Jump to content

Recommended Posts

οποιος ακουει απο Αθηνα, ερχομαι
Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα περάσαμε σήμερα.Εγώ που ήταν η πρώτη μου Πανελλήνια έχω να πω ότι όλα τα παιδιά που γνώρισα ήταν πολύ ζεστοί άνθρωποι και ευχάριστοι!

Αντε να μαστε καλά και του χρόνου πάλι 

Link to comment
Share on other sites

αγγιξαμε την τελειοτητα

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

βαλτε φωτογραφιες βιντεο απο εδω και απο πριν τα weekle secret. μερικοι θελαμε να ερθουμε αλλα δεμ καταφεραμε...αλλα η σκεψη μας ηταν μαζι σας

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά .

Περάσαμε ωραία χθες στην Λαμία και μακάρι να τα ξαναπούμε απο κοντά και πιο πολλοί απο ακόμη  . . . . .  :goodjob:

Φάγαμε ήπιαμε . . . . . . .  :stuff:  γνωριστήκαμε ......... καλά ήταν . . . . . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια Πανελλήνια πέρασε στην ιστορία.

 

Στην 10χρόνη επιτυχημένη ιστορία του Hellenic  VWClub.

Να ευχαριστήσουμε θμερά όλα τα μέλη μας, που μας τίμησαν με την παρουσία τους.

 

Να ευχαριστήσουμε τον Φάνη (gravedigger) που μας βοήθησε στην οργάνωση.

Να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας, για τα δώρα που μας διέθεσαν.

 

 

Σας ευχαριστούμε όλους για την στήριξη που μας δείχνετε κάνοντας μας έτσι πιο δυνατούς για την συνέχεια.

 

Ελπίζω να περάσαμε όλοι τέλεια και ευελπιστώ να τα ξαναπούμε στις επόμενες "βόλτες" μας!!!

 

Stay tunned.....

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εμεις ευχαριστουμε που τρεξατε και οργανωσατε αυτη την συναντηση. ηταν η πρωτη μου πανελληνια ως νεο μελος!!!! και εις αλλα με υγεια!!!!

candy_rs

Edited by activious
greeklish
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και γω απ τη μεριά μου θέλω να σας ευχαριστήσω όλους εσάς που τρέξατε το event και για άλλη μια φορά τα περάσαμε έτσι όπως η παρέα του vwclub ξέρει!!!! Μητσάκο είπες κάτι σωστό, "είμαστε μια παρέα" και ναι έχεις δίκιο!!!!!!!!!!!  Άντε και στα επόμενα - όπου μπορούμε γιατί με τα ταλιμπανάκια είδατε πως περνάμε!!!!!! 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία χρονιά η Πανελλήνια Συνάντηση στέφθηκε με επιτυχία και πολλές παρουσίες.

 

Περάσαμε ωραία, όλα ήταν καλά και εις άλλα με υγεία... να ανταμώσουμε ξανά και ξανά...!!!

 

Όσοι δεν ήρθατε απλά....χάσατε!!

(Μεγάλο παράπονο για ακόμα μία φορά από την Θεσσαλονίκη....Απούσα και σε αυτήν την Πανελλήνια...)

 

Συνεχίζουμε όλοι μαζί γιατί η ...... παρέα μετράει.. Οι υπόλοιποι έξω από εμάς...

 

Να στε καλά και ευχαριστούμε το ΔΣ για την όλη οργάνωση

 

Υγ.1: Lupako, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια στον πρόλογο της δήθεν...βράβευσής μου αλλά τελικά στην φέραμε...

Παντώς αναγνωρίζοντας όσα είπες είναι ωραίο να προσφέρεις και να αναγνωρίζεται αυτό. Γι αυτό και θα μαι πάντα δίπλα σας ότι και αν χρειαστείτε!!!

 

Υγ.2: Ανεβάζω μία φώτο να δείτε...Το τί είναι αυτό και τί απορίες θα επιφέρει, θα λυθούν όλα στο βίντεο...Πάντως η Πανελλήνια αυτή τα είχε....όλα!!

 

 

3fzk.jpg

Edited by doumasj
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

άλλη μια Πανελλήνια μπήκε στο ράφι των αναμνήσεων...

 

για ακόμα μια φορά περάσαμε υπέροχα...

 

ένα μεγάλο μπράβο για την οργάνωση... για ακόμα μια φορά...

 

να πω την κακία μου και εμένα μου "χτύπησε" άσχημα η απουσία της Βόρειας Ελλάδας, πλην βεβαίως 2 εξαιρέσεων...

 

τες πα... τα καλά θυμόμαστε και αυτά ήταν πολλά...

 

χάρηκα πολύ που τα είπαμε με τα παιδιά, που λόγω απόστασης τα λέμε πιο αραιά...

 

και χρόνου διπλοί  :drinks: ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το κλιμα και πολυ καλα και προσεγμενα αυτοκινητα, ειδικα καποια κομματια απο Αθηνα ηταν τρελα, μακραν το G40 ξυπνησε αναμνησεις!
 

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία χρονιά η Πανελλήνια Συνάντηση στέφθηκε με επιτυχία και πολλές παρουσίες.

 

Περάσαμε ωραία, όλα ήταν καλά και εις άλλα με υγεία... να ανταμώσουμε ξανά και ξανά...!!!

 

Όσοι δεν ήρθατε απλά....χάσατε!!

(Μεγάλο παράπονο για ακόμα μία φορά από την Θεσσαλονίκη....Απούσα και σε αυτήν την Πανελλήνια...)

 

Συνεχίζουμε όλοι μαζί γιατί η ...... παρέα μετράει.. Οι υπόλοιποι έξω από εμάς...

 

Να στε καλά και ευχαριστούμε το ΔΣ για την όλη οργάνωση

 

Υγ.1: Lupako, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια στον πρόλογο της δήθεν...βράβευσής μου αλλά τελικά στην φέραμε...

Παντώς αναγνωρίζοντας όσα είπες είναι ωραίο να προσφέρεις και να αναγνωρίζεται αυτό. Γι αυτό και θα μαι πάντα δίπλα σας ότι και αν χρειαστείτε!!!

 

Υγ.2: Ανεβάζω μία φώτο να δείτε...Το τί είναι αυτό και τί απορίες θα επιφέρει, θα λυθούν όλα στο βίντεο...Πάντως η Πανελλήνια αυτή τα είχε....όλα!!

 

 

3fzk.jpg

σαν σχολειο σε εκδρομη πολυ πλακα

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κάνω παράπονα για τις απουσίες μελών, ίσως εν καιρώ κρίσης να ήταν δύσκολο να παρευρεθούν .Να  ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τα μέλη που ήταν μαζί μας σε αυτήν την πανελλήνια.

Ένα δάκρυ κύλησε καθώς μου δώσαν την πλακέτα.

Είναι τιμή μου να έχω τέτοια άτομα δίπλα μου σαν Δ.Σ, άπλα  η vip μέλη.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

 Άλλη μια Πετυχημενη :thumbsup2: Πανελλήνια έλαβε τελος!!!!  Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ :bow: :bow: στα ατομα που συντελεσαν στην πετυχημενη διοργανωση της!!!  :thumbsu: :thumbsu: Φαγαμε, διασκεδασαμε με την μοναδικη παρεα του vwclub!!!!  Εμπερια αξεχαστη το περπατημα :laugh: που κατεληξε σε..... (δειτε φωτο ποιο πανω και θα καταλάβετε :w00t:) Και φυσικα να μην   ξεχασω να ευχαριστησω  και τα δωρα που κληρωθηκαν :whistling: :whistling:.

Edited by svouras
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Και αφού πήρα τα ίσια μου και εγώ να σας γράψω τα όσα έζησα!! :)

 

Χαίρομαι πολύ που μπόρεσα να παρευρεθώ σε αυτή την εκδρομή, είχα καιρό να δω αρκετούς/ες και πραγματικά το ευχαριστήθηκα!!!

Χάρηκα επίσης που μπόρεσα να γνωρίσω από κοντά και τα καινούρια μας μέλη και ελπίζω να πέρασαν και αυτοί εξίσου καλά και να πήραν μία γεύση του τι εστί "VWClub εκδρομή"! :)

 

Περάσαμε τέλεια, πολλά thanks για τον driver μου τον αγαπητό Passatoubas :-P

Το σερβιτόρο στο εστιατόριο σε κάποια φάση τον έβλεπα ετοιμόρροπο, τον πεθάναμε!!!

 

Φυσικά να πω πως γέλασα πολύ με την πεζοπορία και τα παράπονα αρκετών που "απηύδησαν" από το περπάτημα... λέω να προτείνω να το καθιερώσουμε και να έχουμε και μια πεζοπορία σε κάθε εκδρομή έτσι για το χώνεμα :)

Όπως μαρτύρησε η φώτο του doumasj όλη η παρέα συνεργάστηκε άψογα στο να εξυπηρετήσουμε τα γυναικόπαιδα ( :p :p ) να κατέβουν το "φαράγγι".

 

Άντε λοιπόν, να βάλουμε πλώρη για την επόμενη εκδρομή!

 

 

Και για όποιον δεν το έχει προσέξει, το άλμπουμ βρίσκεται εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=358

Link to comment
Share on other sites

κωστα περασατε καταπληκτκα απο οτι ακουω τουλαχιστον σιγουρα...βαλτε και κανα βιντεο και καμια φωτο απο ολα αυτα που εγιναν γιατι εχει μονο 3 φωτο και οσοι δεν ηρθαμε για του χ,ψ λογους περιμενουμε να δουμε την ζωη του vwclub μεσω των εμπειριων σας... :good:


απο οτι καταλαβα το νο 10 ηταν στα γυναικοπαιδα..πρωτο  πρωτο?

Link to comment
Share on other sites

ανέβηκαν όσες είχα τραβήξει εγώ...

 

τις άλλες τις έχει η ζωή,,,, passatrelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

 

όσο για το video θα αργήσει λίγο αλλά θα ανέβει. ΜΗΝ ανησυχείτε...!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αρε τι χασαμε τι να κανουμε πρωτα η υγεια

ζηλεψα ζηλεψα

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αναρτήθηκαν στο άλμπουμ της Πανελλήνιας οι φωτογραφίες από την φωτογραφική μηχανή του Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μια κοπέλα θυμάμαι τράβηξε βιντεο τα αυτοκίνητα καθώς φεύγαμε από το πάρκιν της έκθεσης!

Θα ανέβει αυτό το βίντεο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.