Jump to content
passatebos

Weekly Night Out - Αττική - Τετάρτη 15/01, 20:30, Secret Meeting @ Σ.ε.φ Πειραιάς (Σημείο Προσυνάντησης)

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Το 1ο Secret Location Weekly Night Out Meeting για το 2014, είναι γεγονός!! Η βραδυνή μας εξόρμηση θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη 15/01, και θα απολαύσουμε τον καφέ, το φαγητό, ή το ποτό μας σε έναν μαγευτικό μυστικό προορισμό !

Υπάρχει σημείο προσυνάντησης στο Σ.Ε.Φ (στη γνωστή λιμνούλα,χάρτης εδω), απο τις 20:30 με αναχώρηση στις 21:00 αυστηρα... Φροντίστε να έχετε επαρκή καύσιμα και PMR

Το 1ο νέο μέλος στο σημείο προσυνάντησης θα είναι και ο πρωταγωνιστής της βραδιάς καθώς θα βιντεοσκοπηθεί και θα φωτογραφηθεί στον τελικό προορισμό σε σημείο έκπληξη!

Όπως σε κάθε συνάντηση σας περιμένουμε ολους, παλιά και νέα μέλη, φορώντας τα αξεσούαρ της λέσχης μαζί με το Volkswagen οχήμα μας, τροποποιημένο ή μη!

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αρ. μελών!

 

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  | κάντε μας Like στο  | δείτε μας στο 
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες | Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω από το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~ 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub

Edited by passatebos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλτο οταν σχολασεις παρε τηλ να σου πω που θα ειμαστε.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αυτη τη φορα εχουμε ανοιξει την directory για τις φωτο προ της συναντησης και της παρνηθας μου φαγατε την ψυχη...

μεσα και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Νεο μελος θα ηθελα να ερθω για μια βολτα με golf iv  παρεα με ενα φιλαρακι. Μπορει καποιος διοργανωτης να μου στειλει καποιες περεταιρω λεπτομεριες?

Link to comment
Share on other sites

Στον περιβαλλοντα χωρο του σεφ οπως μπαινεις απο λ.ποσειδωνος εχει μια λιμνουλα.δεξια απο την λιμνη στο παρκινγκ

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και γω μέσα + :heart: ... κοντά στις 21:00 θα μαστε εκεί...

 

αλλά πολύ νωρίς παιδιά...δείτε το για την επόμενη φορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα εχω και τις καρτες vip μελων του μηνα νοεμβριου για οσους δεν τις εχουν λαβει ακομα.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους !!!! Θα προσπαθήσω να έρθω κ εγω ως νέο μέλος να σας γνωρίσω απο κοντά ! Μηπως μπορείτε να μου πείτε σε ποιον άξονα θα κινηθούμε γιατι θα έρθω απο πορτο ραφτη ; Ευχαριστώ και παλι καλημερα ...

Link to comment
Share on other sites

Η αποσταση απο το σεφ θα ειναι περιπου 20χλμ. Φιλε μου στην νοτιοανατολικη αττικη.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν δημοσιευθηκε η απαντηση μου γιατι εγραψα απο τον δρομο με το κινητο ... ευχαριστω φιλε θα ερθω να σας γνωρισω απο κοντα ....!!!!

Η αποσταση απο το σεφ θα ειναι περιπου 20χλμ. Φιλε μου στην νοτιοανατολικη αττικη.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε κ εμεις.

Οποτε βιασου κ λιγο μηπως εισαι εσυ ο τυχερος της συνεντευξης!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kalhspera ... mporw na kanw mia erwthsh? ekana kapoia aithsh gia na grafw ws neo melos kai thelw na parw meros sthn exormhsh ths Tetarths 15-1. ti prepei na kanw pws enhmerwnw to team oti eimai neo melos?

 

Link to comment
Share on other sites

kalhspera ... mporw na kanw mia erwthsh? ekana kapoia aithsh gia na grafw ws neo melos kai thelw na parw meros sthn exormhsh ths Tetarths 15-1. ti prepei na kanw pws enhmerwnw to team oti eimai neo melos?

Πρεπει να ερθεις στην ωρα σου στο σημειο προσυναντησης ,εκει θα βρεις τους kostamk5 και golfaki4 και απλα θα τους πεις οτι εισαι νεο μελος .. Ολα τα αλλα θα στα πουν εκεινοι..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.