Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - 13/04/14 - 12:00

Recommended Posts

μολις φτιαχτηκε.... :crazy:

 

απο τις 9 το πρωι που ειπε οτι θα ερθει ,ηρθε στις 5......σωστος....το 10 αρικακι το πηρε ομως... =@

 

πειτε κανενα νεο...

Edited by activious
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε ωραία Πάνο μ@λ@κι@ δεν μας έκοψε σε πάρω εγώ πέρα!Κρίμα είχε πλάκα

Ωραία αυτοκίνητα προσεγμένα,το 5άρι του quicksilver φοβερό και stavros g γαμώ τα άτομα!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΛΕΦΤΕΡΗ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΟΙ ΜΑΣ :thumbsup2: :thumbsup2: ..... ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΕΡΝΑΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΧΑΧΑ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ειχε πολυ χαβαλε και περασαμε ωραια !!! Wolfsburg τρελανε μας με το πριονι σου σε περιμενω γιαννενα να πιουμε καφε και να μου πεις αν γυρνας ολο το στροφομετρο και το κοντερ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα κι εγώ να είμαι εκεί (αν και έχασα τον καφέ)! Μπράβο σε όλα τα παιδιά για το κέφι και τις αμαξάρες τους. Χάρηκα που είδα γνωστούς από πέρυσι που βρέθηκα και πάλι σε συνάντηση της Λάρισας αλλά και άλλους με τους οποίους έχω μιλήσει πολλές φορές στο forum αλλά δεν τους γνώριζα (π.χ. quicksilver). Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quick, tour στις συναντήσες κάνεις; χαχαχαχα

Στην επόμενη έλα και προς τα εμάς...!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο Γιαννενα και Θεσσαλονικη. περασαμε πολυ ωραια.  activious? περιμεναμε...περιμεναμε αλλα μπα... στην επομενη συναντηση για 3 μερες πριν, δεν θα παρεις αυτοκινητο εξω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.