Jump to content
Symearg

Weekly Day Out, Θεσσαλονίκη, Σάββατο 14/12, Nouvelle, 15:00

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη και φίλοι του Hellenic VWClub,

 

η επόμενη συνάντησή μας θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σάββατο 14/12, στο cafe - bar Nouvelle, που βρίσκεται στο 7ο χλμ Θεσσαλονίκης - Ωραοκάστρου λίγο πριν μπούμε στο Ωραιόκαστρο.

 

Στο Nouvelle υπάρχει άφθονος χώρος για παρκάρισμα, γεγονός που θα το εκμεταλλευτούμε για την πραγματοποίηση αναμνηστικής φωτογράφησης.

 

 

Όπως σε κάθε συνάντηση και για την καλύτερη οργάνωση της κράτησης τραπεζιών, δηλώστε τη συμμετοχή σας μαζί με τον αριθμό των ατόμων που θα σας συνοδεύουν με τη μορφή: όνομα μέλους + αριθμό ατόμων (π.χ. symearg+1).

 

Νέα και παλαιά μέλη, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα μας.

 

 

Υπενθυμίζω το νούμερο του τηλεφώνου που μπορείτε να επικοινωνείτε 6973507006 (Μάκης / symearg).

 

 

 

 

~~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~~~

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτάτε, το Nouvelle είναι το μαγαζί στο οποίο έγινε η συνάντησή μας μαζί με τους σκαραβαίους. Η φωτογράφηση θα γίνει για τις ανάγκες του ημερολογίου του club, για την επόμενη χρονιά.

Για ότι χρειαστείτε τηλεφωνήστε μου ή στείλτε π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είμαι και γω παρών γιατι μου λείψατε ρε κουφάλες! :yahoo:

 

Ελεγα να βγάλω την βαλβίδα εκκεντροφόρου να την καθαρίσω, αλλά αν το κανω παρασκευή θα είμαι έτοιμος για το Σαββατο, πλυμένος και ντυμένος!  θα του βάλω και σκούφο να μην κρυώνει το τουτού μου.

 

τι ώρα θα γίνει η μάζωξη  ?

Link to comment
Share on other sites

ναι σορρυ.  το είχε στον τίτλο και όχι μέσα και δεν το πρόσεξα. !

 

θα στεγνώσω,  μαζί και την βαλβίδα μου και θα ρθω !!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, ειμαι καινουριος στην ομαδα και θα ηθελα πολυ να ερθω να γνωριστουμε αλλα δυστυχως δουλευω ..... υπαρχει ομως μια πιθανοτητα να ερθω αν παρω καποιες ωρες που μου χρωστανε, εχετε κι εμενα στα υποψην σας λοιπον μηπως ερθω!!! thanks

Link to comment
Share on other sites

ωραία συνάντηση, νέα άτομα, τέλειες φώτο και χαρούμενη ατμόσφαιρα με αναλύσεις επι τεχνικών θεμάτων, γενικά σχόλια, συζητήσεις πει meeting mods  και άλλα πολλά.   φώτος coming soon.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς! Χρήστο τα είπες όλα. Και οι φωτογραφίες έρχονται. Καλώς ήλθαν και τα νέα μέλη!

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και το άλμπουμ. Μπορείτε να ανεβάσετε φωτογραφικό υλικό κάνοντας κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

που ειναι οι φωτογραφιες ρε παιδια;

Λόγω της διακοπής ξεχάστηκε το θέμα των φωτογραφιών Ηλία.Ελπίζω ότι ο Μάκης με την 1η ευκαιρία να τις αναρτήσει......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα Χρόνια Πολλά σε όλους! Οι φωτογραφίες είναι έτοιμες και θα ανέβουν σύντομα. Ένα θεματάκι έχω με τη σύνδεσή μου (είμαι εκτός πόλης) αλλά θα το λύσω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.