Jump to content
nezos

Golf Mk2 1.3 Injection

Recommended Posts

Καλησπερα και καλως σας βρηκα φιλοι μου.

θελω να αγορασω ενα golf 2 και θα ηθελα τη γνωμη σας.βρηκα ενα του 92 1.3 injection

απλα η δουλεια μιυ δεν μου προσφερει τα καταλληλα χρηματα και θα ηθελα να μαθω εαν συμφερει να

αγορασω ενα τετοιο αμαξι,απο θεμα καταναλωσης και αντοχης.

θα ηθελα μια γενικη αποψη για αυτο το αμαξι μιας και δεν ειμαι και πολυ καλος γνωστης.

Υ.Γ. Ειναι το πρωτο μου αμαξι

σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας :)

Link to comment
Share on other sites

θελεις να αγορασεις αυτο το συγκεκριμενο μοντελο; και για ποιο λογο αν επιτρεπεται

γιατι μου αρεσει εμφανισιακα κυριως και το βρηκα και ιντζεξιον

η το 2 η το 3 θα ηθελα να παρω 

εαν βεβαια το 2 παρουσιαζει μεγαλυτερη καταναλωση ή και περισσορα προβληματα θα κοιταξω για mk3

θα ηθελα γενικα μια γνωμη 

σε ευχαριστω για το χρονο σου παντως

Link to comment
Share on other sites

δε γνωριζω τιποτα για αυτα τα μοντελα αλλα μου εκανε εντυπωση το οτι θελεις να παρεις ενα τοσο παλιο αυτοκινητο. οσο καλη τιμη και να το βρηκες, πιθανον να χρειαστει να βαλεις πολλα περισσοτερα λεφτα για να το συμμαζεψεις, 

Link to comment
Share on other sites

δε γνωριζω τιποτα για αυτα τα μοντελα αλλα μου εκανε εντυπωση το οτι θελεις να παρεις ενα τοσο παλιο αυτοκινητο. οσο καλη τιμη και να το βρηκες, πιθανον να χρειαστει να βαλεις πολλα περισσοτερα λεφτα για να το συμμαζεψεις, 

δυστηχως για τα λεφτα μου μπορω να παω μεχρι και της 3ης γενιας μου που αρεσει επισης

αν το αμαξι που παρω το παω σε μηχανικο και μου πει οτι ειναι οκ θα ειναι μια ασφαλη αγορα?(γενικα για αμαξι οχι για το συγκεκριμενο)

ειμαι αρκετα ασχετος γενικα 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα να πας στο 4αρι, πολύ πιο καινούριο και υπάρχουν μερικά πολύ φτηνά στο car που είχα κοιτάξει πριν κανα δυο βδομάδες

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση βρηκες ; manhattan?

Βγαζαν προβληματα ρελαντι μερικα και ψιλοχαζα προβληματα αλλα δυσκολα θα βρεις καλοδιατηρημενο και φτηνο. Τα καλα θα εχουν τιμη 4αριου.

Λογικα θα θελει μαζεμα αρκετα πραγματακια να το ξερεις και ηλεκτρολογικα σιγουρα θα εχει τα κουσουρακια του. Αν εισαι διατεθιμενος μερικα να τα ανεχτεις και μερικα σιγα σιγα να τα μαζεψεις προχωρα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση βρηκες ; manhattan?

Βγαζαν προβληματα ρελαντι μερικα και ψιλοχαζα προβληματα αλλα δυσκολα θα βρεις καλοδιατηρημενο και φτηνο. Τα καλα θα εχουν τιμη 4αριου.

Λογικα θα θελει μαζεμα αρκετα πραγματακια να το ξερεις και ηλεκτρολογικα σιγουρα θα εχει τα κουσουρακια του. Αν εισαι διατεθιμενος μερικα να τα ανεχτεις και μερικα σιγα σιγα να τα μαζεψεις προχωρα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ναι μανχαταν βρηκα αλλα το ξανασκευτηκα και λεω να κοιταξω για γκολφ 3 πιστευω

θα ειναι πιο αξιοπιστο απο το 2

οσον αφορα το 4 εχω βρει και εγω σε σχετικα χαμηλες τιμες αλλα και παλι για μενα αρκετα υψηλες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.