Jump to content
activious

Εορτασμός Γενεθλίων Hellenic Vw Club, Λαρισα , Κυριακη 02/02/2014 , Ωρα 12:30

Recommended Posts

Ο μήνας Ιανουάριος είναι σημείο αναφοράς για την λέσχη μας. Τον Ιανουάριο του 2004 και πιο συγκεκριμένα στις 27 ένας γνωστός πλέον φίλος, ο Κώνσταντίνος Κουταλής (doggy), πραγματοποιεί το όραμα του ιδρύοντας το Hellenic VWClub. 10 χρόνια αργότερα το όραμα αυτό έχει εδραιωθεί στα αυτοκινητιστικά δρώμενα όντας η μεγαλύτερη αυτοκινητιστική κοινότητα στην Ελλάδα.

 

Το επίτευγμα όλων μας, διοργανωτών και απλών μελών, μετράει πλέον 10 άκρως επιτυχημένα χρόνια! Όπως αντιλαμβάνεστε λοιπόν, η ερχόμενη μας συνάντηση θα έχει επετειακό χαρακτήρα.

 

Σας περιμένουμε όλους, παλιούς φίλους αλλά και νέους λάτρεις των VW οχημάτων, και όχι μόνο,την Κυριακη 02/02/2014 και ωρα 12:30 στο γνωστο σημειο στην Λαρισα...στο parking του MEDIA MARKT..(μπαινοντας στο δεξι parking)...

εκει θα αποφασισουμε που θα καταληξουμε...καφε ή μαμ...(εδω ειναι επαρχεια και ειμαστε χαλαρα....)....

 

Νέα και παλαιά μέλη, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα μας.

 

 

 

 

 

~~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~~~

 

 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση γίνεται στα πλαίσια του εορτασμού των 10 χρόνων ύπαρξης του VWClub, θα σβήσουμε λοιπόν τα κεράκια και θα φαμε την τούρτα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

τα παντα...μεχρι και γυναικες... :crazy:

θα συζητησουμε αν θα παμε για καφε ή κατι αλλο και...

θα κοψουμε την τουρτα...

 

 

το χαβαλε και η συζητηση ειναι ουτως ή αλλως μεσα ΠΑΝΤΑ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαστε μόνο τα μέλη από Κεντρική Ελλάδα η γενικά όλο το club?Ρωτάω γιατί δεν διευκρινίζεις

Link to comment
Share on other sites

ασχετο.....

 

που είναι οι τελευταίες φώτο που βγάλαμε στο πάρκινγκ από το Media Markt ?

εγω μια ειδα,  ''φωτογραφιες απο τα μωρα μας'' προτελευταια σελιδα

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαστε μόνο τα μέλη από Κεντρική Ελλάδα η γενικά όλο το club?Ρωτάω γιατί δεν διευκρινίζεις

 

βασικα θα ειναι τα μελη απο κ . Ελλαδα ,αλλα πολλες φορες ειχαμε και αλλα μελη...

ασχετο.....

 

που είναι οι τελευταίες φώτο που βγάλαμε στο πάρκινγκ από το Media Markt ?

τις εχω και τις πουλαω... :crazy:

 

θα ερθεις?

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε αλανιακαι γω μεσα ειμαι. οπως ολα δειχνουν θα ερθω.....α, θελω και εγω φωτο παρακαλω και αυτοκολλητααν γινεται.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα θα ειμαι και εγω εκει!!Καποιος πρεπει να σβησει και τα κερακια.. :):thumbsup2: αν καταφερω να ξυπνησω δηλαδη :lazy: :lazy:

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούμε να προμηθευτούμε ημερολόγια?

 

ακομα δεν τα εχω...

 

Φυσικα θα ειμαι και εγω εκει!!Καποιος πρεπει να σβησει και τα κερακια.. :):thumbsup2: αν καταφερω να ξυπνησω δηλαδη :lazy: :lazy:

αλλη φορα θα το βαλω 12 το βραδυ... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε!! Να τα 100στήσουμε!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε για ακομα μια φορα πολυ ωραια...παλι γελασαμε και το ευχαριστο ηταν οι πολλες συμμετοχες και απο νεα μελη...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ημερα η σημερινη, πολλες συμμετοχες και με πολυ κεφι, και στα 20α γενεθλια του club θα ειμαστε παρον!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα περασαμε. παμε δυναμικα για την πανελληνια Λαμια.  χριαζεται να δηλωσουμε συμετοχη? φωτογραφιες ποτε θα μπουν?

Link to comment
Share on other sites

έχει βγει φωτογραφικό υλικό; Να φτιάξω αλμπουμάκι; :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.