Jump to content
passatebos

Weekly Day Out @ Λαμία - Κυριακή 13/04/2014 - 13:00 Στέκι Cafe

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

την Κυριακή 13 Απριλίου, τα μέλη απο τη Λαμία και τις γύρω περιοχές θα συναντηθούν για να απολαύσουν τη μοναδική παρέα του Hellenic VWClub.

 

Αρχικά το ραντεβού ορίζεται στο πάρκινγκ της Πανελλήνιας Έκθεσης Λαμίας (χάρτης εδώ) και από ώρα 13:00 όπου όλοι οι φίλοι θα συγκεντρωθούν να γνωριστούν και να συζητήσουν για τα οχήματα τους, είτε αυτά είναι στην εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένα !!!!

 

Περί ώρα 14:00 με 14:30 θα αναχωρήσουμε όλοι μαζί με κατεύθυνση το Στέκι cafe που βρίσκεται επί της οδού Ταϋγέτου 2, πίσω απο την εκκλησία της Αγίας Παρασκευής, δείτε το χάρτη της περιοχής εδώ όπου θα απολαύσουμε τον καφέ ή το χυμό μας και για τους πιο τολμηρούς μπορούν να δοκιμάσουν διάφορα σνακς με την μπύρα τους.

 

Όπως πάντα, σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα και το όχημα σας.

 

Η συνάντηση γίνεται στα πλαίσια της αυτόνομης πρωτοβουλίας μελών με την υποστήριξη του ANDRITSOULA .

 

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, π.χ. ψευδώνυμο + αριθμός ατόμων!

 

~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  | κάντε μας Like στο  | δείτε μας στο 
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~ 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μεσαααααα..

Αν και μενω αθηνα ειμαι απο την λαμια και συμπτωματικά θα ερθω λαμια το σαββατο οποτε θα δωσω το παρον..

ελπιζω να μαζευτουμε αρκετοι να γνωριστουμε..

Ατομα δεν γνωριζω ακομα αλλα θα ενημερωσω..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα ειμαι κι ελπιζω να μαζευτουμε οσοι περισσοτεροι μπορουμε ωραια θα ειναι μπραβο στον andritsoula για την πρωτοβουλια

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα είμαι και εγώ παρών . . . . .  και θα ενημερώσω μέσα στις επόμενες ημέρες για όσους θα έρθουν σίγουρα που δεν είναι μέλη του Club ακόμη ...... όπως καταλαβαίνουμε όλοι θα πέσει πολύ :crazysmile: προσηλυτισμός  :crazysmile: .

Ετοιμαστείτε για κάτι που δεν έχετε ξαναδεί στην Λαμία . . . .  είμαι πολύ αισιόδοξος .......

Όλα θα κριθούν απο αυτή την συνάντηση. Καλή νέα αρχή να έχουμε. . . . . 

 

Ευχαριστώ το Δ.Σ  που ανταποκρίθηκε και τον φίλτατο Σωτήρη  - passatebos για την πολύτιμη βοήθεια.

Για την συγκεκριμένη συνάντηση και γενικά σε ότι μπορώ να βοηθήσω στείλτε μου pm  :bling:

 

Λοιπόν έχουμε:

 

- ANDRITSOULAS + :give_rose:  Νικούλα  :give_rose:

- Κώστας tdi

- Γιώργος gti

- Kώστας tt

- Γιάννης ''Ψείρας'' s3 +1

- Μπάμπης σκαραβαίος

-Αλέξανδρος caddy

-Γιώργος gt (εκτός απροόπτου)

-Βασίλης scirocco (εκτός απροόπτου)

-Aλέκος gti

-Ηλίας gti

-Γιώργος gti

-Ντίνος ibiza

-Γιάννης rs

*Όσοι δηλώσουν να έρθουν και δεν είναι μέλη του Club ακόμη, θα γράφω το μικρό τους όνομα και ένα χαρακτηριστικό του οχήματος τους.

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα....θα έρθουμε στο Στέκι καφέ γύρω στις 14,30 λόγο δουλειάς...2 αμάξια...VW EOS k VW POLO tdi !! :clapping:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε στα μέσα της εβδομάδας και είμαστε κιόλας 16 αυτοκίνητα. . . . . . . . . :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:

Για πάμε να δούμε θα σπάσουμε το φράγμα των 20 . . . . . ?????? :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

Έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά στην Φθιώτιδα . . . . .   :bling:

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε στα μέσα της εβδομάδας και είμαστε κιόλας 16 αυτοκίνητα. . . . . . . . . :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:

Για πάμε να δούμε θα σπάσουμε το φράγμα των 20 . . . . . ?????? :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

Έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά στην Φθιώτιδα . . . . .   :bling:

Τι λες τώρα?

Μπράβο σας δεν το περίμενα μιας και δεν είδα μεγάλη συμμετοχή στην Πανελλήνια

Χαίρομαι εύχομαι να περάσετε όμορφα παιδιά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λες τώρα?

Μπράβο σας δεν το περίμενα μιας και δεν είδα μεγάλη συμμετοχή στην Πανελλήνια

Χαίρομαι εύχομαι να περάσετε όμορφα παιδιά!

 

Και πού είσαι ακόμα . . . . . . . Περιμένoυμε 2 guest star με μεγάλο στάβλο :bling:  (αν με πιάνεις) :bling:  καθώς επίσης θα υπάρξει μια καλή παρουσία παλιών αλλά αξέχαστων μοντέλων της vw.

 

Τώρα θα μπούμε σε σειρά πιστεύω.

Οι περισσότεροι έμειναν έκπληκτοι όταν τους είπα οτι κάνουμε μια νέα αρχή και θα προσπαθήσουμε να καθιερώσουμε τις συναντήσεις στην Φθιώτιδα.

Όλα θα κριθούν απο την συνάντηση της Κυριακής. Όρεξη υπάρχει απο πολλούς εδώ και αυτό είναι το σημαντικό.

Θα δούμε.

Με το καλό να έρθει η Κυριακή και βλέπουμε. 

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και πού είσαι ακόμα . . . . . . . Περιμένoυμε 2 guest star με μεγάλο στάβλο :bling: (αν με πιάνεις) :bling: καθώς επίσης θα υπάρξει μια καλή παρουσία παλιών αλλά αξέχαστων μοντέλων της vw.

Τώρα θα μπούμε σε σειρά πιστεύω.

Οι περισσότεροι έμειναν έκπληκτοι όταν τους είπα οτι κάνουμε μια νέα αρχή και θα προσπαθήσουμε να καθιερώσουμε τις συναντήσεις στην Φθιώτιδα.

Όλα θα κριθούν απο την συνάντηση της Κυριακής. Όρεξη υπάρχει απο πολλούς εδώ και αυτό είναι το σημαντικό.

Θα δούμε.

Με το καλό να έρθει η Κυριακή και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες μεγαλο σταυλο για ποσα κεφαλια ζοντανα μιλας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οταν λες μεγαλο σταυλο για ποσα κεφαλια ζοντανα μιλας

 

Κοίτα να δεις απο 500 και πάνω και οι 2. Βασικά θα έλεγα πολύ πάνω απο τα 500.

Τώρα φαντάζομαι πως και οι ίδιοι ακόμη και αν τους ρωτήσεις δεν θα ξέρουν. . . . . . .  ;)  ;)

Για να δούμε θα έρθουν. . . .? :bling:

Αυτές τις ημέρες κοιτάω να δώ ποίος έχει ''δυνατή φωνή'' στο αμάξι του για να αναλάβει την  :rock: μουσική επιμέλεια  :rock: όσο θα είμαστε στο σημείο συνάντησης πριν πάμε για καφέ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μεγαλοκτηνοτρόφοι!!!!!!!!  :thumbsup2:

ελπίζω να μη μας τα χαλάσει ο καίρος

Edited by GIORGOS VR6
Link to comment
Share on other sites

μεγαλοκτηνοτρόφοι!!!!!!!!  :thumbsup2:

ελπίζω να μη μας τα χαλάσει ο καίρος

 

Μεγαλοκτηνοτρόφοι δεν λές τίποτα. . . . . .

Το έχω τσεκάρει για τον καιρό . . .. . , τα 20άρια θα τα χτυπήσει άνετα την Κυριακή στην πόλη μας και στις γύρω περιοχές με ηλιοφάνεια . . . . . . .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις απο 500 και πάνω και οι 2. Βασικά θα έλεγα πολύ πάνω απο τα 500.

Τώρα φαντάζομαι πως και οι ίδιοι ακόμη και αν τους ρωτήσεις δεν θα ξέρουν. . . . . . .  ;)  ;)

Για να δούμε θα έρθουν. . . .? :bling:

Αυτές τις ημέρες κοιτάω να δώ ποίος έχει ''δυνατή φωνή'' στο αμάξι του για να αναλάβει την  :rock: μουσική επιμέλεια  :rock: όσο θα είμαστε στο σημείο συνάντησης πριν πάμε για καφέ. 

Βρηκες καποιον για μουσικη αγορι?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου είπε ο Ηλίας - audio-m οτί λογικά θα μπορέσει να έρθει ο ίδιος με ένα vw που είχε φτιάξει και το παιδί που το έχει . . . . 

Αν τυχών δεν έρθει . . . . . αναλαμβάνεις εσύ. . . . . . . . .  :cigar:  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι με φορα..μακαρι να παει καλα..θα ρθουμε απο αθηνα για να στηριξουμε την προσπαθεια στην πολη μας..

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρει φορα εσεις !!!!!

 

Το καλό είναι πως υπάρχει πολύς κόσμος που γουστάρει την φάση και θέλουν να γίνονται μαζώξεις στην περιοχή μας. Επίσης πολύς κόσμος ήθελε να έρθει αλλά λόγο εορταστικού ωραρίου δεν θα μπορέσει λόγο δουλειάς. . . . μιλάμε για + 10 περίπου παιδιά με την παρέα τους. Κάποιοι είπαν οτι θα κλέψουν λίγο χρόνο να έρθουν έστω και μόνο στο σημείο συνάντησης. 

 

Χορεύτριες να φέρω . . .. ? τόσα κωλόμπαρα έχουμε. . . .  :nurse:  :nurse:  :nurse:

 

Πέρα απο την πλάκα πάντως αυτή η Κυριακή θα είναι καθοριστική πιστεύω. 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου είπε ο Ηλίας - audio-m οτί λογικά θα μπορέσει να έρθει ο ίδιος με ένα vw που είχε φτιάξει και το παιδί που το έχει . . . . 

Αν τυχών δεν έρθει . . . . . αναλαμβάνεις εσύ. . . . . . . . .  :cigar:  

Εγω να αναλαβω φιλε (οσο μπορω βεβαια) αλλα εσυ θα αναλαβεις να μου φερεις τα cd..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω να αναλαβω φιλε (οσο μπορω βεβαια) αλλα εσυ θα αναλαβεις να μου φερεις τα cd..

 

Πωωωωωω τώρα με βάζεις σε μεγάλο μπελά. . . . . . :startle:

Κάτι θα κάνουμε όμως. . . . . . . .  :mp3:

Ελληνικό - Ξένο ρεπερτόριο σίγουρα φαντάζομαι . Κλαρίνα παίζεις. . . . . . . . ? θύρα usb έχεις. . . ?

 

 

 

Έτοιμο το CD αγόρι. . . . . σε κάποια τραγουδάκια θα κουραστούν τα γουφεράκια σου  :bling:  

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωω τώρα με βάζεις σε μεγάλο μπελά. . . . . . :startle:

Κάτι θα κάνουμε όμως. . . . . . . .  :mp3:

Ελληνικό - Ξένο ρεπερτόριο σίγουρα φαντάζομαι . Κλαρίνα παίζεις. . . . . . . . ? θύρα usb έχεις. . . ?

 

 

 

Έτοιμο το CD αγόρι. . . . . σε κάποια τραγουδάκια θα κουραστούν τα γουφεράκια σου  :bling:  

Ελληνικα και ξενα οτι ακουγεται,usb δεν εχω κι οσο για τα woofer με το μαλακο..:)

Link to comment
Share on other sites

Και ναί. . . . . . . φτάσαμε τα 20 αυτοκίνητα .  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :bow:  :bow:  :bow:  :frantics:  :frantics:  :frantics:

 

Βασικά είναι και 3 μέλη που ξέρω οτι θα έρθουν απλά μάλλον δεν προλαβαίνουν να το δηλώσουν και για ευνόητους λόγους δεν το κάνω κι εγώ.. :growl:  :growl:  :growl:

 

Για να δούμε θα γίνει καλός τζερτζελές την Κυριακή πιστεύω. . . . . .

 

Έλα η Φθιώτιδα να ξυπνάμε. . . . . .

 

Να διευκρινίσω πως θα συγκεντρωθούμε στο πάρκινγκ της έκθεσης που είναι απέναντι απο τα intersport. 

Κατά 90% θα έχω ανοίξει την είσοδο που βρίσκεται απέναντι απο το πρατήριο.

 

Άλλωστε δεν χανόμαστε θα φαινόμαστε και θα ακουγόμαστε απο μακρυά.  :bling:

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.