Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη, Carrefour Μακεδονία, Πέμπτη 13/03 Ώρα 21:00

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

το Hellenic VWClub σας προσκαλεί την Πέμπτη 13/03/2014 στην κλασική τοποθεσία μας, τα Carrefour Μακεδονία στην Πυλαία και ώρα 21:00.

Εκτός απο την καλή σας διαθεσή, φέρτε την παρέα σας να διασκεδάσουμε και να κουβεντιάσουμε όλοι μαζί ότι μας απασχολεί σε σχέση με την αυτοκίνηση, τα αγαπημένα μας VW αλλά και την καθημερινότητά μας!!

Όπως σε κάθε μας συνάντηση και για την καλύτερη οργάνωση, δηλώστε τη συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο: όνομα μέλους + αριθμό ατόμων (π.χ. symearg+1).

Νέα και παλαιά μέλη, όλοι είστε ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα του Hellenic VWClub...

Υπενθυμίζoυμε το νούμερο του τηλεφώνου του συντονηστη που μπορείτε να επικοινωνησετε για πληροφορίες 6973507006 (Μάκης / symearg).

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ρωτησω που περιπου ειναι αυτο το carrefour?

Link to comment
Share on other sites

ψαξε λιγο στο google για αυτο Carrefour Μακεδονία και θα βρεις οτι πληροφορια θελεις.

 

 

αντε να κανω την αρχη, θα ειμαι εκει

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε και φιλικά ανοίγματα μετά moderator ? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΓΙΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τιτικος θα πας??ισως ερθω και εγω παιδες..

Sent from my RM-914_eu_hungary_422 using Tapatalk

Edited by Rabbit-Mk5
Link to comment
Share on other sites

μεχρι τι ωρα θα εισαστε?

όπως συνήθως Γιώργο 11,30 - 12,00

Θα έχουμε και φιλικά ανοίγματα μετά moderator ? :crazy:

Αααα, εγώ δεν ξέρω τίποτα!!

παιδια να σας ρωτησω που περιπου ειναι αυτο το carrefour?

6973507006 τηλεφώνησέ μου. Μάκης

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΓΙΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνονται και Σάββατα μεσημέρι κάποιες συναντήσεις μας. Θα έχεις σίγουρα την ευκαιρία να έρθεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όμορφη και με εκπλήξεις η χθεσινή συνάντηση μας. Δεκαέξι αυτοκίνητα (Polo, Golf 2, 4, 5, 6, Passat, Scirocco, Audi TT), ζωηρές συζητήσεις και πολλά νέα μέλη. Κι εκεί που πίναμε τη μπυρίτσα μας ήσυχα ήσυχα, εμφανίστηκαν οι τρεις caballeros: ChrisMHT, Kostas MK5 και Passatebos. Άρτι αφιχθέντες από την πρωτεύουσα! Εντάξει... ξεφύγαμε.. 

Όσο για την επόμενη συνάντηση, θα είναι Σαββατιάτικη.Stay tuned!

 

Άλμπουμ φωτογραφιών παρακαλώ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η παρέα του VWClub είναι πάντα γεμάτη εκπλήξεις :)

 

Μάκη το άλμπουμ είναι έτοιμο: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=361

Link to comment
Share on other sites

Ας είναι καλά ο Μάκης που τρέχει για μας..

 

Φωτογραφίες θέλουμε ..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Στο άλμπουμ γιατί δεν βλέπω τίποτα ?

Μάκη ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.