Jump to content
spet

Golf - Αλλαγή Καντράν Με Plus Οθόνη [MFA+ Retrofit]

Recommended Posts

οχ με τους μ.... ακομη περιμενω,μου ειπε ο πωλητης αν δεν μου εχει ερθει μεχρι την τριτη να του πω να μου στειλει αλλο

Εχω μιλησει με εναν πωλητη εδω περα και μου ειπε οτι το k+can 5,5 κανει σιγουρα. Θα δω απο δευτερα. Παντως απο οτι ειδα μπορεις να απενεργοποιησεις το ιμμο και ολλα οκ αλλα ειναι η τελευταια λυση αυτη.

Απο που το αγορασες;

Edited by babisgt sport
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη το αρχειο εχει ιο

9/3/2013 11:19:51 μμ HTTP filter file http://www.hhobd.com/product/20111020085534630.rar a variant of Win32/Packed.Themida potentially unwanted application connection terminated - quarantined Methana-PC\Methana Threat was detected upon access to web by the application: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe.

προσπαθησε να παρει προσβαση στον firefox αλλα εφαγε αμερικανικη πορτα..... :cool: :cool: :cool:

Οπα!!! Εγω το κατεβασα κανονικα... Τι μαμησα;;

Link to comment
Share on other sites

απο εβαυ αγορασα,πως απενεροποιουμε το ιμμο?πες μας την διαδικασια

Αν θελεις κατι απο γερμανικο εβαυ στειλτο σε μενα και μετα στο στελνω εγω. Το k+can 3,6 και 5,5 το εχει σαν επιλογη. Τωρα πως ακριβως δεν ξερω να σου πω γιατι δεν το εχω κανει ακομα αλλα πηστευω πως ειναι η ποιο ακραια λυση αυτη... Το μονο που χρειαζομε τωρα ειναι ενα καλωδιο και θα εχουμε καλα νεα.

Θα δειξει... το μπλοκαρε το eset smart security που θεωρειται αρκετα αυστηρο...

Εγω τα ειχα κλεισει ολλα γιατι εκανα πειραματα και τα ξεχασα τελειως.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι εξω με τη κοπελα μ και μπαινω και σας απανταω εδω??????????????!!!!!!!!!!ρε κολημα που εχουμε!! εδω εμαι το λινκ δεν εχει προβλημα παιδια κανενα,αν ειχε δεν θα το εβαζα,γιαννη λογο αμερικης ισως εχεις θεμα!

 

αν δε μου διαβαζει το ιμμο μη του κοψω το καλωδιο και τελιωνουμε!!!30ευρω το περναει  η αντιπροσωπια οποτε δε βαριεσαι αν αποτυχουμε εχουμε καβατζα..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι εξω με τη κοπελα μ και μπαινω και σας απανταω εδω??????????????!!!!!!!!!!ρε κολημα που εχουμε!! εδω εμαι το λινκ δεν εχει προβλημα παιδια κανενα,αν ειχε δεν θα το εβαζα,γιαννη λογο αμερικης ισως εχεις θεμα!

αν δε μου διαβαζει το ιμμο μη του κοψω το καλωδιο και τελιωνουμε!!!30ευρω το περναει η αντιπροσωπια οποτε δε βαριεσαι αν αποτυχουμε εχουμε καβατζα..

Εχουμε οντως γερο κολημα! Οχι μη κοψεις τιποτα. Βρηκα το 5.5 μαζι πιν ριντερ 50€ προσφορα μου το δεινει αλλα ειναι κοντα 100 χλμ απο αμβουργο. Αν μπορεσω την δευτερα θα παω να το παρω. Το καλο εδω ειναι οτι μπορεις να αγορασεις ΟΤΙ θελεις και σε 15 μερες το επιστρεφεις πισω!

Link to comment
Share on other sites

και εγω πιστευω θα βρουμε ακρη,βαλε μιμια φωτο το καντραν ρε σι

http://www.xcar360.com/vag-can-commander-5-5-pin-reader-3-9beta.html

α ρε τους κλεφτες τους γερμανους!!! 75 το ειχε και μου το δεινει 50! σουπερ προσφορα!! εεε.. δεν μου λες.. το δερμα πανω απο το τιμονι που κλεινει την τρυπα του κοντερ που μπορω να το βρω? εσπασα τα κλιπς του...

Link to comment
Share on other sites

Και για να εγκαινιασω και το Ελσα μου  :drool:

Ξεβιδωνεις τις βιδες 1 & 2 και βγαινει το πανω καπακι απο το τιμονι

 

38290126.png

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

 

κατεβαστε το μονο κατω....

ok. σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

ok. σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

Α τωρα που θυμηθηκα... εχω το ΕΤΚΑ αλλα δεν εχω κωδικο ενεργοποιησης. που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites

Πως να ρυθμίσετε:
1: Εκκίνηση ΕΤΚΑ. Εδώ είναι ένα ξενοδοχείο 4 παράθυρο - VW, SEAT, SKODA, AUDI.
2: Ένα πατώντας το αριστερό πλήκτρο του ποντικιού επιλέξτε το παράθυρο της VW στο πλαίσιο siniyu.
3: Σύμφωνα με το Windows, επιλέξτε την ενότητα "Βοηθήματα".
4: Επιλέξτε το τμήμα "πρωτο-εκδότης".
5: Στο "Internet" επιλέξτε "Αυτόματη ταυτότητα" σε 7,0 "αναζήτηση FI" για 7,2.
6: Βάλτε ένα σταυρό στο τετράγωνο "μονοπάτι" (πρέπει να είναι η διαδρομή C: \ VAG \ UserData \ FGST \ ή C: \ ETKA \ UserData \ FGST \) για 7,0 - 7,2 Χ στην άδεια "για να δείξει ένα μήνυμα όταν έχετε πρόσβαση στο Internet. "
7: Αφαιρέστε το σταυρό από το παράθυρο "να πάρει αριθμούς πλαισίου μέσω του Διαδικτύου."
8: Πιέστε για να θυμόμαστε.
9: Κάντε τη διαδικασία με τη σειρά για τα Windows - SEAT, SKODA, AUDI (!).
10: Επανεκκίνηση ΕΤΚΑ
11: Πάρτε το VIN από οποιοδήποτε από τους φακέλους C: \ VAG \ UserData \ FGST \ ή C: \ ETKA \ UserData \ FGST \ και ελέγξτε για κούρεμα.
12: Αν η υποδοχή λειτουργεί!
13: Για να αποφύγετε λάθη και παρεξηγήσεις θα πρέπει (εάν είναι δυνατόν) SOPOSTOVLYAYTE δεδομένων με τα πραγματικά δεδομένα σχετικά με το αυτοκίνητο!
 
 

ETKA Serial: tekkno--/3458DGFngk4N1v2T9jJ-865-International2011
 

Edited by Speedy
Spoiler
Link to comment
Share on other sites

Πως να ρυθμίσετε:

1: Εκκίνηση ΕΤΚΑ. Εδώ είναι ένα ξενοδοχείο 4 παράθυρο - VW, SEAT, SKODA, AUDI.

2: Ένα πατώντας το αριστερό πλήκτρο του ποντικιού επιλέξτε το παράθυρο της VW στο πλαίσιο siniyu.

3: Σύμφωνα με το Windows, επιλέξτε την ενότητα "Βοηθήματα".

4: Επιλέξτε το τμήμα "πρωτο-εκδότης".

5: Στο "Internet" επιλέξτε "Αυτόματη ταυτότητα" σε 7,0 "αναζήτηση FI" για 7,2.

6: Βάλτε ένα σταυρό στο τετράγωνο "μονοπάτι" (πρέπει να είναι η διαδρομή C: \ VAG \ UserData \ FGST \ ή C: \ ETKA \ UserData \ FGST \) για 7,0 - 7,2 Χ στην άδεια "για να δείξει ένα μήνυμα όταν έχετε πρόσβαση στο Internet. "

7: Αφαιρέστε το σταυρό από το παράθυρο "να πάρει αριθμούς πλαισίου μέσω του Διαδικτύου."

8: Πιέστε για να θυμόμαστε.

9: Κάντε τη διαδικασία με τη σειρά για τα Windows - SEAT, SKODA, AUDI (!).

10: Επανεκκίνηση ΕΤΚΑ

11: Πάρτε το VIN από οποιοδήποτε από τους φακέλους C: \ VAG \ UserData \ FGST \ ή C: \ ETKA \ UserData \ FGST \ και ελέγξτε για κούρεμα.

12: Αν η υποδοχή λειτουργεί!

13: Για να αποφύγετε λάθη και παρεξηγήσεις θα πρέπει (εάν είναι δυνατόν) SOPOSTOVLYAYTE δεδομένων με τα πραγματικά δεδομένα σχετικά με το αυτοκίνητο!

 

 

ETKA Serial: tekkno--/3458DGFngk4N1v2T9jJ-865-International2011

 

Ευχαριστω πολυ Μητσο αλλα εμενα μολις το ανοιγω μου ζηταει κωδικο. Ασε πεδευομε τωρα γιατι εδω εχει κρυο και χιονιζει και δεν το ειχα βαλει μπρος 4 μερες και εμεινα απο μπαταρια

Edited by Speedy
Spoiler
Link to comment
Share on other sites

οχι μη τους γαμ... σημερα μιλισα με τον πωλητηκαι μου στελνε

Σημερα αγαρασα το vagtacho 5.0. Λεει οτι κανει για το 6αρι αρα και για μας... Θα δουμε σε καμια βδομαδα που θα ερθει. Εσυ Δημητρη εχεις αγορασει νεο κατραν; Αν ναι απο τι;

Link to comment
Share on other sites

update

ηρθε και δεν διαβαζει τπτ....παμε για 5,5




οχι μη τους γαμ... σημερα μιλισα με τον πωλητηκαι μου στελνε
Σημερα αγαρασα το vagtacho 5.0. Λεει οτι κανει για το 6αρι αρα και για μας... Θα δουμε σε καμια βδομαδα που θα ερθει. Εσυ Δημητρη εχεις αγορασει νεο κατραν; Αν ναι απο τι;

περιμενουμε νεα σου με πιο προγραμμα θα διαβασουμε το ιμμο εμεις με νεα μοντελα

 

προσεχε το προγραμμα που λες ειναι για μααξια του 2008 και πανω,πιο κατω λεε δεν διαβαζει..ενημερωσε με οτι κινηση και αν κανεις.

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Ναι 2007

μολις εγκατεστησα το commander 5.5 και δεν ξερω πως δουλεψε το προγραμμα με το καλωδιο αλλα δεν εχει την επιλογη read/write immo

Δουλευει το καλωδιο του 1.4 με το 5.5 προγραμμα;;

Δουλευει το καλωδιο του 1.4 με το 5.5 προγραμμα;;

Αν δεν κανω λαθος το 5.5 εχει και pin reader 3.9 beta. Δες με αυτο αν κανει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

ναι το 5,5 δουλει αλλα δεν εχει την επιλογη read/write immo,

 

το pin reader δεν δουλευει...

 

τελικα δεν εχουμε καταληξει με πιο στανταρ προγραμμα θα κανουμε δουλεια μας?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.