Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - 08/12/13 - 12:00

Recommended Posts

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει την Κυριάκη 08/12/2013 και ώρα 12:00 συνάντηση για φωτογραφηση και καφεδάκι στο γνώστο σημείο, στο mediamarkt που βρίσκεται στο Pantheon Plaza της Λάρισας.

 

Απο εκεί θα πάμε στο σημείο που έχουμε διαλέξει (θα ανακοινωθεί μέσα στην εβδομάδα) όπου θα πραγματοποιηθεί εκτός της ομαδικής φωτογράφησης και ατομική... για να αποφασιστεί ποια από τα αυτοκίνητα θα μπούνε στο ημερολόγιο του Hellenic VWClub για το 2014. Τα VIP μέλη όπως καταλαβαίνετε πρέπει να δώσουν πρώτα το παρών.

Θα μας βρείτε στο παρκινγκ που βρίσκεται δεξιά κοιτώντας την κύρια είσοδο Pantheon Plaza.
 
Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!
 
Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.
Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!
 
Σημειο προσυνάντησης στο Βόλο στις 11:10 στον περιφερειακό...μόλις περάσουμε τα φανάρια για ΜΕΛΛΙΣΙΑΤΙΚΑ... σταματάμε στο ρεύμα για Λάρισα.
 
~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 
 
Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!
~~~~
 
 
Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

θα σας περιμενουμε ολους παιδια να τα πουμε απο κοντα...

 

αν ειναι να ερθετε με :heart:  να ειδοποιησετε

 

εμενα μαλλον θα ερθει γιατι θελει να δει μηπως την κορο'ι'δευω και παω πουθενα αλλου... :vava:

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε κι εμενα μεσα θα ερθω...Ελπιζω να ερθει κι ο Φανης που τον εχουμε χασει πολυ καιρο τωρα..Αλλα γενικα να μαζευτουμε πολλοι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε Νικόδημε, μάλλον δεν προλαβαίνω να έρθω διότι την Κυριακή έχω κλείσει να φύγω από Λαμία με τρένο στις 16:20. Θα ανέβω χωρίς το Golf.

Link to comment
Share on other sites

+1 ακομα απο Βολο, θα καθυστερησω λιγο αλλα θα ερθω. Στην πιεση σας εχουν, στην πιεση! :-D 2 bar over...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα χει καλό καιρό όπως όλα δείχνουν.Κατά πάσα πιθανότητα κ γω μέσα!Θα ειδοποιήσω αν αλλάξει κάτι

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον μονος μου....αρρωστο το μωρο παλι... :brr:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΑΡΙΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.