Jump to content
doggy

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Σάββατο 12/04/2014 - 19:30 Nouvelle

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

το Σάββατο 12 Απριλίου, τα μέλη από τη Θεσσαλονίκη και τις γύρω περιοχές θα συναντηθούν για να απολαύσουν τη μοναδική παρέα του Hellenic VWClub.

 

Το ραντεβού ορίζεται στο Nouvelle στο Ωραιόκαστρο (χάρτης) και ώρα 19:30 όπου όλοι οι φίλοι θα συγκεντρωθούν να γνωριστούν και να συζητήσουν για τα οχήματα τους, είτε αυτά είναι στην εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένα !!!!

Κατόπιν θα πιουν τον καφέ ή το ποτό τους και θα απολαύσουν τον -αισίως- ανοιξιάτικο καιρό.

 

Όπως πάντα, σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα και το όχημα σας.

 

Η συνάντηση γίνεται στα πλαίσια της αυτόνομης πρωτοβουλίας μελών με την υποστήριξη του Professor.

 

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, π.χ. ψευδώνυμο + αριθμός ατόμων!

 

~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  | κάντε μας Like στο  | δείτε μας στο 
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

~~~~ 

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα παιδια!!!!;)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο έ;; Χμμμ...  Καλό ακούγεται!

Κι εγώ λέω να πεταχτώ μια βόλτα...

Γιώργο (professor), μήπως θα γίνει κάποια προσυνάντηση για να πάμε όλοι μαζί πχ City Gate;

Link to comment
Share on other sites

Έλα Βασίλη και θα σ΄έπαιρνα τηλέφωνο.Δεν νομίζω να γίνει προσυνάντηση αλλά αν θέλεις σε περιμένω στο citygate και ανεβαίνουμε μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, Γιώργο, τότε θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικώς για την ώρα.

 

Ελπίζω να έρθουν κι από Κατερίνη μεριά ... :whistle:

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

οκ!!!Μακάρι να έρθει όσο περισσότερος κόσμος γίνεται!!!Αύριο θα περάσω από κει να κλείσω τραπέζι.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να περάσω κατά πάσα πιθανότητα, εαν δεν προκύψει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

οκ!!!Μακάρι να έρθει όσο περισσότερος κόσμος γίνεται!!!Αύριο θα περάσω από κει να κλείσω τραπέζι.

Tραπέζια ήθελες να πεις, διότι 1=κανένα

Χαχα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Για οποιαδήποτε απορία ή πληροφορία σχετικά με τη συνάντηση του Σαββάτου παραθέτω το κινητό μου:6947941766.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι όλοι! Στην επόμενη ελπίζω να είμαι Θεσσαλονίκη και να είμαι κι εγώ. Πήρα μήνυμα από την παρέα από Σέρρες και τον Soulio. Θα είναι και αυτοί. Οπότε Γιώργο υπολόγισε +4 τουλάχιστο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι όλοι! Στην επόμενη ελπίζω να είμαι Θεσσαλονίκη και να είμαι κι εγώ. Πήρα μήνυμα από την παρέα από Σέρρες και τον Soulio. Θα είναι και αυτοί. Οπότε Γιώργο υπολόγισε +4 τουλάχιστο.

Καλημέρα Μάκη!!!Ελπίζω στην επόμενη να σαι κοντά μας!!!Καλό Πάσχα προς το παρόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα κατι εκτακτο μου βγηκε,αν ξεμπερδεψω νωρις ισως σας προλαβω..

Sent from my RM-914_eu_hungary_422 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα καιρό να πάω σε συνάντηση..  Χάρηκα που είδα ξανά τους γνωστούς μερακλήδες με τα passat και τους κοντράκηδες με τα golf...

Μπράβο για την πρωτοβουλία Professor...

 

Τα λέμε στην επόμενη (αν ξαναγίνει ΣΚ)..

 

 

υ.γ Επειδή  βγήκαν κάποιες καλλιτεχνικές φωτογραφιές από τον "στρατηγό" , ανοίξτε ένα άλμπουμ για να μην παν χαμένες...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.