κιβώτιο όχι αυτοματτο δυστηχώς το συγκεκριμενο μοντελο δεν βγαίνει σε πετρελαιο αναγκαστικά βενζινη!

 

Καλή τιμή... εγώ είμαι για πετρέλαιο bluemotion 1.2 tdi αλλα είδα το golf και έχω προβληματιστεί! Πως είναι το δικό σου, πάει καλά; Απο πίσω μου φάνηκε λιγο στενός ο χώρος;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.