Jump to content
kouliss

Οδήγησε Μαζί Μας... Βοήθησε Μαζί Μας! Κυριακή 30 Μαρτίου, 11:00, Μεταμόρφωση

Recommended Posts

2014-Charity-Kivotos-tou-kosmou-small.jp

 

Αξιότιμα μέλη,

 

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί σε μια πράξη αλληλεγγύης και συνεισφοράς στον μη κερδοσκοπικό οργανισμό ειδικής μέριμνας και προστασίας μητέρας και παιδιού, την Κιβωτό του κόσμου!

 

Όλοι μαζί οδηγούμε και όλοι μαζί βοηθούμε! Συγκεντρώνουμε Ρούχα, Τρόφιμα, και Διάφορα είδη. Βέβαια όσοι θέλετε μπορείτε να προσφέρετε και χρήματα.  

Μπορείτε να φέρετε τα αντικείμενα ή τα τρόφιμα που επιθυμείτε την Κυριακή 30 Μαρτίου 2014 στις 11:00 στη οδό Ηρακλείου 41 στην Μεταμόρφωση. Εκεί το Δ.Σ. της λέσχης θα συγκεντρώσει όλες τις προσφορές σας, θα τις ομαδοποιήσει και θα τις συσκευάσει μαζί σας κατάλληλα με σκοπό την παράδοση τους στην Κιβωτό του Κόσμου εντός της επόμενης εβδομάδας.

 

Τα μέλη που θέλουν να προσφέρουν μπορούν να λάβουν πληροφορίες στο 6999 892 582 από Δευτέρα έως Παρασκευή στο διάστημα 17:00 - 19:00. Επιπλέον δίνονται πληροφορίες μέσω e-mail στο info [@] vwclub.gr.

 

Εσείς που είστε σε απομακρυσμένες περιοχές μπορείτε να στέλνετε την προσφορά σας κατόπιν επικοινωνίας. Τυχόν έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον αποστολέα.

 

Επίσης μπορείτε να αφήνετε τα επιθυμητά αντικείμενα στις συνεργαζόμενες εταιρείες που έχουν την παραπάνω αφίσα με το λεκτικό Ενδιάμεσο Σημείο Συγκέντρωσης.

 

 

Όλοι μαζί μπορούμε! Παλιά και νέα μέλη συνεισφέρουμε στις πράξεις αγάπης και αλληλεγγύης.

 

Σας περιμένουμε στο σημείο συγκέντρωσης!

 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σας για αυτήν την πρωτοβουλία και εύχομαι να μαζευτούν πολλά πράγματα για την ΚΙΒΩΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

 

όπως παλαιότερα είχαμε πάει και η ανταπόκριση των μελών ήταν μεγάλη, έτσι και τώρα ελπίζω να γίνει κάτι ανάλογο...

 

Θα είμαι εκεί και γω για να προσφέρω....!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

EΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ?

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by geool
Link to comment
Share on other sites

Αρχικα οι συντονιστες συναντησεων των διαφορων περιοχων μπορουν να τα συγκεντρωσουν.

Διαφορετικα μπορει ο καθενας να τα στειλει ταχυδρομικα με δικη του οικονομικη επιβαρυνση ομως!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά,

 

Όντας αρκετά μακριά θα σας στείλω χρήματα και μια λίστα με τρόφιμα (για να μη σας στείλω σε μαγαζιά με ρούχα :-) ) που θέλω κάποιος να τα αγοράσει. Να βάλω και εγώ ένα λιθαράκι σε αυτή τη προσπάθεια.

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Ολοι οφειλουμε να βοηθησουμε.

Σιγουρα οι εποχες ειναι δυσκολες και ολοι εχουμε προβληματα ομως καποιοι ανθρωποι δεν εχουν ουτε τα βασικα που εμεις απολαμβανουμε.ποσο μαλλον εαν μιλαμε και για παιδακια που δεν εχουν ζησει καν τα ξεγνιαστα παιδικα χρονια.

Νομιζω πως το υστερημα μας θα τους δωσει πολυ χαρα και δυναμη για να συνεχισουν να αγωνιζονται!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας για την βοηθεια που προσφερετε και θα ειμαι και εγω εκει να σας στηριξω σε αυτο που κανετε.

Καποια στιγμη θα σας παρω τηλ για περισσοτερες πληροφοριες.

Ευχαριστω

Edited by Nikos_Athens
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς με την σειρά μας θα είμαστε εκεί να συνεισφέρουμε αυτό το λίγο που μπορούμε..

γιατί μαζί μπορούμε πάντα περισσότερα!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ εκείνη την ημέρα σε αυτή την κοινωνική εκδήλωση της λέσχης μας παρόλα αυτά θα φροντίσω να στείλω κι εγώ την βοήθειά μου...!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν όλοι βοηθήσουμε έστω και λίγο (αλλά όλοι!) σίγουρα θα μπορέσουμε να χαρίσουμε χαμόγελα σε όσους έχουν πραγματικά ανάγκη

 

Εύχομαι να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα τρόφιμα και ρούχα!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΘΑ ΠΑΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ.???

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα έρθω να συνδράμω κ γω!!

Link to comment
Share on other sites

Μια πολύ ωραία μέρα με πολλά χαμόγελα και ότι μπορούσε ο καθένας να προσφέρει ώστε τα πράγματα που μαζεύτηκαν να πάνε πραγματικά σε άτομα που τα χουνε ανάγκη...

 

Ευχαριστούμε και το Δ.Σ. για τον καφέ και τα αλμυρά εδέσματα...Γλυκό δεν πρόλαβα να φάω γιατί ο passatebos τα τσάκισε...και έγινε και χάλια...!!!χαχαχαχα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Από όσο έμαθα και εγώ η συμμετοχή του κόσμου ήταν ικανοποιητική, ίσως όχι όσο μεγάλη θα θέλαμε αλλά σίγουρα μπόρεσαν να μαζευτούν ήδη ανάγκης για την κιβωτό του Κόσμου. Τα συγχαρητήριά μου σε όσους μπόρεσαν να συνδράμουν!

Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο μπραβο σε οσους βοηθησαν στην κοινωνικη αυτη δραση!

τα πραγματα εχουν συσκευαστει και η παραδοση τους θα γινει την δευτερα 7/4/14 και ωρα 17:15 στην κιβωτο του κοσμου.

διευθυνση:ζηνοδωρου 3 και καλλικλεους κολωνος!

οσα μελη μας επιθυμουν μπορουν να παρεβρεθουν και στην παραδοση.

συγχαρητηρια σε ολους σας!

Edited by GOLFAKI 4
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.