Jump to content
passatebos

Weekly Day Out @ Πάτρα - Κυριακή 15/12/2013 - 13:00 Flo Cafe W Restasurant

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου και ώρα 13:00, τα μέλη από την Πάτρα και τις γύρω περιοχές θα συναντηθούν για να απολαύσουν τον μεσημεριανό τους καφέ αλλά κυρίως την μοναδική παρέα του Hellenic VWClub , στο Flo Café – W restaurant που βρίσκεται στην περιοχή του Ρίου επί της οδού Ποσειδώνος και Μ. Αλεξάνδρου 1. Δείτε τον χάρτη της περιοχής ΕΔΩ.

 

Επίσης θα πραγματοποιηθεί φωτογράφηση των μελών στην προβλήτα με φόντο τη γέφυρα Ρίου - Αντιρρίου. Η ώρα πραγματοποίησης της φωτογράφησης (πριν ή μετά τον καφέ) δεν έχει αποφασιστεί ακόμα, οπότε καλό θα ήταν να είστε όλοι στην ώρα σας.

 

Όπως πάντα, ελάτε μόνοι ή με την δική σας παρέα και το VW όχημα σας ανεξαρτήτως κατάστασης, βελτιωμένο ή μη.

Υπενθυμίζουμε πως για αυθεντικά αξεσουάρ και γενικά για γνήσιο προωθητικό υλικό της λέσχης μπορείτε να επικοινωνείτε με το μελος Lupakos (Γιάννης).

 

Η συνάντηση γίνεται στα πλαίσια της αυτόνομης πρωτοβουλίας μελών με την υποστήριξη των aris_stamatop και Golf4 R-Line .

 

τηλέφωνο επικοινωνίας   6907541195

 

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, π.χ. ψευδώνυμο + αριθμός ατόμων!

 

~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  | κάντε μας Like στο  | δείτε μας στο 
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω από το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~ 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

Θα παρκάρουμε απέναντι από το W στο parking, Επειδή όμως δεν υπάρχουν ακόμα διακριτικά τις λέσχης για να μας καταλάβετε, καλό θα ήταν να μας πάρετε τηλέφωνο η να κάνετε μια αναπάντητη να σας πάρουμε εμείς όταν φτάσετε απ έξω από το μαγαζί. 

Βασίλης 6907541195 (Cosmote)

Άρης    6948424539 (Vodafone)

Edited by aris_stamatop
Link to comment
Share on other sites

Πως τα περάσατε;;;

Να ανοίξω άλμπουμ να ανέβει φωτογραφικό υλικό;

Πείτε μου αν είναι παιδιά να το ανοίξω να μπούμε να θαυμάσουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν παραβρέθηκαν όλοι όσοι δηλώθηκαν. είμασταν μόνο τέσσερα αυτοκίνητα αλλά παρόλα αυτα περάσαμε ωραία. έχουμε βγάλει και κάποιες φωτογραφιες

Στάλθηκε από το GT-S5670 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Άρη, έφτιαξα άλμπουμ για να ανέβει το φωτογραφικό υλικό.

Μπορείς να το βρεις εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=355

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τώρα. να τις ανεβάσω η όχι; είμαστε σε αυτές μόνο 3 αυτοκίνητα <br /><br />Στάλθηκε από το GT-S5670 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2<br /><br />

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.