Jump to content

Recommended Posts

Να βάλω και εγώ το γκολφάκι μου:
Αγόρασα ένα ταπεινό tsi και απο τότε έχω αλλάξει μπροστινό προφυλακτήρα απο Gti, πίσω ομοίως και τον έβαψα και δίχρωμο. Έβαλα τα πλαινά μασπιέ και την εξάτμιση απο Gti (καταλύτη, μεσαίο, τελικό). Έβαλα γνήσιες ζάντες απο edition 30 και άλλαξα το rcd 300 που είχε με το RNS 510. Άλλαξα καντράν και έβαλα με μεγάλη οθόνη και άλλαξα εγκέφαλο τιμονιού και getaway για να είμαι έτοιμος για το πολυλειτουργικό Έβαλα τον λεβιέ ταχυτήτων απο το R32 και ψάνχω αερόσακο για να τοποθετήσω το flat bottom τιμόνι που αγόρασα απο scirocco. Μετά το service που έρχεται θα πάω μια βόλτα απο τη cargate και την overload για να διαλέξω πρόγραμμα και ψάχνω εισαγωγή για να πάρω και τα τελευταία αλογάκια (προς το παρόν). Απο μικροπράγματα, άλλαξα όλους τους διακόπτες μέσα με νίκελ απο γκολφ 6 και τα φλας στους καθρέπτες που έβαλα με μαύρο κρύσταλλο.

 

8zis.jpg

Edited by Stamos T
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες οι αλλαγες.. Να το χαιρασαι.. Μπραβο!!!

Περιμενω τη συνεχεια !!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος...καλα και απροβληματιστα χιλιομετρα να χεις φιλε μου..

Δε μας ειπες πιο μοτερ φορας..??

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι με μια φωτο θα τη βγαλεις ;;; πολυ ωραιο να το χαιρεσαι !!!! δειξε μας και άλλα ,εσωτερικο ,πισω μερος ,μηχανη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους ! Φωτογραφίες θα βάλω και άλλες σιγα σιγα. Επειδη αύριο θα παραγγείλω τον αεροσακο έλεγα να περιμένω. Το μοτέρ ειναι με τα 140 άλογα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλες αλλαγες ειδικα το τιμονι! να σε ρωτησω...τα χρωματα στο καντραν πως τα αλλαξες κ το τιμονι ποσο πηγε?ο αεροσακος ειναι συμβατος με τον εγκεφαλο σου?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Στάμος ! Βάλε και ενα φανάρι απο gti(κάτοπτρο) και θα είναι πιο ολοκληρωμένο ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Nikos , αν εννοεις τον εγκέφαλο στην κολώνα του τιμονιου εχω βάλει τον CH για να μην εχω προβλημα. Το τιμόνι πήγε 360 μαζι με τον αεροσακο και έδωσα και τον δικο μου 100€. Άρα συνολικό κοστος 260 τιμόνι και 50€ ο εγκέφαλος. Για τα χρώματα Νίκο απο κοντα στα τσιπουρα.

@speedy ολα θα γίνουν σιγα σιγα. Η βελτίωση θέλει η πολυ υπομονη ή πολυ χρήμα. Και επειδη το δεύτερο έχει θεματα , θα ψάχνω.

Τώρα ψάχνω για λάστιχα τι θα ηταν το καλύτερο και εισαγωγη. Σειρά θα έχει ανάρτηση. Εχω ήδη παραγγείλει clima απο 6αρι και ειμαι κοντα και στο Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Κύριος ο κύριος Καρλης. 485€ για 4 Goodyear f1 με ημερομηνία κατασκευής 0514 , made in Germany και διάσταση 225/40/18. Και αποδειξούλα παρακαλω.

Απο σήμερα μπορούμε να παίζουμε. Φρενα και λάστιχα καινούργια

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπήκανε και εσωτερικοί διακόπτες με διακόσμηση αλουμινίου και μέσα στις επόμενες ημέρες θα μπεί και το εργοστασιακό bluetooth. Μαζί με αυτό θα τοποθετηθεί και το auto  στα φώτα. To rns 510 εχει πλέον τελευταία έκδοση firmware και χάρτες.

Edited by Stamos T
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.