Jump to content
orker

Rieger Rear Skirt Extension(R-Line)

Recommended Posts

Λοιπόν αυτές τις τιμές τις είδα&γω όταν έψαχνα να το αλλάξω αλλά όταν πήγα να το παραγγείλω μου είπε 350 εγώ βέβαια το πήρα 400 γιατί έκανα ειδική παραγγελία..προφανώς βγάζει&ο ίδιος προμήθεια αλλά αυτή είναι η τιμή.Φυσικά αν έχεις άκρες να το πάρεις από την rieger&να γλυτώσεις το μεσάζοντα με κλειστά μάτια να το κάνεις...για την Βόρεια Ελλάδα και γενικά για την Ελλάδα επίσημος αντιπρόσωπος είναι ο Κώστας Ζιάρας στη Θεσσαλονίκη&αυτό είναι το site..........http://www.sportcenter.gr/

Παραγγελια αμεσως απο rieger δε παιζει ε;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια αμεσως απο rieger δε παιζει ε;

Sent from my iPad using Tapatalk

Φαντάζομαι παίζει αφού έχει δυνατότητα αγοράς η σελίδα απλά επειδή στο παρελθόν ταλαιπωρήθηκα με παρόμοιες αγορές δε το κοίταξα καθόλου αυτή τη φορά.Πάντως αν το κάνεις απευθείας πιστεύω κανά 100 ευρώ θα το γλυτώσεις συνυπολογίζοντας πάντα&τα όποια μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απ οτι εχω καταλαβει ο πισω προφυλακτηρα του R line ειναι μονοκομματος και δεν ειναι προσθετο το μισο κατω κομματι! αρα και σε οποιοφηποτε απλο πολο πχ Hightline πρπεει να αλλαχτει ολος ο προφυλακτιρας και ας φαινεται σαν προσθετο κομματακι! σωστα???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απ οτι εχω καταλαβει ο πισω προφυλακτηρα του R line ειναι μονοκομματος και δεν ειναι προσθετο το μισο κατω κομματι! αρα και σε οποιοφηποτε απλο πολο πχ Hightline πρπεει να αλλαχτει ολος ο προφυλακτιρας και ας φαινεται σαν προσθετο κομματακι! σωστα???

Το κομματι το εξτρα ειναι ο κατω διαχυτης..απλα εχει αλλο ανταπτορα το r line απο τα υπολοιπα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

maxresdefault.jpgΡε παιδιά ο προφυλακτήρας σε όλα τα polo εκτός του Gti είναι 2 κομμάτια . . . . . το ίδιο και το rline με την μόνη διαφορά οτι βγείνει και ο μαύρος διαχύτης σαν τρίτο κομμάτι . . . 

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια εμεις με τον κλασσικό προφυλακτήρα highline μπορούμε να το κάνουμε σαν το r line με το έξτρα κομμάτι που φαινεται και τον διάχυτη; Η αλλάζουμε τον υπάρχον προφυλακτήρα;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι προφυλακτήρες εκτός του gti είναι δύο κομμάτια ακόμη και του bluemotion. Στον ίδιο βγάίνει το κάτω κομμάτι και βάζεις το κάτω κομμάτι του r-line . . . . . 

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι προφυλακτήρες εκτός του gti είναι δύο κομμάτια ακόμη και του bluemotion. Στον ίδιο βγάίνει το κάτω κομμάτι και βάζεις το κάτω κομμάτι του r-line . . . . .

Εχω ρωτησει αντιπροσωπεια και παλι το κοστος ξεπερναει τα 500€

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την παρασκευη στην αντιπρωσοπεια ποσο κοστιζει ο προφυλακτιρας του vw polo gti και μου ειπανε ειναι δυο κομματια το πανω μερος που κανει 270 ευρω αβαφος και 140 ευρω ο διαχυτης πολλα τα λεφτα με τους κλεφτες...βαλτε κανενα site αν εχετε η απο rieger...

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την παρασκευη στην αντιπρωσοπεια ποσο κοστιζει ο προφυλακτιρας του vw polo gti και μου ειπανε ειναι δυο κομματια το πανω μερος που κανει 270 ευρω αβαφος και 140 ευρω ο διαχυτης πολλα τα λεφτα με τους κλεφτες...βαλτε κανενα site αν εχετε η απο rieger...

Στα δικα μας πρεπει να αλλαχτουν ολα;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την παρασκευη στην αντιπρωσοπεια ποσο κοστιζει ο προφυλακτιρας του vw polo gti και μου ειπανε ειναι δυο κομματια το πανω μερος που κανει 270 ευρω αβαφος και 140 ευρω ο διαχυτης πολλα τα λεφτα με τους κλεφτες...βαλτε κανενα site αν εχετε η απο rieger...

 

Aυτές μπορώ να πω είναι λογικές τιμές όχι και 500 μόνο το κάτω του r - line ......

Link to comment
Share on other sites

Είναι...«Πολλά τα λεφτά Άρη» εκτός και αν έχεις κόλλημα να δείχνεις gti από πίσω οπότε οκ αλλά σε κάθε άλλη περίπτωση με τα ίδια λεφτά πας Rieger ''αβλεπεί''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.