Jump to content
KOSTAS MK5

Weekly Night Out-Αττική-Τετάρτη 05/02/2014-Secret Location Meeting-Σεφ (Σημείο Προ-Συνάντησης)

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

 

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί να οδηγήσετε μαζί μας σε άλλο ένα Secret Location Weekly Night Out Meeting το οποίο θα λάβει χώρα την Τετάρτη 05/02.

 

Σας περιμένουμε όλους στο Σ.Ε.Φ, στο γνωστό σημείο προσυνάντησης, δηλαδή τη λιμνούλα (χάρτης εδώ), από τις 20:45, αναχώρηση στις 21:15 με προορισμό μυστική τοποθεσία.

 

 Προετοιμαστείτε κατάλληλα... φορτίστε τα PMR σας ρυθμίστε τα στη συχνότητα 5 και φροντίστε να έχετε επαρκή βενζίνη.

 

 Όπως πάντα το 1ο νέο μέλος θα βιντεοσκοπηθεί και θα φωτογραφηθεί στον τελικό προορισμό σε σημείο έκπληξη !!!!

 

Ας κάνουμε αισθητή την παρουσία μας στο Secret Location Meeting φορώντας όλοι τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας και οδηγώντας τα VW οχήματα μας βελτιωμένα ή μη, τηρούμενοι πάντα τον Κ.Ο.Κ !!!

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών .

 

 ~~~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω από το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~~~

 ************************************************************************************************************************

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

 

Ελέγξτε αν οι "βόλτες" που συμμετέχετε είναι εκδηλώσεις του αυθεντικού Hellenic VWClub! Δείτε εδώ τις προγραμματισμένες συναντήσεις!

 

1η Ευρωπαϊκή Περιοδεία 22 ~ 30 Οκτωβρίου 2011

2η Ευρωπαϊκή Περιοδεία  / Αγώνες Formula 1 - Monza - Ιταλία / 2~9 Σεπ 2014
- Νέες πληροφορίες! Οι δηλώσεις συμμετοχής ξεκίνησαν με προθεσμία έως και 15 Φεβρουαρίου -

**************************************************************************************************************************

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εμείς έκτος απροόπτου

Θα υπάρχουν και τα επετειακά μπλουζάκια για τα μέλη της Αθήνας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κ εμεις παροντες +1

θα εχω και τις καρτες των vip μελων του μηνα ιανουαριου

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγω παιδες αλλά μονο μέχρι τον προορισμό. Όπως είδατε είχα και δυο μωρά μαζί μου οπότε ήταν δύσκολο να μείνω. Ελπίζω την επομενη φορά να ειμαι πιο οργανωμένος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες! Σε περιμένουμε την επόμενη φορά ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.