Jump to content

Recommended Posts

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

Τα μέλη απο την Λαμία και τις γύρω περιοχές θα συγκεντωθούν την Κυριακή 11 Μαΐου και ώρα 11:15 στο παρκινγκ της Πανελλήνιας έκθεσης Λαμίας με αυστηρά ώρα αναχώρησης  τις 11:45 με προορισμό το αεροδρόμιο Λαμίας για να παρακολουθήσουν το Drag day.

 

Το event θα πραγματοποιηθεί απο τις 12:00 εως τις 18:00 και η τιμή εισόδου καθορίζεται στα 10€ .

 

Με το πέρας του Drag Day τα μέλη θα μεταβούν στο Στέκι cafe που βρίσκεται επί της οδού Ταϋγέτου 2, πίσω απο την εκκλησία της Αγίας Παρασκευής, δείτε το χάρτη της περιοχής εδώ για να συνεχίσουν με χαλαρη κουβεντουλα απολαμβάνοντας το ποτό τους.

 

edit :Τα μέλη απο Βόλο και πιο βόρεια θα συναντηθούνε στο πρώτο parking της εθνικής οδού στο ρεύμα για Αθήνα,μετά απο το κόμβο Βελεστίνου...στις 09:30...

 

*Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω από το αρχικό δημοσίευμα.

 

 

**Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by activious
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τα μελη απο Βολο και πιο βορεια θα συναντηθουνε στο πρωτο parking της εθνικης οδο στο ρευμα για Αθηνα,μετα απο το κομβο Βελεστινου...στις 09:30...

 

προστεθηκε στο πρωτο θεμα...

 

οποιο μελος απο Βολο-Λαρισα-Τρικαλα παει και εχει χρο στο αμαξι του, ας με παρει ενα τηλεφωνο...

Edited by activious
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κατέβω Λαμία μιας κ θα χουμε συνάντηση Old School στον ίδιο χώρο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκ μέρους του Vw club,παρακαλείται το μέλος  ANDRITSOULAS όπως προσέλθει στο Dragday μαζί με 4-5 μαθήτριες(Κατά προτίμησε ξανθιές) μέχρι 25 ετών.

 

Ευχαριστούμε

 

 

Υ.Γ Η Passatara ήδη ζεστείνεται :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εκ μέρους του Vw club,παρακαλείται το μέλος  ANDRITSOULAS όπως προσέλθει στο Dragday μαζί με 4-5 μαθήτριες(Κατά προτίμησε ξανθιές) μέχρι 25 ετών.

 

Ευχαριστούμε

 

 

Υ.Γ Η Passatara ήδη ζεστείνεται :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:  :spiteful:

Έχεις κ προτιμήσεις.....

Κάνε εκεί κανέναν έρανο γιατί θα θες μισό μηνιάτικο για να ρθεις πάνω με τη γαλέρα σου!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν ενημερώσεως τροποποιήθηκε τη ώρα συνάντησης και η ώρα αναχώρησης . Το event ξεκινάει 12:00 απο 11:00 που ήταν η αρχική ενημέρωση ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ είμαι σοβαρός επαγγελματίας. Όχι έμπορος μαθητριών και μάλιστα ξανθομαλουσών. . . . . .  :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu: 

Παιδιά να ενημερώσω πως ΤΟ DRAG ξεκινά στις 12:00 τελικα . ΠΑΜΕ 1 ΩΡΑ + ενημερώθηκε και ΤΟ ΘΕΜΑ.

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να ενδιαφέρεται να πάμε μαζί από Αθήνα? Αν βρεθεί άτομο θα πάμε με το δικό μου, είμαστε ήδη εγώ και ένας φίλος μου και θέλω 1-2 άτομα ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Ελειπα εγω με τον Lupako γιαυτο !!!! Στην επομενη θα μαστε παλι εκει !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χαλαρά  μπορεί να είμαστε ανέλπιστα λίγοι :thumbsd:  αλλα περάσμε καλά :clapping:  :roadrage:  :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.