Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Day Out @ Αθήνα - Κυριακή 24/11/2013 - 17:00 - Kartday - Παλλήνη - Kartland

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Όπως έχετε πλέον καταλάβει δεν νοείται να περάσει εβδομάδα χωρίς συνάντηση της θεότρελης παρέας μας.

Έτσι λοιπόν και αυτήν την εβδομάδα θα ενώσουμε την αγάπη μας για τα vw οχήματά μας, εργοστασιακής μορφής ή βελτιωμένα!

Αυτή τη φορά όμως εχουμέ ετοιμάσει συνάντηση "αγωνιστικής φύσης".

 

Το ραντεβού μας  ορίζεται για την ερχόμενη ΚΥΡΙΑΚΗ  24/11/13  και ώρα 17.00  στην πίστα καρτ "kartland"στην Παλλήνη οδός  Λ.Ανθούσας 8 τκ.15351.

Εκεί θα σας περιμένουμε όλους, παλιά και νέα μέλη, να συζητήσουμε σχετικά με τα οχήματα μας, να πιούμε το καφεδάκι μας, να διασκεδάσουμε όπως εμείς ξέρουμε αλλά και να νιώσουμε την αδρεναλίνη μιας αυτοκινητιστικής μονομαχίας.Σε αυτό το σημείο θα πρέπει να σας πούμε πως η πίστα την ώρα που θα τρέξουμε θα είναι δεσμευμένη μόνο απο εμάς.

 

Το πρόγραμμα της ημέρας περιλαμβάνει:

Δύο 8λεπτα περάσματα για τον κάθε οδηγό. 

Οι 5 ταχύτεροι θα λάβουν μέρος σε έναν mini τελικό με έπαθλο για τον νικητή του τελικου.

Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στα 15 ευρώ κατ' άτομο.

 

Σας περιμένουμε όλους με τα μπλουζάκια του Hellenic VWClub να περάσουμε ένα απόγευμα γεμάτο γέλιο και VW διάθεση.

 

 

Επίσης θα θέλαμε να σας επισημάνουμε πως σε περίπτωση βροχής θα υπάρξει ενημέρωση της τελευταίας στιγμής οπότε οι συμμετέχοντες καλό θα ήταν να παρακολουθούν το θέμα.

 

Η συμμετοχή βαραίνει τον συμμετέχοντα και ουδεμία ευθύνη φέρει το Hellenic VWClub ή οποιοσδήποτε εκπρόσωπός του.

 

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την οργάνωσή μας.

 

Χάρτης εδώ!

 

 

 

~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~ 

 

 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσυ βολταρες την πεμπτη μικρολιμανο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγεσαι..... Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Ξεχνάς μου φαίνεται......

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έρθουμε. Ο αργότερος παίκτης του αγώνα (εγώ :p ) μαζί με την eFfIeT ( :wub: )!

Link to comment
Share on other sites

Μετά κόπων και βασάνων (ο Μήτσος ξέρει) θα παρευρεθώ κι εγώ.. Μόνο για καφεδάκι καθώς υπάρχει ένα "τεχνικό" πρόβλημα με όλα τα καρτ....!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά κόπων και βασάνων (ο Μήτσος ξέρει) θα παρευρεθώ κι εγώ.. Μόνο για καφεδάκι καθώς υπάρχει ένα "τεχνικό" πρόβλημα με όλα τα καρτ....!!!!!

Τι 'προβλημα' βρε Μιλτο? :hyper:  :hyper:  :hyper: 

Και το ζευγος εκει θα ειναι,μονο εγω για καφε και η γυναικα να κοντραριστει με τον μπαρμπαστρουφ

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

Edited by lupakos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι 'προβλημα' βρε Μιλτο? :hyper:  :hyper:  :hyper: 

Και το ζευγος εκει θα ειναι,μονο εγω για καφε και η γυναικα να κοντραριστει με τον μπαρμπαστρουφ

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

 

H αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με τα καρτ.. αν ανέβω εγώ πάνω τους θα αποκτήσουν... Δεν είναι εποχές για έξοδα.. :p :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρών και εγω !!! Μονο για καφέ μαλων!

Παρών και εγω !!! Μονο για καφέ μαλων!

1. Σωθηκαμε

2.Η παλια σου δασκαλα λεει "γ@μω τα ορθογραφικα σου μεσα"  (δε φταιω εγω ειμαι μαζι σου)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μας μέλη,

 

Η ενημέρωση που υπάρχει από την πρόγνωση καιρού δίνει μεγάλη πιθανότητα βροχοπτώσεων για την ημέρα της συνάντησής μας.

 

Παρ όλα αυτά όμως θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί κανονικά, και αν ο καιρός δεν επιτρέπει "κόντρες" στην πίστα, τότε θα πάμε για καφεδάκι σε κοντινό μαγαζί που θα έχουμε δεσμεύσει τραπεζάκι!

 

Παρακαλώ να παρακολουθείτε το θέμα για νέες ενημερώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα οσοι ειναι να τρεξετε αν δεν βρεχει να τσεκαρετε παλι για να ενημερωσουμε την πιστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.