Jump to content
KOSTAS MK5

Weekly Night Out @ Αττική, Πέμπτη 13/02/2014, Cosmos Bowling Center Αγ. Ιωάννης Ρέντη

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VW club

 

Εν όψη της πρώτης Πανελλήνιας Συνάντησης για το 2014 στη πόλη της Λαμίας  η λέσχη μας δίνει ραντεβού αυτή την Πέμπτη 13/02/2014 στο COSMOS BOWLING CENTER Λ. Θηβών 226 και Παρνασσού στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, χάρτης εδώ!

 

Αρχικά θα συναντηθούμε στο υπαίθριο parking μπροστά από τις κυλιόμενες σκάλες του συγκροτήματος στης 21:30 και εν συνεχεία στης 22:00 παλιά και νέα μέλη θα περάσουμε στο χώρο του καφέ όπου θα απολαύουμε το ποτό, το καφέ, το φαγητό η ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας μας.

 

Σκοπός αυτής της συνάντησης εκτός των προαναφερθέντων είναι να λύσουμε τις οποίες απορίες των μελών σχετικά με την Πανελλήνια Συνάντηση της Κυριακής όπως επίσης να δώσουμε πληροφορίες αλλά και τις τελευταίες οδηγίες στους συμμετέχοντες για την καλύτερη διεξαγωγής αυτής.

 

Να σημειωθεί εδώ ότι το κατάστημα διαθέτει υπαίθριο αλλά και υπόγειο χώρο στάθμευσης για όλα τα οχήματα.

 

Όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας, αφού οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

 

Χρησιμοποιήστε μόνο τα αυθεντικά αξεσουάρ της λέσχης για την καλύτερη διαφήμιση μας!

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών .

 

~~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

~~~~~~

 

 ************************************************************************************************************************

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

 

 Ελέγξτε αν οι "βόλτες" που συμμετέχετε είναι εκδηλώσεις του αυθεντικού Hellenic VWClub! Δείτε εδώ τις προγραμματισμένες συναντήσεις!

 

2η Ευρωπαϊκή Περιοδεία  / Αγώνες Formula 1 - Monza - Ιταλία / 2~9 Σεπ 2014
- Νέες πληροφορίες! Οι δηλώσεις συμμετοχής ξεκίνησαν με προθεσμία έως και 16 Φεβρουαρίου -

**************************************************************************************************************************

 

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να έχει PMR για να ρυθμίσουμε και να δοκιμάσουμε και τα δικά μου που μόλις πήρα..!! Ευχαριστώ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να έχει PMR για να ρυθμίσουμε και να δοκιμάσουμε και τα δικά μου που μόλις πήρα..!! Ευχαριστώ

Κατι θα κανουμε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σε βολεψουμε κυριε μου

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.