Jump to content
vwpassatccpanta

Vw Passat Cc 2009

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους,,,,,,,,,,,Ειμαι καινουριος χρηστης και ειμαι κατοχος ενος golf5 1.6 fsi και εχω ερωτευτει το vw passat cc και ειλικρινα θα το παρω ερωτηση....τι βελτιωση προτεινετε μηχανικα και εξωτερικα(οικογενειαρχης με 2παιδια αλλα με βαρυ ποδι)και ποσο θα με κοστισει στην ελλαδα της κρισης καταλαβατε?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες!

 

Η ερώτησή σου θεωρώ πως είναι για το Passat CC οπότε για την ώρα το θέμα μεταφέρεται στην κατηγορία των Passat CC.

Οπότε περιμένουμε απαντήσεις από άλλα μέλη-κατόχους του ίδιου οχήματος.

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα πάρεις το 1.8tsi.

Πάρε χειροκίνητο και όχι αυτόματο.

Ένα ελαφρύ φίμε για αρχή στα τζάμια.

Άμα έχει ζάντες 18 μαμά είναι οκ αλλιώς βάλε του εσύ.

Ένα ελαφρύ χαμήλωμα με αλλαγή ελατηρίων.

Από μηχανικά δεν θέλει πολλά.

Ένα επώνυμο πρόγραμμα APR η Revo.

Μια εισαγωγή της αρεσκείας σου (ανάλογα πόσα θέλεις να δώσεις)

Από εξάτμιση μία χειροποίητη ανοξείδωτη σε σωστό εξατμισα.

Θα πιάνει 250 τελική και θα είναι και οικονομικό όταν το πας χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, οικογενειάρχης άνθρωπος είπε, οπότε πιστεύω οτι το φουλ 2ο στάδιο ίσως είναι too much (λόγω βαβούρας και μόνο). Ενα προγραμματάκι, με ένα καλό φίλτρο εισαγωγής (carbonio ή VW-Racing τo βαρελάκι) και όλα σούπερ ;)

 

Αν και αν μιλάμε για καινούργιο αμάξι... έχω την εντύπωση ότι μόνο πετρέλαιο, ή 14άρι, ή δίλιτρο. Σε τέτοια περίπτωση για εμένα όπως έχει η όλη κατάσταση TDi δαγκωτό :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, οικογενειάρχης άνθρωπος είπε, οπότε πιστεύω οτι το φουλ 2ο στάδιο ίσως είναι too much (λόγω βαβούρας και μόνο). Ενα προγραμματάκι, με ένα καλό φίλτρο εισαγωγής (carbonio ή VW-Racing τo βαρελάκι) και όλα σούπερ ;)

 

Αν και αν μιλάμε για καινούργιο αμάξι... έχω την εντύπωση ότι μόνο πετρέλαιο, ή 14άρι, ή δίλιτρο. Σε τέτοια περίπτωση για εμένα όπως έχει η όλη κατάσταση TDi δαγκωτό :)

 

8 στα 10 cc Γερμανία είναι TDI.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.