Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out : 26/3 @ Αττική - Φάληρο - Need 4 Speed

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

Προσπαθώντας να ανταπεξέλθουμε στις προσδοκίες όλων σας, βρισκόμαστε σε διαρκή αναζήτηση του ιδανικού μοντέλου συναντήσεων. Αυτός είναι και ο λόγος που τρέχει μια δημοσκόπηση με σκοπό την εύρεση της χρυσής τομής, την οποία θα την δείτε και θα συμμετάσχετε κάνοντας κλικ εδώ!

Παρόλα αυτά οι συναντήσεις μας, προς το παρών, κρατούν έναν παρόμοιο χαρακτήρα με το παρελθόν. Έτσι πιστοί στην ιδέα της αυτοκίνησης, ορίσαμε στην ερχόμενη μας συνάντηση να ακολουθήσουμε έναν νέο θεσμό, αυτόν της παρακολούθησης ταινίας με αυτοκινητιστικό περιεχόμενο. Έτσι, έχοντας παρακολουθήσει στο παρελθόν τα sequel της ταινίας fast & furious δεν μπορούσε να μας αφήσει αδιάφορους η πρεμιέρα της ταινίας Need For Speed.

Οπότε, το ραντεβού μας ορίζεται για την ΤΕΤΑΡΤΗ 26/3/14 και ώρα 21.30 στο Village Φαλήρου (Λ.Ποσειδώνος 1 & Μωραιτίνη 3) στα εκδοτήρια των εισιτηρίων. Προβολή ταινίας στις  22.20 σε 3D μορφή. Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, θα πρέπει τα εισιτήρια να δεσμευτούν και να προπληρωθούν από νωρίς. Δηλώστε μας την συμμετοχή σας έως την ΔΕΥΤΕΡΑ 24/3/14 και προπληρώστε μας το εισιτήριο σας για να θεωρηθεί έγκυρη η συμμετοχή σας.
 

Τρόποι πληρωμής : κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό!

Για πληροφορίες επικοινωνήστε με pm με τα μέλη : GOLFAKI 4, KOSTAS MK5!

 

Για την ημέρα εκείνη ισχύει προσφορά από την Cosmote κατά την οποία με την επίδειξη κωδικού λαμβάνουμε 2 εισιτήρια στην τιμή του ενός. Παρακαλούμε οι συμμετέχοντες να μας αποστείλουν μέσω pm τους κωδικούς για την μαζική αγορά των εισιτηρίων.

 

τιμή εισιτηρίου προ έκπτωσης :  12E κατ'ατομο.
 

Μην ξεχνάτε να φοράτε τα αξεσουάρ της λέσχης μας. Ελάτε με την δική σας παρέα να γνωριστούμε και να διασκεδάσουμε όπως μόνο το Hellenic VWClub ξέρει.


Χάρτης Village!


~~~~~~

************************************************************************************************************************
Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

Ελέγξτε αν οι "βόλτες" που συμμετέχετε είναι εκδηλώσεις του αυθεντικού Hellenic VWClub! Δείτε εδώ τις προγραμματισμένες συναντήσεις!

2η Ευρωπαϊκή Περιοδεία / Ιταλία / 2~9 Σεπ 2014

**************************************************************************************************************************

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα είμαστε εκεί!

Θα χρειαστώ 2 εισιτήρια!

Θα σας στείλω ΠΜ με τα στοιχεία μου και θα σας ζητήσω να μου στείλετε τον τραπεζικό λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

τί ώρα παιδιά?

Όταν αναρτηθεί το πρόγραμμα προβολών του village θα ενημερώσουμε το θέμα με την ώρα προβολής και την τιμή εισιτηρίου. Γι’αυτό οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε να παρακολουθούν τακτικά την δημοσίευση.

 

Δεν μας προσεχεις φιλαρακι !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εμείς μέσα.

Δημήτρη θα μιλήσουμε μέσω Π.Μ για τα λεφτά.

Αναμένουμε για την ώρα.

Edited by lupakos
Link to comment
Share on other sites

Όταν αναρτηθεί το πρόγραμμα προβολών του village θα ενημερώσουμε το θέμα με την ώρα προβολής και την τιμή εισιτηρίου. Γι’αυτό οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε να παρακολουθούν τακτικά την δημοσίευση.

 

Δεν μας προσεχεις φιλαρακι !!!!!

το διάβασα γάταρε αλλά όταν ζητάς συμμετοχή πρέπει ο άλλος να ξέρει την ώρα... αυτό για την ιστορία!! :aggressive:

 

θα επανέλθω όταν μάθουμε την ώρα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το διάβασα γάταρε αλλά όταν ζητάς συμμετοχή πρέπει ο άλλος να ξέρει την ώρα... αυτό για την ιστορία!! :aggressive:

 

θα επανέλθω όταν μάθουμε την ώρα...

Ζητω ταπεινα συγγνωμη απο την αφεντια σου !!! Θελω να πιστευω απο τις 8 το απογευμα και μετα .. Βαση οσων εχουν γινει στο παρελθον !!!

Link to comment
Share on other sites

το διάβασα γάταρε αλλά όταν ζητάς συμμετοχή πρέπει ο άλλος να ξέρει την ώρα... αυτό για την ιστορία!! :aggressive:

 

θα επανέλθω όταν μάθουμε την ώρα...

Για την ιστορία το θέμα ενημερώθηκε με όλες τις εναπομένουσες λεπτομέριες. 

Link to comment
Share on other sites

παρούσα, εκτός...άλλου απροόπτου απλά ίσως χρειαστώ όχημα για τη μετάβαση μου.... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ζητω ταπεινα συγγνωμη απο την αφεντια σου !!! Θελω να πιστευω απο τις 8 το απογευμα και μετα .. Βαση οσων εχουν γινει στο παρελθον !!!

 

 

Για την ιστορία το θέμα ενημερώθηκε με όλες τις εναπομένουσες λεπτομέριες. 

 

με καλύψατε πλήρως....

 

doumasj + passatoumpas λοιπόν....!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωμένες συμμετοχές:

Λευ kouliss

effieT

Doumasj

passatoumpas

lupakos

liberte

golfaki 4

passaTrela

kostas mk5

miltos_Golf6

SpaFunPass

chrismht

mommygti

candy_rs

tsakas g40

passatebos +1

όσα μέλη δεν μας έχουν στείλει τον κωδικό της Cosmote να το πράξουν για να επωφεληθούν της προσφοράς.

Edited by GOLFAKI 4
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είχα κανονίσει να πάω να την δω πριν την ανακοίνωση του club, έχω να δηλώσω ότι θέλω να την δω και 3D!!! Φοβερή ταινία!! Αξίζει!!

Link to comment
Share on other sites

Κατα το ταξιδι στην Βουλγαρια πριν λιγες μερες για το vw club fest εδωσα τον λογο μου πως θα παρευρεθω στην επομενη συναντηση οποτε και εγω μεσα με ενα ακομη ατομο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει να προκαταβαλλεις τα χρηματα για την δεσμευση του εισιτηριου.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ +3 ακόμη άτομα.

Μήτσο σου στέλνω με PM τους 2 κωδικούς Cosmote.

 

Η αίθουσα είναι η νούμερο 06 και μπορείτε να κλείσετε τα εισιτήρια και μέσω του site του www.villagecinemas.gr και όσοι έχετε Cosmote θα έχουμε 1+1 δώρο (οπότε 6 ευρώ έκαστος). Εκτυπώνετε το εισιτήριο ή το έχετε στο κινητό-tablet σας κατά την είσοδο σας στη αίθουσα.

Η αίθουσα είναι ακόμα άδεια μέχρι τώρα που αγόρασα τα 4 εισιτήρια μου.

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ +3 ακόμη άτομα.

Μήτσο σου στέλνω με PM τους 2 κωδικούς Cosmote.

Η αίθουσα είναι η νούμερο 06 και μπορείτε να κλείσετε τα εισιτήρια και μέσω του site του www.villagecinemas.gr και όσοι έχετε Cosmote θα έχουμε 1+1 δώρο (οπότε 6 ευρώ έκαστος). Εκτυπώνετε το εισιτήριο ή το έχετε στο κινητό-tablet σας κατά την είσοδο σας στη αίθουσα.

Η αίθουσα είναι ακόμα άδεια μέχρι τώρα που αγόρασα τα 4 εισιτήρια μου.

αντωνη η προσφορα που λες για τα 6 ευρω εκαστος ισχυει και για εμας με την αποστολη του κωδικου της cosmote.

κλεινοντας μονοι σας τα εισιτηρια το μονο που καταφερνετε ειναι να μην κατσετε μαζι με την παρεα του vwclub.

ολα ευπροσδεκτα.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ανέφερα οτι μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια μόνοι μας για να κάνω σπάσιμο στο vwclub! Απλά αφού δεν ωφελούμαστε καμίας έκπτωσης που να προέρχεται από το vwclub σκέφτηκα ότι θα διευκόλυνε αρκετούς να κλείσουν πιο εύκολα εισιτήρια.

Έπειτα, με τον τρόπο αυτό θα μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί αφού η αίθουσα είναι άδεια, και μπορούμε να συνεννοηθούμε τα νούμερα τω καθισμάτων μέσω του φόρουμ, αφού το site σου δίνει την ευκαιρία να διαλέξεις καθίσματα!

Όλα εγώ θα τα λέω???

Τέλος πάντων εγώ έκλεισα στο κέντρο τα νούμερα F9,F10,F11,F12

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Δεν ανέφερα οτι μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια μόνοι μας για να κάνω σπάσιμο στο vwclub! Απλά αφού δεν ωφελούμαστε καμίας έκπτωσης που να προέρχεται από το vwclub σκέφτηκα ότι θα διευκόλυνε αρκετούς να κλείσουν πιο εύκολα εισιτήρια.

Έπειτα, με τον τρόπο αυτό θα μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί αφού η αίθουσα είναι άδεια, και μπορούμε να συνεννοηθούμε τα νούμερα τω καθισμάτων μέσω του φόρουμ, αφού το site σου δίνει την ευκαιρία να διαλέξεις καθίσματα!

Όλα εγώ θα τα λέω???

Τέλος πάντων εγώ έκλεισα στο κέντρο τα νούμερα F9,F10,F11,F12

 

Δεκτή και σεβαστή η άποψή σου Αντώνη, ενδεχομένως μια τέτοια κίνηση να διευκόλυνε τα παιδιά που το οργανώνουν αυτό και θα τρέξουν για να πάρουν τα εισιτήρια κλπ κλπ. αλλά πίστεψέ με, τους αρέσει να τρέξουν και να το οργανώσουν. Όχι δεν είναι μαζόχες (όχι απαραίτητα :) ) αλλά αγαπάνε αυτό που κάνουν. Αγαπάνε να τρέξουν για την παρέα του VWClub. Και ξέρω πως για εμάς αυτό που μετράει είναι η παρέα! Το να πάμε κάπου και να κάτσουμε στη μια άκρη ο ένας, στην άλλη άκρη 2 και γενικά διάσπαρτα χάνουμε την παρέα του VWClub, χάνουμε το "πάμε κάπου και καθόμαστε όλοι μαζί" Με το να κλείσει ο καθένας τα εισιτήρια μόνος του υπάρχει πάντα ο φόβος να έχουμε ξέμπαρκους ανάμεσά μας ή και να έχουμε μέλη που θα κάτσουν πολύ μακριά μας.

 

Γνώμη μου -και πιστεύω και του υπόλοιπου Δ.Σ.- είναι πως χαλάλι το τρέξιμο και η όποια κούραση των παιδιών που το οργανώνουν προκειμένου να πάμε (πάτε μιας και είμαι μακριά :) ) όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωμένες τελικες συμμετοχές:

Λευ kouliss

effieT

Doumasj

passatoumpas

lupakos

liberte

golfaki 4

passaTrela

kostas mk5

ακης

miltos_Golf6

Svouras

chrismht

mommygti

candy_rs

tsakas g40

passatebos +1

gravedigger +1

polakias4 +1

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα του vwclub να δούμε την ταινία! Μου άρεσε περισσότερο απο τις 2F2Furious... Μπράβο στην ιδέα!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.