Jump to content
orker

Rieger Rear Skirt Extension(R-Line)

Recommended Posts

Ευχαριστώ φιλαράκι.το ανθρακόνημα κόστισε 400 ευρώ&200 "περαστηκά"(100 βάψιμο&100 τοποθέτηση)...αλλαγμένο τελικό με σωλήνα 350 με άνοιγμα τρύπας στο ανθρακόνημα..όλα αυτά Θεσσαλονίκη!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά αλλά πολλά λεφτά . . . . . που αξίζουν για γνήσιο carbon αλήθεια ξέρει κανείς πόσο έχει το κάτω κομμάτι του πίσω προφυλακτήρα του R-line?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχουν τιμη οι καυ$#%λες?ειναι τελειο..οτι ποιο ωραιο για πολο...τουμπανο ειναι απο πισω..ευγε!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά αλλά πολλά λεφτά . . . . . που αξίζουν για γνήσιο carbon αλήθεια ξέρει κανείς πόσο έχει το κάτω κομμάτι του πίσω προφυλακτήρα του R-line?

Φιλε μ αν εννοεις το μαυρο μονο,επειδη εγω το αλλαξα αν ενδιαφερεσαι πες το μ γιατι το πουλαω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ αν εννοεις το μαυρο μονο,επειδη εγω το αλλαξα αν ενδιαφερεσαι πες το μ γιατι το πουλαω

Τελικα το πουλησες;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πουλησες;

Sent from my iPad using Tapatalk

Όχι γιατί απλά δε ξέρω αν κουμπώνει πάνω σε οποιοδήποτε 6R πλην R liine

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί απλά δε ξέρω αν κουμπώνει πάνω σε οποιοδήποτε 6R πλην R liine

μα να μη μπορει κανεις να μας λυσει αυτη την απορια!! :Ρ

Sent from my iPad using Tapatalk

Το extension της rieger κολλησε κανονικα; Κ και εχεις r line, σε απλο;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μα να μη μπορει κανεις να μας λυσει αυτη την απορια!! :Ρ

Sent from my iPad using Tapatalk

Το extension της rieger κολλησε κανονικα; Κ και εχεις r line, σε απλο;

Sent from my iPad using Tapatalk

Στην ουσία αυτό της Rieger είναι ολόκληρο το κάτω μέρος απλά εγώ έβαψα τις άκρες στο χρώμα του αυτοκινήτου,δηλαδή ξήλωσα το παλιό το οποίο αχρηστεύθηκε γιατί ήταν η μόνη λύση για να βγει αλλά η φλούδα είναι μια χαρά απλά το θέμα είναι πως δε ξέρω αν μπορεί να εφαρμόσει.Κόλλησε κανονικότατα πάντως της Rieger!!!Τι εννοείς αν το έχω σε απλό?Αν εννοείς DSG,όχι δεν το έχω.

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία αυτό της Rieger είναι ολόκληρο το κάτω μέρος απλά εγώ έβαψα τις άκρες στο χρώμα του αυτοκινήτου,δηλαδή ξήλωσα το παλιό το οποίο αχρηστεύθηκε γιατί ήταν η μόνη λύση για να βγει αλλά η φλούδα είναι μια χαρά απλά το θέμα είναι πως δε ξέρω αν μπορεί να εφαρμόσει.Κόλλησε κανονικότατα πάντως της Rieger!!!Τι εννοείς αν το έχω σε απλό?Αν εννοείς DSG,όχι δεν το έχω.

Συγγνωμη δε το θεσα σωστα! Λεω εσυ εχεις το r line , οχι καποιο αλλο line(comfort,trend,high..)

Αντιστοιχα για τα αλλα θα κανει ετσι; Εγω σκεφτομουν να παρω της rieger για το gti για να βγαλω διμπουκη εξατμιση πισω.. Αλλα πανε πολλα τα λεφτα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το R line έχω!Αυτό που έβαλα ταιριάζει σε όλα τα  POLO 6R.Το rieger για το gti ταιριάζει μόνο στο gti,το ξέρω με σιγουριά αυτό γιατί αυτό είχα βάλει στο μάτι γιατί ταίριαζε πιο πολύ στο concept που ήθελα να κάνω-ήθελα 2 εξατμίσεις αριστερά-δεξιά αλλά εκεί να δεις λεφτά που ήθελε εκτός&αν έβγαζα τη ρεζέρβα πράγμα που δεν ήθελα

Link to comment
Share on other sites

Το R line έχω!Αυτό που έβαλα ταιριάζει σε όλα τα POLO 6R.Το rieger για το gti ταιριάζει μόνο στο gti,το ξέρω με σιγουριά αυτό γιατί αυτό είχα βάλει στο μάτι γιατί ταίριαζε πιο πολύ στο concept που ήθελα να κάνω-ήθελα 2 εξατμίσεις αριστερά-δεξιά αλλά εκεί να δεις λεφτά που ήθελε εκτός&αν έβγαζα τη ρεζέρβα πράγμα που δεν ήθελα

Καταλαβα ρε φιλε δικιο εχεις! Εγω τωρα η αυτο θα παρω , ή του r line ή του gti τα oem.προς το πασχα για να αλλαξω και εξατμιση

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το ξαναθυμήθηκα το post και πρόσεξα οτι είχατε ξαναγράψει . . . . .  :phew:

orker τελικά εσύ πουλάς όλο το κάτω μισό του προφυλακτήρα απο το r-line? ή μόνο τον μαύρο ''διαχύτη'' . . . . ?

Link to comment
Share on other sites

Πηγα ρωτησα στην αντιπροσωπια για το μαυρο μερος του διαχυτη και δεν κανει σε κανενα αλλο εκτος απο τα r line..

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανές μιας και είναι διαφορετικό όλο το κάτω μισό του πίσω προφυλακτήρα.

Αυτό με ενδιαφέρει και μένα το κάτο μισό απο τον προφυλακτήρα του r- line (δηλαδή μισός προφυλακτήρας μαζί με διαχύτη) άβαφο ή βαμμένο πόσο το δίνει η αντιπροσωπία ? 

Ρωτάω για να ξέρω να πάρω προσφορά και απο την αντιπροσωπία εδώ στην πόλη μου και να συγκρίνω.

 

Πλάκα πλάκα κοιτάξτε όλο το κιτ του  r- line στα 700 ευρά χωρίς μεταφορικά άβαφα . . . . . . . . . .

http://www.oem-tuning.nl/en/volkswagen/polo-6r/vw-polo-6r-r-line-bodykit-package.html

 

τα δίνει και ξεχωριστά  . . . .

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα αντιπροσωπια και μου πε γυρω στο 450-500 αβαφα.. Ζηταει 110 μονο για το κομματι το κατω που σε μας δε κανει

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το ξαναθυμήθηκα το post και πρόσεξα οτι είχατε ξαναγράψει . . . . .  :phew:

orker τελικά εσύ πουλάς όλο το κάτω μισό του προφυλακτήρα απο το r-line? ή μόνο τον μαύρο ''διαχύτη'' . . . . ?

Εγώ πουλάω τη¨φλούδα¨(το μαύρο διαχύτη δηλαδή μόνο) αλλά κάνει μόνο για r-line από όσο ξέρω 

Ρωτησα αντιπροσωπια και μου πε γυρω στο 450-500 αβαφα.. Ζηταει 110 μονο για το κομματι το κατω που σε μας δε κανει

Sent from my iPad using Tapatalk

Για όλο το bodykit(μαρσιπιέδες,προφυλακτήρας μπροστά&πίσω) 500 max δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μονο για πισω προφυλακτηρα και αυτος αβαφος. Ολο το σετακι με μπροστα προφυλακτηρα, πισω , μασπιεδες και αεροτομη πρεπει να ναι στα 1500 αβαφα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μονο για πισω προφυλακτηρα και αυτος αβαφος. Ολο το σετακι με μπροστα προφυλακτηρα, πισω , μασπιεδες και αεροτομη πρεπει να ναι στα 1500 αβαφα

Sent from my iPad using Tapatalk

Ούτε για πλάκα τότε με 350 παίρνεις ανθρακόνημα&είναι πολύ πιο ωραίος κατά την άποψη μου,,,είναι τρελοί αυτοί στη VW

Link to comment
Share on other sites

Ούτε για πλάκα τότε με 350 παίρνεις ανθρακόνημα&είναι πολύ πιο ωραίος κατά την άποψη μου,,,είναι τρελοί αυτοί στη VW

Το βρηκα στη rieger με 178€ με πλαστικο και 198€ carbon look.. Εσυ απο που το πηρες; Γιατι με ενδιαφερει πολυ γιατι το 6r ενω μπροστα ειναι sport αρκετα πισω ειναι ξενερωτο

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα στη rieger με 178€ με πλαστικο και 198€ carbon look.. Εσυ απο που το πηρες; Γιατι με ενδιαφερει πολυ γιατι το 6r ενω μπροστα ειναι sport αρκετα πισω ειναι ξενερωτο

Sent from my iPad using Tapatalk

Λοιπόν αυτές τις τιμές τις είδα&γω όταν έψαχνα να το αλλάξω αλλά όταν πήγα να το παραγγείλω μου είπε 350 εγώ βέβαια το πήρα 400 γιατί έκανα ειδική παραγγελία..προφανώς βγάζει&ο ίδιος προμήθεια αλλά αυτή είναι η τιμή.Φυσικά αν έχεις άκρες να το πάρεις από την rieger&να γλυτώσεις το μεσάζοντα με κλειστά μάτια να το κάνεις...για την Βόρεια Ελλάδα και γενικά για την Ελλάδα επίσημος αντιπρόσωπος είναι ο Κώστας Ζιάρας στη Θεσσαλονίκη&αυτό είναι το site..........http://www.sportcenter.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.