Jump to content

Recommended Posts

Αντε να σε δουμε και εσενα.και εμεις μεσα και ΝΑΙ σε ολα

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

Σίγουρα θα τα πούμε . . . . .

Λίαν συντόμως θα σου στείλω pm ή θα σε πάρω τηλ γιατί θέλω κανα αυτοκόλλητο και κανα μπλουζάκι . . . . . ανεβαίνοντας να μου τα φέρεις . . .  :thumbsu:  :thumbsu:

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα σε όλα, με την προυπόθεση οτι δεν θα είναι κλειστοί οι δρόμοι απο τους αγρότες... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

chris_poloGTI +1 Ναι σε όλα...

Τα μελη απο τα Ιωαννινα ας ενημερωσουν λιγο για την ωρα γιατι περνανε απο Τρικαλα και αν ειναι να σας περιμενω να παμε μαζι προς Λαμια.Να ξερετε ειναι 1,30 ωρα

η αποσταση Τρικαλα - Λαμια.

Χρηστο θα σε ενημερωσω απλα μου ειναι λιγο δυσκολο να σου πω τωρα λογω της Φανης.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτισω κατι? αυτες τις μερες ακουγεται για μπλοκα απο γροτες. λετε να παθουμε καμια πλακα εκεινη τη μερα? ξερουμε κανεναν παραδρομο?

Link to comment
Share on other sites

Απο Λαμια μεχρι Καραβομυλο, Ραχες, και απο Ραχες, πριν το Αχλαδι πας για Πελασγια και απο εκει Αγχιαλο απο τον παλιο απο τα χωρια, ξερω μην αγχωνεσαι αν γινει τπτ θα παμε κομβοι.

Edited by FastBunny
Link to comment
Share on other sites

Απο Λαμια μεχρι Καραβομυλο, Ραχες, και απο Ραχες, πριν το Αχλαδι πας για Πελασγια και απο εκει Αγχιαλο απο τον παλιο απο τα χωρια, ξερω μην αγχωνεσαι αν γινει τπτ θα παμε κομβοι.

Θα τους πάρει κ θα τους σηκώσει με τα τρακτέρ.Το έχουν βρει το παραμύθι τώρα κ κλείνουν τους δρόμους με το έτσι θέλω.Δεν πρόκειται να πάμε απο Πελασγία!Είναι ταλιαπωρία με στροφές και κολόδρομο

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεστε ... Τιποτα δεν μπορει να σταματησει το Hellenic VWClub να πραγματοποιησει την πανελληνια συναντηση του και να περασει τελεια !!!!

Οι αγροτες θα υποκλειθουν στα καμαρια μας και θα ανοιξουν τους δρομους διαπλατα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mην μασάτε κανονίζω εγώ .... Έχουν φτιάξει τον παράδρομο απο Αχλάδι και βγαίνετε κατευθείαν στα διόδια Πελασγίας . . . . . ΧΩΡΙΣ να πληρώσετε κιόλας . . . . .  Τυχαίνει να είμαι απο Αχλάδι και να τα ξέρω εκεί τα λημέρια . . . .  :bling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mην μασάτε κανονίζω εγώ .... Έχουν φτιάξει τον παράδρομο απο Αχλάδι και βγαίνετε κατευθείαν στα διόδια Πελασγίας . . . . . ΧΩΡΙΣ να πληρώσετε κιόλας . . . . .  Τυχαίνει να είμαι απο Αχλάδι και να τα ξέρω εκεί τα λημέρια . . . .  :bling:

Και από που στρίβουμε?Από την έξοδο της Πελασγίας περνάμε τη γέφυρα,στρίβουμε δεξιά αμέσως μετα  και μετα????

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκαν οι - ως στιγμής - συμμετέχοντες που έχουν προσδιορίσει με κάποιο τρόπο την παρουσία τους.

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω  σεολα..απορια γινεται τα χρηματα να τα δωσουμε στην ρενο οταν βρεθουμε εκει σε σενα κοσμα?και ποσα ειναι?

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Μίλτο συγνώμη που σε ξέχασα. Τοποθετήθηκες στους επιβεβαιωμένους συμμετέχοντες.

Link to comment
Share on other sites

Και από που στρίβουμε?Από την έξοδο της Πελασγίας περνάμε τη γέφυρα,στρίβουμε δεξιά αμέσως μετα  και μετα????

Απο Λάρισα βγαίνεις για Γλύφα , πας προς παραλία Πελασγίας και έχοντας τον αυτοκινητόδρομο στα δεξιά σου συνεχίζεις με κατεύθυνση προς Λαμία Κάπου λίγο πριν το ύψος τω διοδίων στρίβεις δεξιά (φαντάσου οτι πλησιάζεις το Shell) περνάς κάτω απο την επόμενη γέφυρα και βγαίνεις απο την απέναντι μεριά του αυτοκινητόδρομου (έχοντας τον στα αριστερά σου πλέον) περνάς τα διόδια και κάπου έχει ταμπέλα για Λαμία που δείχνει κατεύθυνση Δεξιά μετά ακολουθείς τον ίδιο δρόμο και σε 2 - 3 χιλιόμετρα φτάνεις Αχλάδι. Συνεχίζεις για Ράχες και βγαίνεις κατευθείαν στην έξοδο για τον αυτοκινητόδρομο. Απλά αν θέλετε μπορώ υπεύθυνα να πάω να βιντεοσκοπήσω την διαδρομή και να την αναρτήσω εδώ ή αν θέλετε μπορώ να έρθω να σας πάρω. Είναι κρίμα να πληρώσετε κανα 7άρι ευρώ σε διόδια στην Πελασγία πάνε έλα . Γιατί έχουν πάει κάπου στα 3,3 ευρώ αν δεν κάνω λάθος . Ο δρόμος είναι φρέσκος ασφαλτωμένος διπλής κατευθύνσεως  πλην όμως στενός 

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Απο Λάρισα βγαίνεις για Γλύφα , πας προς παραλία Πελασγίας και έχοντας τον αυτοκινητόδρομο στα δεξιά σου συνεχίζεις με κατεύθυνση προς Λαμία Κάπου λίγο πριν το ύψος τω διοδίων στρίβεις δεξιά (φαντάσου οτι πλησιάζεις το Shell) περνάς κάτω απο την επόμενη γέφυρα και βγαίνεις απο την απέναντι μεριά του αυτοκινητόδρομου (έχοντας τον στα αριστερά σου πλέον) περνάς τα διόδια και κάπου έχει ταμπέλα για Λαμία που δείχνει κατεύθυνση Δεξιά μετά ακολουθείς τον ίδιο δρόμο και σε 2 - 3 χιλιόμετρα φτάνεις Αχλάδι. Συνεχίζεις για Ράχες και βγαίνεις κατευθείαν στην έξοδο για τον αυτοκινητόδρομο. Απλά αν θέλετε μπορώ υπεύθυνα να πάω να βιντεοσκοπήσω την διαδρομή και να την αναρτήσω εδώ ή αν θέλετε μπορώ να έρθω να σας πάρω. Είναι κρίμα να πληρώσετε κανα 7άρι ευρώ σε διόδια στην Πελασγία πάνε έλα . Γιατί έχουν πάει κάπου στα 3,3 ευρώ αν δεν κάνω λάθος . Ο δρόμος είναι φρέσκος ασφαλτωμένος διπλής κατευθύνσεως  πλην όμως στενός 

δεν πηραζει μωρε, εδω θα φαμε τοσα στις βενζινες, το 7αρι μας πειραξε?

Link to comment
Share on other sites

δεν πηραζει μωρε, εδω θα φαμε τοσα στις βενζινες, το 7αρι μας πειραξε?

Χρήστο κατάλαβα εγώ τη διαδρομή κ ο δρόμος έχει στρωθεί πολύ πρόσφατα!Και όσον αφορά τα διόδια,γιατί να πληρώσουμε ρε φίλε με τα καθίκια τα τελευταία 3 χρόνια τα έχουν αυξήσει 3 φορές!Ε δε πάνε στο διαόλο οι κλέφτες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο κατάλαβα εγώ τη διαδρομή κ ο δρόμος έχει στρωθεί πολύ πρόσφατα!Και όσον αφορά τα διόδια,γιατί να πληρώσουμε ρε φίλε με τα καθίκια τα τελευταία 3 χρόνια τα έχουν αυξήσει 3 φορές!Ε δε πάνε στο διαόλο οι κλέφτες!

Έχω πάει Λαμία Θεσσαλονίκη και πάλι πίσω Λαμία άνετα με 45 ευρώ καύσιμο και πλήρωσα 35 διόδια . . . . φαντάσου τώρα, σίγουρα + 10. Τα έκλαψα τα λεφτάκια μου . Ξενέρωσα πραγματικά . . . . 

 Είναι κλεψιά μεγάλη όχι σαν διόδια αλλά σαν ποσό . . . .. 

Αν κατάλαβες είναι ο δρόμος που φαίνεται στον λόφο στα δεξιά σου όπως πας προς Λαμία.

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει Λαμία Θεσσαλονίκη και πάλι πίσω Λαμία άνετα με 45 ευρώ καύσιμο και πλήρωσα 35 διόδια . . . . φαντάσου τώρα, σίγουρα + 10. Τα έκλαψα τα λεφτάκια μου . Ξενέρωσα πραγματικά . . . . 

 Είναι κλεψιά μεγάλη όχι σαν διόδια αλλά σαν ποσό . . . .. 

Αν κατάλαβες είναι ο δρόμος που φαίνεται στον λόφο στα δεξιά σου όπως πας προς Λαμία.

Ναι το ξέρω!Πάνω από την Agroinvest!Ας είναι καλά ο Γκλέτσος!Δεν θα περάσει άλλος άνθρωπος σαν αυτόν

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο κατάλαβα εγώ τη διαδρομή κ ο δρόμος έχει στρωθεί πολύ πρόσφατα!Και όσον αφορά τα διόδια,γιατί να πληρώσουμε ρε φίλε με τα καθίκια τα τελευταία 3 χρόνια τα έχουν αυξήσει 3 φορές!Ε δε πάνε στο διαόλο οι κλέφτες!

οπως θελετε

Link to comment
Share on other sites

Απο Λάρισα βγαίνεις για Γλύφα , πας προς παραλία Πελασγίας και έχοντας τον αυτοκινητόδρομο στα δεξιά σου συνεχίζεις με κατεύθυνση προς Λαμία Κάπου λίγο πριν το ύψος τω διοδίων στρίβεις δεξιά (φαντάσου οτι πλησιάζεις το Shell) περνάς κάτω απο την επόμενη γέφυρα και βγαίνεις απο την απέναντι μεριά του αυτοκινητόδρομου (έχοντας τον στα αριστερά σου πλέον) περνάς τα διόδια και κάπου έχει ταμπέλα για Λαμία που δείχνει κατεύθυνση Δεξιά μετά ακολουθείς τον ίδιο δρόμο και σε 2 - 3 χιλιόμετρα φτάνεις Αχλάδι. Συνεχίζεις για Ράχες και βγαίνεις κατευθείαν στην έξοδο για τον αυτοκινητόδρομο. Απλά αν θέλετε μπορώ υπεύθυνα να πάω να βιντεοσκοπήσω την διαδρομή και να την αναρτήσω εδώ ή αν θέλετε μπορώ να έρθω να σας πάρω. Είναι κρίμα να πληρώσετε κανα 7άρι ευρώ σε διόδια στην Πελασγία πάνε έλα . Γιατί έχουν πάει κάπου στα 3,3 ευρώ αν δεν κάνω λάθος . Ο δρόμος είναι φρέσκος ασφαλτωμένος διπλής κατευθύνσεως  πλην όμως στενός 

 

 

εμενα μου θυμηζεις τo bloka.com....κανω λαθος??? 8)

 

δεν πηραζει μωρε, εδω θα φαμε τοσα στις βενζινες, το 7αρι μας πειραξε?

 

τωρα φαινεται ποιος εχει λεφτα.... :crazy:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου θυμηζεις τo bloka.com....κανω λαθος??? 8)

 

 

τωρα φαινεται ποιος εχει λεφτα.... :crazy:

μπααααα...μας τα 'φαγε ολα το golf. για αυτο δουλευουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σύσσωμη η οικογένεια (κανόνιστε αν γίνεται να χωράει 1 καρότσι μπας κ κοιμάται ο μικρός & η Μαργαριτα θα θέλει δικιά της καρέκλα!!!!!) Ναι στην φωτογράφηση Κυριακής(ευελπιστώ να έρθουμε με το κόμβοι .... Θα κανετε παιδιά κ θα καταλάβατε!), Ναι στο μεσημεριανό γεύμα, Ναι στο καφέ

Πηρες πρωτοβουλια βλεπω.....

Ετσι..... Είναι Σωτηράκη !!!! Αφού θες το χρόνο σου εσύ

activious + :heart: , Ναι στην φωτογράφηση Κυριακής, Ναι στο μεσημεριανό γεύμα, Ναι στο καφέ.

Φέρε κ τη γυναίκα κ τη μικρή να έχουμε παρέα!

Edited by mommygti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.