Jump to content
kouliss

Weekly Night Out @Αττική 31/10/2013, Μεταμόρφωση - Cafe Θέα Δηλαβέρη

Recommended Posts

Φίλοι μας,

 

Την Πέμπτη 31/10/2013 τα μέλη του Hellenic VWClub από την Αττική θα συναντηθούν στην Μεταμόρφωση στο, γνωστό πλέον, καφέ ΘΕΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ. Θα βρείτε τον χάρτη της περιοχής κάνοντας κλικ εδώ!

 

Αρχικά θα υπάρξει συγκέντρωση στην είσοδο του μαγαζιού, πλησίον των χώρων στάθμευσης, στις 21:30 και εν συνέχεια στις 21:45 θα ανέβουμε  όλοι μαζί, παλιά και νέα μέλη, για να απολαύουμε την παρέα μας, να συζητήσουμε για τα οχήματα μας και φυσικά ότι άλλο μας ενδιαφέρει.

Στο μαγαζί υπάρχει ποικιλία επιλογών σε καφέ, ποτά και φαγητά.

 

Όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας αφού οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Χρησιμοποιήστε μόνο τα αυθεντικά αξεσουάρ της λέσχης για την καλύτερη διαφήμιση μας!

 

Σημειώστε ότι εφεξής, στις εκδηλώσεις της Αττικής θα χρησιμοποιούνται επιλεγμένα μαγαζιά ως σημεία τακτικής συνάντησης σε ορίζοντα διμήνου ή τριμήνου! Ένα από αυτά είναι το ΘΕΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ!

 

Δηλώστε μας έγκαιρα την συμμετοχή σας για την καλύτερη οργάνωση του χώρου. Σημειώστε την παρουσία σας μαζί με τον αριθμό των ατόμων που θα σας συνοδεύουν, π.χ. Λευ Kouliss +1.

 

~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~ 

 

 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με το προγραμμα της επομενης εβδομαδας σχολαω στις 22:00.. ειμαι και διπλα.. 22:10 πιστευω να ειμαι στην παρεα σας!!

Link to comment
Share on other sites

Σημειώστε ότι εφεξής, στις εκδηλώσεις της Αττικής θα χρησιμοποιούνται επιλεγμένα μαγαζιά ως σημεία τακτικής συνάντησης σε ορίζοντα διμήνου ή τριμήνου! Ένα από αυτά είναι το ΘΕΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ!

[...]

:thumbsup:

+1

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω..........καλως εχοντων των πραγματων!!!!

κανονισε να ερθεις για να μην σε φερω σηκωτο.

επισης θελω αυτοκολλητακια, ο Γιαννακος θα ειναι εκει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σας δούμε απο κοντά κι εμείς, εγώ με την αδερφή μου!

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα εισαι εσυ δεν θα ειμαι εγω

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.