Jump to content
tsilis_1

Golf Vs Dog = X

Recommended Posts

Το γνωστό sequel με μέλη της πανίδας συνεχίζεται....

 

Μόνο που αυτή την φορά (τρίτωσε το κακό...) το golf λαβώθηκε... :sorry:

 

7:40 ξημερώματα, πηγαίνω στη δουλεία...

 

ταχύτητα περίπου 70χλμ/ώρα... :roadrage:

 

ξαφνικά απο δεξιά πετάγεται κάτι καφέ εμπρός και ακούω ένα γδούπο... :shok:

 

κοιτάω από τους καθρέπτες... τίποτα πίσω... :wacko:

 

Μάλλον σκύλος :puppeh:  ήταν (απο τις τρίχες που άφησε στο χείλος της ABT) αλλά ελπίζω να επέζησε... :cray: (δεν σταμάτησα...γιατί στα δεκα μέτρα ήταν στροφή και πίσω μου άλλα αμάξια και δεν μπορούσα...)

 

Αποτέλεσμα...

 

Ξεκούμπωσαν οι μεσαίες γρίλιες δίπλα απο το σήμα. Σπασμένη η μεσαία χαμηλή σίτα καθώς και η σίτα απο την προσθήκη της ABT... :cry: η οποία και ξεκούπμωσε και έφυγε και λίγο χρώμα σε κάποια σημεία...(ώρα για βάψιμο.. :db: )

 

Με την ευκαιρία, όποιος έχει και κάθονται στην αποθήκη η μεσαία σίτα καθώς και του οδηγού απο Golf V Tsi Sportline (όχι GT Sport) ας με ενημερώσει αλλιώς θα αγοράσω καινούριες.

 

Ελπίζω να κλείσαμε εδώ...

 

Αν και πάει το μυαλό μου ποιος φταίει...τ' ακούς Μητσοτάκη...???...Ξέρεις εσύ γκαντεμόσαυρε.... :crazy::spiteful:8P:laugh:

 

Παραθέτω φωτό:

sbaj.jpg
hpjr.jpg
vm9v.jpg
kc0p.jpg
cbhh.jpg
1bdd.jpg

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Μικρή η ζημιά Στέφανε γιατί αν ήταν σκύλος και έμενε στον τόπο τότε βραστα... Πάλι καλά που δεν τα έχασες... μήπως ήταν αλεπού αυτο που είδες ;

Link to comment
Share on other sites

Όντως μικρή η ζημιά, Θοδωρή, ευτυχώς! Κράτησα σταθερή πορεία, έμπαινα σε στροφή κ πετάχτηκε στην κυριολεξία. Δεν είμαι σίγουρος 100% ότι ήταν σκύλος αλλά οι τρίχες στο χείλος δείχνουν μικρό ζώο! Τώρα σε αραιοκατοικημένη περιοχή στα προάστια της Κέρκυρας λίγο δύσκολο να ήταν αλεπού. Anyway, να βρώ νέες σίτες, να βρώ νέα σίτα για το χείλος, ένα βαψιματάκι και μετά σκόρδα κ χάντρες για το μάτι... Χεχεχε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως μικρή η ζημιά, Θοδωρή, ευτυχώς! Κράτησα σταθερή πορεία, έμπαινα σε στροφή κ πετάχτηκε στην κυριολεξία. Δεν είμαι σίγουρος 100% ότι ήταν σκύλος αλλά οι τρίχες στο χείλος δείχνουν μικρό ζώο! Τώρα σε αραιοκατοικημένη περιοχή στα προάστια της Κέρκυρας λίγο δύσκολο να ήταν αλεπού. Anyway, να βρώ νέες σίτες, να βρώ νέα σίτα για το χείλος, ένα βαψιματάκι και μετά σκόρδα κ χάντρες για το μάτι... Χεχεχε

Κι έναν αγιασμό γιατί μάλλον ο πρώτος δεν θα έπιασε !! :p

 

Εύχομαι γρήγορα να λήξει κι αυτό το απρόοπτο.. :db:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε εγώ πέτυχα σκύλο που κυνηγούσε αλεπού και καρφώθηκε στην κυριολεξία στον προφυλακτήρα μου, (R-line τότε) και μου έσπασε γρίλιες , χρώμα και το ένα φανάρι (Bi-Xenon με Led) από κάτω το πλαστικό έσπασε και οι βάσεις του. Εγώ πήγενα ούτε με 40 αλλά αυτός ήταν καμιά 150 κιλά :) και έφυγε σαν κύριος μετά από λίγο και τον πέτυχα στο ίδιο σημείο πάλι μετά από καιρό άραζε στην άκρη του δρόμου :) Τι να τα κάνεις και αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.