Jump to content
iulisimo

Τι Κάνει Αυτό Το Κουμπί?

Recommended Posts

Το παταω αλλά δεν βλέπω καμία διαφορά πουθενά. Σίγουρα θα ξέρετε εσείς τι είναι, εγώ δεν βρήκα άκρη. 

post-25359-0-68356300-1394527743_thumb.j

Edited by iulisimo
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι στην κολόνα ειναι του συναγερμού και απενεργοποιει τους αισθητήρες κίνησης μεσα στην καμπίνα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάνω στην οροφή, εκεί που θα έπρεπε να ήταν το συρτάρακι και τα γυαλιά ηλίου. Αλλά έτσι το σκέφτηκα και εγώ, ότι απενεργοποιει τους αισθητήρες κίνησης μεσα στην καμπίνα. Ομολογώ μόλις το έφερα από τη Γερμανία, δεν ξέρω αν έχω συναγερμό. 

Edited by iulisimo
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις βιβλιο αυτοκινητου;

Εκει θα βρεις το καθε κουμπι τι σημαινει

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το’ψαξα παντου, στα βιβλία, στο Ιντερνετ…τίποτα. Έτσι το σκέφτηκα και εγώ, ότι απενεργοποιει τους αισθητήρες κίνησης μεσα στην καμπίνα  Μόνο που δεν ξερώ αν έχω συναγερμό, στα κλειδιά δεν εχω κανενα κουμπί γι-αυτό. Μολις το έφερα από Γερμάνια και δεν το γνωρίζω καλά. 

post-25359-0-98470800-1394538374_thumb.j

post-25359-0-32147900-1394538380_thumb.j

Edited by iulisimo
Link to comment
Share on other sites

Το αμαξι σου κατα μεγαλο ποσοστο ηταν εκπαιδευτικο σχολης οδηγησης στας γερμανιας...αυτο το κουμπι ενεργοποιει το μπαζερ ωστε ο δασκαλος κατα την εξεταση να μην πειραζει ή οταν πειραξει τα πεταλια στην θεση του συνοδηγου, να ηχησει.

 

 

 

Το κουμπι για τους αισθητηρες ειναι ετσι στο 5αρι, εμενα το ειχε στην θεση του οδηγου κατω χαμηλα στην κολωνα, πισω απο την ζωνη σχεδον.

Οι αισθητηρες ηταν στην οροφη πανω δεξια-αριστερα στην μεσαια κολωνα, στην ταπετσαρια του ουρανου χωνευτοι.

 

buttons.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ο καινούριος αισθητήρας που ανιχνεύει όταν πάει να κοιμηθεί ο οδηγός και τον ξυπνάει; χαχα :p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ σε όλους, ναι σίγουρα ήταν. Πάει σφαίρα όμως και είμαι πολύ ευχαριστημένος, μάλιστα κάνει μόνο του και το πιο τέλειο παρκάρισμα που υπάρχει (park assist).

Link to comment
Share on other sites

καλου κακου ομως να προσεχεις και το σασμαν..

μην το ζοριζεις πολυ...

Λες να ειχε πολλες γυναικες μαθητευομενες; :)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπεικα δεν θα επερνα αμαξι εκπεδευτικο γιατι τα σκυζουν κανονικα οπως και τα περιπολικα ευτηχως εμενα ελληνικο ηταν το 4 μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.