Jump to content

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι από σήμερα έως και τις 19 Ιανουαρίου μπορείτε να παραγγέλνετε την επετειακή μπλούζα του Hellenic VWClub για τα 10 έτη.

 

Ισχύει παράταση έως τις 11:00 την Δευτέρα 20 Ιανουαρίου με την προϋπόθεση ότι θα στείλετε Προσωπικό Μήνυμα στον Γιάννη (lupako) με τα στοιχεία σας (Επώνυμο, Όνομα, Κινητό, Διεύθυνση, Πόλη, ΤΚ) ώστε να υπολογιστούν τα έξοδα αποστολής. Θα πρέπει να προ-πληρώσετε αυθημερόν έως τις 11:00 που θα σταλεί στον προμηθευτή η παραγγελία. 

Η επετειακή μπλούζα είναι εαρινή, τύπου POLO, σε χρώμα Navy.
Φέρει το λογότυπο της λέσχης στην μπροστινή πλευρά κεντητό, στο δεξί μανίκι κεντητό το λεκτικό VIP Member (για όσα μέλη είναι VIP) ή απλά Member (για τα υπόλοιπα μέλη), και στην πλάτη το επετειακό σχέδιο σε χρυσό χρωματισμό με ψηφιακή εκτύπωση. Για τα μέλη που το επιθυμούν στο αριστερό μανίκι θα υπάρχει κεντητό το ψευδώνυμο, Έχει βάρος 210gr και διατίθεται σε μεγέθη S-XXL για γυναίκες και S-4XL για άνδρες.
 
Διαστάσεις Ύψος/Πλάτος
Γυναικεία μπλούζα: S 61/43, M 63/46, L 65/49, XL 67/52, XXL 69/55.
Ανδρική μπλούζα: S 70/50, M 72/53, L 74/56, XL 76/59, XXL 79/62, 3XL* 83/66, 4XL* 87/70. *Τα μεγέθη 3 και 4 XL έχουν επιπλέον χρέωση 3 ευρώ.

Για τα VIP μέλη η τιμή είναι 18 ευρώ και για τους απλούς φίλους 22 ευρώ.
Δεν περιλαμβάνεται το κόστος δημιουργίας μακέτας για το ψευδώνυμο αξίας 15 ευρώ. Για τα μέλη που έχει ήδη δημιουργηθεί στο παρελθόν η μακέτα δεν θα εφαρμόζεται επιπλέον κόστος.

Ακολουθεί το προσχέδιο της μπλούζας και αναμένεται την Τρίτη ή την Τετάρτη να αναρτηθεί το τελικό δείγμα:

10years-tshirt.png

Για τις παραγγελία σας μπορείτε να επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο προωθητικού υλικού, lupako (Γιάννη).

Για την καλύτερη και γρηγορότερη εξυπηρέτησή σας στα Προσωπικά Μηνύματα που θα στέλνετε να αναγράφετε πλήρως τα στοιχεία σας για τον τόπο αποστολής, ώστε να υπολογίζονται τα έξοδα με τα οποία θα επιβαρυνθείτε, πέραν του κόστους του επιθυμητού αξεσουάρ.
Μην ξεχνάτε να στέλνετε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τα είδη που επιθυμείτε, π.χ. κωδικό προϊόντος, τεμάχια, μέγεθος.

 

Υ.Γ.:

1. Όλες οι παραγγελίες προ-πληρώνονται.

2. Να στέλνετε στον Γιάννη Προσωπικό Μήνυμα με τα παραπάνω στοιχεία. Επιπλέον να του αναφέρετε αν θέλετε ή όχι το ψευδώνυμο σας καθώς θα δημιουργηθεί μακέτα αν δεν υπάρχει ήδη.

3. Στην Πανελλήνια Συνάντηση δεν θα υπάρξει ξεχωριστή επετειακή μπλούζα.

 

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Έγιναν αλλαγές στην αρχική δημοσίευση.

 

1 L ανδρική και 1 L γυναικεία με όλα.

Οι υπόλοιπες πληροφορίες σε Π.Μ. στον Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον 1 3 xl με το ψευδωνυμο και ενα λογαριασμο για να βαλω τα χρηματα

Link to comment
Share on other sites

Να σημειωθεί ότι φέτος στην Πανελλήνια Συνάντηση δεν θα υπάρξει άλλη ξεχωριστή μπλούζα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι επιθυμούν το ψευδώνυμο τους θα πρέπει να το δηλώνουν με ΠΜ στον Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

1 medium,χωρις nickname.

Ξερουμε αν ειναι φαρδια η φορμα???

 

 

Ενημερωστε με για πληρωμη (λογαριασμο) ή παραλαβη απο καπου στην Αθηνα και πληρωμη επι τοπου.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι παραγγελίες προ-πληρώνονται.

Link to comment
Share on other sites

1 ανδρικη large με απ'όλα

1 γυναικεία medium με απ'ολα συν μουστάρδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

τα λεφτά αυριο στην συνάντηση!

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα μία μπλούζα σε μέγεθος L αντρική.Επειδή είμαι καινούριος μπορεί κάποιος να μου πει πως θα πληρώσω?Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ?

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ MEDIUM.ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει παράταση έως τις 11:00 την Δευτέρα 20 Ιανουαρίου με την προϋπόθεση ότι θα στείλετε Προσωπικό Μήνυμα στον Γιάννη (lupako) με τα στοιχεία σας (Επώνυμο, Όνομα, Κινητό, Διεύθυνση, Πόλη, ΤΚ) ώστε να υπολογιστούν τα έξοδα αποστολής. Θα πρέπει να προ-πληρώσετε αυθημερόν έως τις 11:00 που θα σταλεί στον προμηθευτή η παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Τα έστειλα και με π.μ. στον lupakos,

 

1x L ανδρικό με το λεκτικό doggy
1x L γυναικείο με το λεκτικό Cimry 
 
tq!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους έχουμε καμία ενημέρωση για την παραλαβή της μπλούζας; έχω στείλει τα χρήματα στο λογαριασμό του Γιάννη αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το αργοτερο παρασκευη στα γενεθλια της λεσχης φιλε μου

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.