Jump to content
dimispolo

Μπουζοκαλωδια Βγηκαν Off

Recommended Posts

γεια σας παιδες,,λοιπον μετα απο την μπαταρια που ηταν φυσιολογικη φθωρα γτ ηταν πολλα χρονια, εκει που ειχα ανοιχτο το καπο και το ειχα και δουλευε παρατιρισα οτι το ρεταρισμα που μου εκανε γτ δεν εχει σταματισει απο την συναντιση μασ στην αθηνα που ειχα ερθει και εβαλα χαλια βενζηνη και μου ρεταριζε> τωρα παρατιρισα πως ειναι  απο τα μπουζοκαλωδια ακουγα σαν να βγαζουν σπυνθυρα αν και οντος εβγαζε γιατι ψιλοφαινοταν οποτε οταν εβγαλα τα μπουζοκαλωδια ηταν σαν διαλλημενα σαν να ειχαν λιωσει καπως ετσι,,, και κατελληξα στο οτι λογικα χαλασαν γτ στην α8ηνα που δεν δουλευε καθολου σωστα με εκεινη την βενζινη κατω απο το καπο σεικωνε απιστευτη θερμοκρασια οποτε μαλλον θα διαλληθικαν τοτε.. ααα μην ξεχασω τα μπουζοκαλοδια ειναι 1ως χρονου και ειναι lucas σιλικονης και ομως χαλασαν,,,σημερα παραγγηλα αγωνιστικα μπουζοκαλοδια  τα οποια εχουν εφορου ζωης εγγυηση για τον οποιαδιποτε ζημια παθουν η παθει ο κινητιρασ και ευθυνοντε αυτα ,,οπως και α χαλασουν δλδ τα τραβιξει καποιον και τουσ κανει ζημια η χαλασει καποιο μεταλο φτιαχνοντε με 2 ευρο, τα πλυρωσα 125 ευρο αλλα νομιζω ειναι οτι καλυτερο και με εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι απο εδω διαβασε και θα δεισ αξιζουν τα λεφτα τους http://www.autopro.gr/mixaniki-veltiosi/agonisitika-mpousokalodia.html?sl=EL


και επειδη του ειπα οτι φωραω μπουζι ιριδιου το μονο που μου ειπε οτι να τα πεταξω και να βαλω τα μαματα γιατι με αυτα τα μπουζοκαλωδια θα εχω θεμα ενω τα μαματα εχουν ποιο πολες ανοχες

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι απο εδω διαβασε και θα δεισ αξιζουν τα λεφτα τους http://www.autopro.gr/mixaniki-veltiosi/agonisitika-mpousokalodia.html?sl=EL

και επειδη του ειπα οτι φωραω μπουζι ιριδιου το μονο που μου ειπε οτι να τα πεταξω και να βαλω τα μαματα γιατι με αυτα τα μπουζοκαλωδια θα εχω θεμα ενω τα μαματα εχουν ποιο πολες ανοχες

Αν και δεν γραφει ποιας εταιρειας ειναι εκανες σωστη κινηση.

Με msd ισως να την ειχεις βγαλει πιο φτηνα.

 

Εδιτ: Οσο για τα ιριδιου εμενα μια χαρα δουλευανε δεν ειχα αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

Edited by Gpap
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν γραφει ποιας εταιρειας ειναι εκανες σωστη κινηση.

Με msd ισως να την ειχεις βγαλει πιο φτηνα.

 

Εδιτ: Οσο για τα ιριδιου εμενα μια χαρα δουλευανε δεν ειχα αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

ουτε εγω εχω αντιμετοπισει προβλημα με τα ιριδιου απλα μου ειπε οτι με αυτα ττα μπουζοκαλωδια επειδη θα εχει ποιο δυνατο σπηνθιρα καλο ειναι να βαλω τα μαματα ,,γτ μπορει να σου κανει προβλημα,,,αν τα βαλεισ και σου κανει μου ειπε θα ειναι απο τα ιριδιου οποτε θα βαλεισ τα μαματα και θα εισαι κομπλε,,καλα ειναι τα ιριδιου αλλα ειναι ποιο εθαισθητα απο τα μαματα,

Edited by dimispolo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.