Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Κυριακή 11/05/2014 - 19:00 Nouvelle

Recommended Posts

Οτι και να λέτε το κοκκινάκι του κ.Κοσμά κλέβει την παράσταση!! Λιιίγο αδυναμο ειναι αλλά τέσπα!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπιλλαρα... Δν ανεβαζεις εδω καλυτερα...????

Εγώ φταίω που δεν ενημέρωσα, αλλά τις είχα ανεβάσει ήδη από τις 22 Μαϊου.. Τώρα ανέβασα κάποιες από το τραπέζι, έχω και τις άλλες που δείχνουν τα backstage αλλά άστο δεν θέλω να τις ανεβάσω, γιατί ήδη "κλαίμε" στο skype με την πάρτη σου όταν τις βλέπουμε...

Όσον αφορά τα αυτοκίνητα (γιατί υπήρχαν τουμπανιάρικα που δεν φαίνονται καλά) είναι κι άλλες πολλές, αλλά δεν τις έχω εγώ... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να λέτε το κοκκινάκι του κ.Κοσμά κλέβει την παράσταση!! Λιιίγο αδυναμο ειναι αλλά τέσπα!

 

 

Εκεί που ξεκινάς καλά μετά το χαλάς...  Ο πρώτος που θα τσαγιάσω εσύ θα είσαι !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που ξεκινάς καλά μετά το χαλάς... Ο πρώτος που θα τσαγιάσω εσύ θα είσαι !!!

Ασε με τελευταίο εμένα...προηγούνται άλλοι! Ετσι κι αλλιώς ξινό-πικρό φασκόμηλο θα πιείς και το ξέρεις. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα θειο χρηστο εσυ το 170ρι εχεις?

Πλάκα πλάκα ανηψιέ δημήτρη μου, εγώ εκτός απο τρέλα και βαθιές ανησυχίες, έχω το 140 άρι που βγάζει όμως 213.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Α εισαι αλλη κατηγορια τοτε με περνας!!!

Πασσατουκε δν ρουφαω ποτε.. Κ γω στα 50 μου θα χω αλογα και θα πειραζω τα νιατα!

Τεσπα ελπιζω να με αγαπατε κ ας σας πειραζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε μήτσο ....50 μ έκανες;; Μου φορτώνεις πολλά χρόνια και με στεναχωρείς!

Sent from my iPhone using Tapatalk..

Edited by chrispant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φταίω που δεν ενημέρωσα, αλλά τις είχα ανεβάσει ήδη από τις 22 Μαϊου.. Τώρα ανέβασα κάποιες από το τραπέζι, έχω και τις άλλες που δείχνουν τα backstage αλλά άστο δεν θέλω να τις ανεβάσω, γιατί ήδη "κλαίμε" στο skype με την πάρτη σου όταν τις βλέπουμε...

Όσον αφορά τα αυτοκίνητα (γιατί υπήρχαν τουμπανιάρικα που δεν φαίνονται καλά) είναι κι άλλες πολλές, αλλά δεν τις έχω εγώ...

Θυμησε μου να σε τσαγιασω την αλλη φορα..

Καλα το τουμπανιΑρικο μπροστα στο nouvelle πρωτο πρωτο ηταν δεν το εβγαλες ..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moderator μπορεί να μην έχουμε, αλλά φωτογράφους και πολλούς και καλούς έχουμε!!!

Bill, profesor, dimake,cjgeorgio, στρατηγός..

Αμ πως ;; Τι νουμίζατε ;; ( που λεγε κι ο αείμνηστος Κ.Χατζηχρήστος)

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φταίω που δεν ενημέρωσα, αλλά τις είχα ανεβάσει ήδη από τις 22 Μαϊου.. Τώρα ανέβασα κάποιες από το τραπέζι, έχω και τις άλλες που δείχνουν τα backstage αλλά άστο δεν θέλω να τις ανεβάσω, γιατί ήδη "κλαίμε" στο skype με την πάρτη σου όταν τις βλέπουμε...

Όσον αφορά τα αυτοκίνητα (γιατί υπήρχαν τουμπανιάρικα που δεν φαίνονται καλά) είναι κι άλλες πολλές, αλλά δεν τις έχω εγώ... 

αντε να δουμε και τις υπολοιπες φωτογραφιες!!

Link to comment
Share on other sites

Moderator μπορεί να μην έχουμε, αλλά φωτογράφους και πολλούς και καλούς έχουμε!!!

Bill, profesor, dimake,cjgeorgio, στρατηγός..

Αμ πως ;; Τι νουμίζατε ;; ( που λεγε κι ο αείμνηστος Κ.Χατζηχρήστος)

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλοί όλοι οι φωτογράφοι αλλά σαν τον στρατηγό δεν έχει....

Μόνο ο COSTAS_  μπορεί να τον συναγωνιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.