Jump to content
VAGS

Ε-Ε-Έρχεται!

Recommended Posts

Ξανασυστηνόμαστε λοιπόν!

Πρώην κάτοχος seat ibiza top gun το οποίο πουλήθηκε προ μηνός για αγορά του νέου golf vii.

Χρόνια, (από το 2010) ζαχάρωνα το golf vi, αλλά αφενός λόγω οικονομικής δυσπραγίας αφετέρου λόγω του ότι όταν παίρνω κάτι προτιμώ να το πάρω όπως θέλω, χωρίς συμβιβασμούς, κρατούσε χρόνια αυτή η κολώνια της αναμονής.

Golf vii λοιπόν!

Λεπτομέρειες:

Χρώμα pacific blue, αν το λέω καλά μιας και είναι το γαλάζιο μεταλλικό,

Έκδοση generation 5 πορτο μιας και αυτά που δε μου πολυκάτσανε ήταν το πολύ μπακετοϊδές κάθισμα του highline σε συνδυασμό με το piano black ταμπλώ το οποίο φοβήθηκα ότι στο μέλλον θα μου γεμίσει γρατσουνιές,

Dsg,

Μπεζ εσωτερικό,

Προβολείς ομιχλης,

Πολύ λειτουργικό τιμόνι με paddles,

Ηλιοροφή,

Φώτα xenon,

Πακέτο light and sight,

Αναδιπλούμενοι καθρέπτες,

Έγχρωμη πολυλειτουργική οθόνη,

Composition media

Με δώρα συναγερμό και πίσω αισθητήρες στάθμευσης.

Το αυτοκίνητο προορίζεται για χρήση οικογενειακή και αναμένεται κάπου κοντά στο Πάσχα, μιας και η παραγγελία έγινε μέσα Γενάρη.

Αυτό που κράτησα για το τέλος ηταν η επιλογή του κινητήρα, ο οποίος είναι ο νέος act, μιας και ήθελα αφενός πιο ζωηρό αυτοκίνητο σε συνδυασμό με την αυξημένη οικονομία που δίνει και αφετέρου την παροχή μεγαλύτερης άνεσης που δίνει η ανάρτηση πολλαπλών συνδέσμων.

Αυτά προς το παρόν!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να σου ερθει και να το χαρης :clapping:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!!!!!

 

 

Αν προλαβαινεις στην παραγγελα... και μπορεις οικονομικα προσθεσε το ΑCC !!! Με το αυτοματο σασμαν ειναι ονειρο και στην πολη και στην εθνικη

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, τη μέρα που αποφάσισα να το βάλω, παίρνοντας τηλέφωνο, εκείνη τη μέρα είδαν στο σύστημα ότι μπήκε παραγωγή. Οπότε είχε κλειδώσει για λίγο.

Δε βαριέσαι... Όπως είπε κι η γυναίκα μου, "άσε και κανένα extra για το επόμενο"!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.