Jump to content

Recommended Posts

Φίλε Κτμ με τα σασμαν το παίζουν εγω εχω 170 Αρι ηχεία για Sachs performance μόνο που βρίκες αυτό το δίσκο ;παίρνουμε οτι και το gti ?

Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι θες να ρωτησεις.

 

 

Μπράβο και απο μένα Γιώργο ,!! Καθαρές δουλειές, σωστή τοποθέτηση, με σύναιση και προσοχή.

Η δουλειές σου είναι γνωστές, δεν υπάρχει καμιά αμφιβολία για το σούπερ,απροβλημάτιστο τελικό αποτέλεσμα!

Συγχαρητήρια !! :-)

Ευχαριστω Χρηστο,ηθελα να κανω κατι σωστο και ομορφο χωρις πολλα κοψε ραψε κτλ,θα δυναμωσει και αλλο στην πορεια.Στο ιδιο σκηνικο.

Link to comment
Share on other sites

καλή πολύ δουλεία ktm, αμάξι το απροβλημάτιστα δουλέψει ελπίζω να!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποπο όντως . Δείχνεις ενα δίσκο πλατό κεβλαρ ψάχνω καιρο για κάτι καλύτερο απο μαμά και εχω βρει μόνο αυτό απο την zf Sachs τον οργανικό .μπορεις να δόσεις πληροφορίες ; Εσυ το 160 και το gti φόρεμε ίδιο δίσκο πλατό ; Εγω εχω turbo komressor

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Ποπο όντως . Δείχνεις ενα δίσκο πλατό κεβλαρ ψάχνω καιρο για κάτι καλύτερο απο μαμά και εχω βρει μόνο αυτό απο την zf Sachs τον οργανικό .μπορεις να δόσεις πληροφορίες ; Εσυ το 160 και το gti φόρεμε ίδιο δίσκο πλατό ; Εγω εχω turbo komressor

Αποκλείεται ο ktm να φοράει δίσκο πλατό, είναι υπαρκτό πρόσωπο και προφανώς άνθρωπος. :blink:  

Edited by ACE2007
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, πολύ καλή επιλογή. Από ότι φαίνεται θα αποδειχθεί ανάλογα καλή με το s3 set up στα δίλιτρα και 1.8 tfsi.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να ρυθμιστεί Γιώργο!! Θα ήθελα αφού ετοιμαστεί να το δω και από κοντά!

Αν επιτρέπεται, ποιος θα το ρυθμίσει; Τι πιέσεις θα δουλεύεις; Θα κάνεις τίποτα με το κιβώτιο;

Link to comment
Share on other sites

Α γεια σου.. Εδω μιλας σωστα!!! Παρα πολυ ωραιο συνολο σε "ΟΕΜ" καταστασεις για θαυμασμο.. 
Μεχρι που σκοπευεις να τ φτασεις? :D
 

Link to comment
Share on other sites

Ωρε τι βιασύνες είναι αυτές απο κάποιους!!
Ο ανθρωπος κάνει 1 ωραια αναβάθμιση και θα μας ενημερώνει! Τι άλλο θέλετε δηλαδή?
Πόσο, που, τι, κιβώτιο, ποιος, πότε κλπ...τι παιδικές ερωτήσεις ειναι αυτές ρε γμτ...
Καλά για τον άλλον (_____) που ρωταει για το κέβλαρ δίσκο, οργανικό κλπ, απορώ που τον συνερίζεστε..

Edited by Speedy
αφαίρεση χαρακτηρισμών
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα χιλιομετρα σου ευχομαι και απο εδω!

Γρηγορα στο δρομο... Αλλα και στο dyno :)

Με το καλο να κανεις προγραμμα και να ολοκληρωσεις το setup με τα περιφερειακα.

Link to comment
Share on other sites

Ότι έχετε να πείτε, πείτε το με κόσμιες εκφράσεις και χωρίς να χρησιμοποιείτε χαρακτηρισμούς που κατεβάζουν το επίπεδο της συζήτησης.

Σε αντίθετη περίπτωση θα επιβληθούν κυρώσεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια,μολις τελειωσω με τα περιφερειακα θα παω για προγραμμα.

 

SAM_0060_zpsa350bb9b.jpg

 

κατι λεπτομερειες οπως ενα καπακι για ομορφια πριν το καρμπον,ενα κολλαρο κτλ.Απο εβδομαδα downpipe και catback.

Edited by ktm25089
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Γιωργαρε αν και καθυστερημενα , συγχαρητηρια για την υπομονη και το μερακι σου.

Το αμαξι μην το φοβηθεις απο άποψη πιέσεων και δύναμης,

MAp sensors άλλαξες ?

Αν θες να δεις πάνω απο 1,55 άλλαξε τους.

Περιμένουμε νέα σου..Ειναι μακράν η ποιο οικονομικη και emfaνησιακα μαμα μετατροπη που έχω δει ως τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.