Jump to content
doggy

Volkswagen Club Fest, 5Th Edition, Sofia - March 2014

Recommended Posts

There is no problem for me and i can travel to bulgaria and participate at this automotive event. So , did my application accept from you. We will be two people in my car.

 

Best regards,

Konstantinos

Κωνσταντίνε θα σου στείλω ένα π.μ. ακόμη με κανά 2 πραματάκια :-)

 

Yes we accept your application. Welcome to join :-)

Vlad I'll send you a direct message via facebook regarding the question below :-)

 

Υπο συζητηση....  Κωστα μεχρι ποτε μπορουμε να σε ενημερωσουμε οτι θα παμε? 

Εχει καποιο χρονικο περιθωριο?

 

Μήτσο θεωρητικά πέρασε ο καιρός: Application deadline is February 28th

 

Αλλά θα στείλω να τον ρωτήσω. Επίσης αν έρθετε σας βλέπω κονβόι με τον Κωνσταντίνο (polakias4) γιατί θα κάνει στάση Ιωάννινα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε εμεις θα παμε για τουρισμο. Εγω θα ξερω το Σαββατο εαν θα παω αφου γεννησουμε κ μπω σε ενα προγραμμα. Απλα ελεγα μηπως μπορει να μας βρει ξενοδοχειο ο τυπος.

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα τον ρωτήσω και για αυτό (αν και πιστεύω πως ο Άλεξ θα έπρεπε να βάλει και το δικό του μέσα). 

Link to comment
Share on other sites

τυχεροι!!!εχει περασει η ημερομηνια των αιτησεων...θελουμε και πρασινη καρτα για ασφαλεια..αθηνα-ιωαννινα,σοφια-ιωαννινα-αθηνα.θα αυτοκτονησω στην οδηγηση ετσι και κατσει...βεβαια εστειλα και μηνυμα στην γυναικα αν θελει...whistle.png

βρε εχετε βαλει και χιονολαστιχα?http://www.tameteo.com/meteo_Sofia-Europe-Bulgarie-Sofiya+Grad-LBSF-1-11889.html

η απλα αλυσιδες η κουβερτες ειναι οκ???

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

τυχεροι!!!εχει περασει η ημερομηνια των αιτησεων...θελουμε και πρασινη καρτα για ασφαλεια..αθηνα-ιωαννινα,σοφια-ιωαννινα-αθηνα.θα αυτοκτονησω στην οδηγηση ετσι και κατσει...βεβαια εστειλα και μηνυμα στην γυναικα αν θελει...whistle.png

βρε εχετε βαλει και χιονολαστιχα?http://www.tameteo.com/meteo_Sofia-Europe-Bulgarie-Sofiya+Grad-LBSF-1-11889.html

η απλα αλυσιδες η κουβερτες ειναι οκ???

 

Χιόνισε λίγο εχθές αλλά όλη την βδομάδα θα έχει ήλιο μέχρι και 17 βαθμούς Σ/Κ νομίζω θα ρίξει βροχούλα. Οπότε δεν χρειάζεται άγχος :)

Link to comment
Share on other sites

τυχεροι!!!εχει περασει η ημερομηνια των αιτησεων...θελουμε και πρασινη καρτα για ασφαλεια..αθηνα-ιωαννινα,σοφια-ιωαννινα-αθηνα.θα αυτοκτονησω στην οδηγηση ετσι και κατσει...βεβαια εστειλα και μηνυμα στην γυναικα αν θελει...whistle.png

βρε εχετε βαλει και χιονολαστιχα?http://www.tameteo.com/meteo_Sofia-Europe-Bulgarie-Sofiya+Grad-LBSF-1-11889.html

η απλα αλυσιδες η κουβερτες ειναι οκ???

Α ρε Λευτερη αμα δεν στο λεγαμε θα το εχανες !!!!

 

Εγω ειμαι ετοιμος , το αμαξι πηγε στον ιατρο για check up, εβγαλα πρασινη καρτα, βγαλαμε συναλλαγμα για παν ενδεχομενο και μας εκλεισαν δωματιο τα παιδια απο εκει.

 

Εχω και κουβερτες για τα λαστιχα αλλα και πλαστικα καρφια !!!

 

Τωρα Πεμπτη - Παρασκευη θα φυγουμε θα δουμε ποτε....

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Λευτερη αμα δεν στο λεγαμε θα το εχανες !!!!

 

Εγω ειμαι ετοιμος , το αμαξι πηγε στον ιατρο για check up, εβγαλα πρασινη καρτα, βγαλαμε συναλλαγμα για παν ενδεχομενο και μας εκλεισαν δωματιο τα παιδια απο εκει.

 

Εχω και κουβερτες για τα λαστιχα αλλα και πλαστικα καρφια !!!

 

Τωρα Πεμπτη - Παρασκευη θα φυγουμε θα δουμε ποτε....

 

Παιδιά όλοι μαζί θα έρθετε;

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα χω 3-4 στο αμαξι και θα μιλησω και με τον polakia4 να δουμε που θα βρεθουμε και ποτε ..

Link to comment
Share on other sites

Το PASSAT συναντηθηκε με το R32 στην παραλια Θεσσαλονικης και σε λιγο ξεκιναμε για πανω ...

Παρακαλω να δημιουργηθει αλμπουμ ...

Link to comment
Share on other sites

Το PASSAT συναντηθηκε με το R32 στην παραλια Θεσσαλονικης και σε λιγο ξεκιναμε για πανω ...

Παρακαλω να δημιουργηθει αλμπουμ ...

Καλό υπόλοιπο ταξιδιού και καλή επιτυχία παίδες!!

 

Το άλμπουμ είναι έτοιμο και θα το βρείτε εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο event ! Αρκετες νεες εμπειριες και τα μελη του δ.σ. που ηταν μαζι βοηθησαν πολυ και περασαμε πολυ ωραια! κριμα που δεν ηταν και αλλοι μαζι!! Ευχομαι του χρονου να εκπροσωπησουμε ακομα καλυτερα την Ελλαδα!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευχαριστούμε Κωνσταντίνε που μας εκπροσώπησες!!!!

Ευχαριστούμε επίσης θερμότατα τα μέλη που παρέστησαν εκεί για να βοηθήσουν!

 

Περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες παίδες, στο σχετικό άλμπουμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πραγματικα ενα παρα πολυ ωραιο event, με πολλα ομορφα οχηματα και αρκετο κοσμο, μπραβο στους διοργανωτες του VWclub.bg !! Μας υποδεχτηκαν θερμα και μας βοηθησαν αρκετα !!!

Θελω να ευχαριστησω προσωπικα τον Κωνσταντινο Polakias4 που εκανε τοσα χιλιομετρα για να μας εκπροσωπισει ...

Καθως και τον Παναγιωτη PanosR που αφησε οσες δουλειες ειχε εκει για να μας κυκλοφορησει στην πολη...

Το Hellenic VWClub εκπροσωπηθηκε απο ενα POLO 1.4 με αρκετες εξωτερικες παραμβασεις του Κωνσταντινου και ενα GOLF V R32 του Νικου που ξεκινησαμε παρεα απο Αθηνα . Σιγουρα θα ειμαστε εκει και του χρονου !!!

 

Φωτο συντομα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlad it was our honor to be invited there!

Hope to be there next year as well!!! :)

 

Reaaaaaally nice pictures!

 

We may use some for our own gallery of the event if you don't mind.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο του VW Club Fest 2014 at expo Center, Sofia - Bulgaria είναι πλέον στον αέρα!

Απολαύστε το!


Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη οργάνωση! Μπράβο στους γείτονες..
 

 

ps. Хммм! тези български жени!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκαν οι φωτο !

Veeery nice!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.