Jump to content
passatebos

Weekly Day Out @ Λαμία - Κυριακή 13/04/2014 - 13:00 Στέκι Cafe

Recommended Posts

Ελπιζω να μαζευτουμε οσοι περισσοτεροι και να πανε ολα καλα andritsoula..Τελικα θα κανουμε μια βολτα μεσα στη λαμια;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αύριο απο τις 12 και κάτι θα είμαι στον τόπο του εγκλήματος αν θέλει κανείς έρχεται και νωρίτερα. . . . .. . . . . . 

 

Τα λέμε αύριο παιδιά απο κοντά. . . . . . .Όσο για την βόλτα στην Λαμία βλέπουμε το πρωί. . . .  μπας και έχουμε καναν επισκέπτη με πανό να την κάνουμε. Αν δεν ενοχλούμε κιόλας λόγο κίνησης. . . . .

 

αυτά. . . . .

CU το πρωί - μεσημέρι  :bling:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η οργανωση στη Λαμια, για πρωτη φορα...μπραβο στον Αντρεα(andritsoulas)....

Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι κ σιγα σιγα να μεγαλωνει η ομαδα!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η συναντηση στη λαμια για πρωτη φορα..Ειμαι σιγουρος ομως οτι μπορουμε και καλυτερα..Ελπιζω στην επομενη να ειμαστε περισσοτερα VW......Και να πουμε κι ενα μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο αθηνα στην πολη μας κι ενα μπραβο στον Ανδρεα-andritsoula για την προσπαθεια του..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ναι λοιπόν η Λαμία και οι γύρω περιοχές δείξανε το παρόν στην συνάντηση. Αυτό είναι θετικό για το club και για μας που γουστάρουμε την φάση.

Η παρέα ξεκίνησε και έπεται συνέχεια . . . . . 

Η προσπάθεια ήταν κοινή και συμβάλαμε όλοι μας. Αν δεν ήμασταν όλοι εκεί απλά θα καθόμουν μόνος να ρεμβάζω. . . . :lol:

Εγώ έβαλα την ιδέα. . . . . . όλοι όσοι ήρθαν φτιάξαν την κατάσταση. 

Μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν να έρθουν απο Αθήνα. σε όλους.

 

Στο χέρι μας είναι να συνεχιστεί και να καθιερωθεί. . . .και απο ότι είδα το θέλουμε. . . . .

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της συνάντησης. Δείτε το εδώ!

Επιπλέον φωτογραφίες θα βρείτε στον τοπικό τύπο που θα κυκλοφορήσει και φυσικά στο Lamia Report.

 

Μπράβο σε όλους εσάς που ήρθατε! Σας περιμένουμε και σε άλλες συναντήσεις της περιοχής!


.... οι φωτογραφίες ανεβαίνουν και σε καμιά ώρα θα εμφανιστούν αυτόματα στο άλμπουμ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λοιπόν η Λαμία και οι γύρω περιοχές δείξανε το παρόν στην συνάντηση. Αυτό είναι θετικό για το club και για μας που γουστάρουμε την φάση.

Η παρέα ξεκίνησε και έπεται συνέχεια . . . . . 

Η προσπάθεια ήταν κοινή και συμβάλαμε όλοι μας. Αν δεν ήμασταν όλοι εκεί απλά θα καθόμουν μόνος να ρεμβάζω. . . . :laugh:

Εγώ έβαλα την ιδέα. . . . . . όλοι όσοι ήρθαν φτιάξαν την κατάσταση. 

Μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν να έρθουν απο Αθήνα. σε όλους.

 

Στο χέρι μας είναι να συνεχιστεί και να καθιερωθεί. . . .και απο ότι είδα το θέλουμε. . . . .

Εδώ είμαστε,για να το καθιερώσουμε  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πολλα μπραβο σε ολους σας.

και κυριως στον ανδρεα για την πρωτοβουλια του.

μακαρι να το καθιερωσετε.

υποχρεωσεις με κρατησαν στην αθηνα ελπιζω να τα καταφερω μια αλλη φορα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ηταν μια πολυ ομορφη συναντηση . Με πολλα και αξιολογα οχηματα του ομιλου.. Μπραβο σε ολους τους κατοχους για το μερακι τους !!! Ο χρονος μου φανηκε λιγος και δεν καταφερα να ασχοληθω με το καθενα ξεχωριστα... Σιγουρα την επομενη φορα !!!

 

Μπραβο σε ολους σας και συγχαρητηρια στον Ανδρεα για την πρωτοβουλια.... Συνεχιστε δυνατα !!!

 

Γιατι χωρις εσας θα μπορουσαμε ... λιγοτερα !!!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο στον Αντρέα για την πρωτοβουλία να 'τρεξει' μια τέτοια συνάντηση με πολύ κόσμο.Όπως κάθε πόλη έτσι και η γενέτειρα πατρίδα μου, έδειξε το μεγαλείο της και την τρέλα της για το hellenic vwclub!!!!!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έλα μώρη πατρίδα....

VW POWER

 

Αγαπητέ συντοπίτη . . . . . τι έχει γίνει σε αυτό το Club ? Όλη η Λαμία εδώ. . . . . .  ? :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:

 

Στην επόμενη συνάντηση σας θέλουμε όλους παρόντες στην πατρίδα σας . . . . . .  :bling:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απο σπερχειάδα εγώ φίλε,υπάρχει και οδός με το όνομα του παππού που έφυγε στον εμφύλιο....

Μακάρι να υπάρχει μαρούλι στην επόμενη να ανέβω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα να φάμε κανα κοψίδι το Πάσχα. . . . . 

andritsoula εχεις κατι στο μυαλο σου για τις μερες του πασχα η δεν καταλαβα καλα;

Link to comment
Share on other sites

andritsoula εχεις κατι στο μυαλο σου για τις μερες του πασχα η δεν καταλαβα καλα;

 

Έχω κάτι ναι. Κρέας κρέας κρέας κρεας. . . . . :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:

 

Όσον αφορά για μαζώξεις απο την άλλη εβδομάδα θα αρχίσουμε να κανονίζουμε γιατί βλέπω οτι ο κόσμος το ζητάει. . . . .  :bling:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Να σημειωθεί ότι η συνάντηση φιλοξενήθηκε και στις σελίδες της τοπικής εφημερίδας Σέντρα. Το σχετικό άρθρο θα το βρείτε στην σελίδα 5.

Μπορείτε να δείτε την OnLine έκδοση εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.