Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Κυριακή 11/05/2014 - 19:00 Nouvelle

Recommended Posts

Καλά.. Περιμένεις να ανοίξει θέμα; Εδώ στο τελείωμα της συνάντησης προσπαθούσε να μας πείσει ότι το κόκκινο του είναι καλύτερο κι από το ολοφρεσκο γκρι του Chrispant! Άκουσον άκουσον!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλά.. Περιμένεις να ανοίξει θέμα; Εδώ στο τελείωμα της συνάντησης προσπαθούσε να μας πείσει ότι το κόκκινο του είναι καλύτερο κι από το ολοφρεσκο γκρι του Chrispant! Άκουσον άκουσον!

Εκανε και τον μαντρα παναθεμα τον. Αφου δεν μου πουλησε το αμαξι μεχρι φυγω παλι καλα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε και λίγο για την συνάντηση, να πω οτι καιρό είχαμε να μαζευτούμε τόσοι πολλοί... Μπράβο σε όλους που ήρθαν και στα άτομα που ήρθαν από μακριά (Κατερίνη, Έδεσσα, Βέροια) και κυρίως στον Professor για την πρωτοβουλία....

 

Ένα album please...

Edited by Billgr4
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εκανε και τον μαντρα παναθεμα τον. Αφου δεν μου πουλησε το αμαξι μεχρι φυγω παλι καλα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Πεθαίνω !!! Χαχαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τοσες φωτογραφιες κ καμια δν ανεβηκε ακομα??????????????????????? 

Μπιλη............. Τζαμπα τοσες ποζες?!

Link to comment
Share on other sites

Εκανε και τον μαντρα παναθεμα τον. Αφου δεν μου πουλησε το αμαξι μεχρι φυγω παλι καλα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

 

Νίκο τέτοιο κοκκινάκι με τόσα έξτρα που θα βρείς ? Και 122 ε ! άποιαστο !!! 

Link to comment
Share on other sites

@Dimake. Εσυ την κοπανισες και δεν πάτησες με τον κοσμά!! Ολο λόγια εισαι μου φαίνεται!! Ο κοσμας σε περιμενε και την κοπανισες σαν ποντικός!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χριστέ... Ποντικος ο diMake? Ας κλεισουμε ενα πατηματοβραδυ ν γουσταρουμε.. (κ σημερα αν θελετε καμια συνδο?)

Απλα επαιζε μουνοθεμα στ μεση γιαυτο εφυγα.. 

Link to comment
Share on other sites

Αντε πατιστε να τελειωνουμε μπας και το πουλησει πιο ευκολα.....!αλλα κατι ακουσα οτι ο Κοσμας ολο κατι βιδες πειραζει...!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Οποτε" θελετε μπορω.. οχι μονο εγω κ ο κοσμας.. θελω κοσμο θελω 122/160/170 να τα παρω το στεμα ολα :p 

Κοσμα μην ψαρωνεις κ μουρθεις ΞΕφουσκωμενος ;) ΦΠΕ LIGHT λεμε. (κ επιτελους βρε κοσμα vagcom φερε να το λογκαρω κ γω μια φορα το μπ#@ρδελο μου)

Edited by Speedy
υβριστικός χαρακτηρισμός
Link to comment
Share on other sites

Mία παρένθεση στα offtopic σχόλια του θέματος μου επιτρέπεται;; :p :P

Σχετικά με το album, επειδή έλαβα κάποια μηνύματα για το αν θα ανέβουν οι φωτογραφίες, έχω ενημερώσει ήδη (τον έπρηξα βασικά  :p ) τον Κώστα "doggy" αναγκαστικά κι αναμένουμε... 
Αν παρ' όλα αυτά φιλοτιμηθεί κάποιος άλλος mod που μπορεί να το κάνει, έχοντας περισσότερο χρόνο στην διάθεση, του παρακαλώ πολύ να δημιουργήσει ένα για να βάλουμε τις φωτογραφίες...

Link to comment
Share on other sites

Κ αν αυτο τ "δικαιωμα" τ χει μονο ο Σκυλος.. να τ δωσει κ σ καναν αλλο αν γινεται.. Μην περιμενουμε για 2 φωτο ποσο καιρο..

Link to comment
Share on other sites

"Οποτε" θελετε μπορω.. οχι μονο εγω κ ο κοσμας.. θελω κοσμο θελω 122/160/170 να τα παρω το στεμα ολα :p 

Κοσμα μην ψαρωνεις κ μουρθεις ΞΕφουσκωμενος ;) ΦΠΕ LIGHT λεμε. (κ επιτελους βρε κοσμα vagcom φερε να το λογκαρω κ γω μια φορα το μπ#@ρδελο μου)

 

Πότε πότε πότε;;; Μπορώ να παίξω και εγώ; :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε και λίγο για την συνάντηση, να πω οτι καιρό είχαμε να μαζευτούμε τόσοι πολλοί... Μπράβο σε όλους που ήρθαν και στα άτομα που ήρθαν από μακριά (Κατερίνη, Έδεσσα, Βέροια) και κυρίως στον Professor για την πρωτοβουλία....

 

Ένα album please...

 

 

Τοσες φωτογραφιες κ καμια δν ανεβηκε ακομα??????????????????????? 

Μπιλη............. Τζαμπα τοσες ποζες?!

 

 

Υλικό υπάρχει αγορίνα, album περιμένουμε!!

 

Κ αν αυτο τ "δικαιωμα" τ χει μονο ο Σκυλος.. να τ δωσει κ σ καναν αλλο αν γινεται.. Μην περιμενουμε για 2 φωτο ποσο καιρο..

 

Καταρχήν συγγνώμη, είχα κατέβει Ελλάδα για την Γ.Σ. και δεν είχα μαζί μου laptopάκι και έμεινα παραπάνω απ'όσο είχα προγραμματίσει.

Εκτός από εμένα έχει πρόσβαση ο Co-Admin επίσης. Σε περιπτώσεις που καθυστερεί κάτι μπορείτε να πατήσετε το κουμπάκι "REPORT" που θα στείλει ενημέρωση στους global mods / co-admin / admin οπότε μπορεί να λειτουργήσει και σαν reminder.

 

Αντε μεσηλικες... δεξι κλικ - Δημιουργια φακελου - Ok 

Nope, not that easy.

"Create Gallery, edit settings, edit rules, edit permissions" and then create.

Δεν είναι όλα σαν τα windows νεαρέ...

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάστε ρε σεις κάπου τις φώτο! Θα φύγουμε διακοπές κι ακομα τις πασχαλινές φώτο θα αναμένουμε...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου να μιλαγαμε για βιντεο,θα το εβλεπαν τα εγγονια μου :D

 

αχαχαχαχαχ! θεός ! :) 

Παιδία η λύση είναι μία !

Σε περιπτώσεις που καθυστερεί κάτι μπορείτε να πατήσετε το κουμπάκι "REPORT" που θα στείλει ενημέρωση στους global mods / co-admin / admin οπότε μπορεί να λειτουργήσει και σαν reminder.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι φωτογραφίες έχουν ανέβει από τις 23 Μαΐου και βρίσκονται εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=364

;)

Edited by Speedy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι φωτογραφίες έχουν ανέβει από τις 23 Μαΐου και βρίσκονται εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=364

;)

 

Δηλαδή έγινε ο χαμός αυτός για να σας δούμε παρκαρισμένους και βρώμικους κύριε Μήτσε με το άπλυτο γκολφ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.