Jump to content
KATERINA

Λαμπακι Προθερμανσησ

Recommended Posts

3 hours ago , vasilisrx8 said:

όταν λες μπεκιερα τι εννοείς;σε καποιο μπεκ;στην αντλία;σε τι σου είπαν;

έστω ότι έχεις στα μπεκ πρόβλημα τα 680 που σου είπαν είναι λίγα,αν στα αλλάξουν όλα με γνήσια.

άμα σου είπαν για αντλια υψηλής πάλι λίγα είναι.

πάρε και από αλλού μια γνώμη και άμα σου πουν για μπεκ ή αντλία βγαλτα και στείλτα για έλεγχο και καθάρισμα σε εταιρία που ασχολείται αποκλειστικά με μπεκ και αντλίες πετρελαίου.τα απλά μηχανήματα καθαρισμού μπεκ βενζίνης δεν κάνουν την δουλειά όπως πρέπει να την κάνουν στα πετρελαίου.

όπως και να έχει πήγαινε και για μια 2η γνώμη σε άλλο εξουσιοδοτημένο ή έστω σε κάποιο που να ασχολείται με πετρέλαια.

Σέ ευχαριστώ πολύ φίλε από ότι Μου είπαν είναι ο αισθητήρας πού δίνει τήν εντολή στα μπεκ για νά δουλέψουν είναι πολύ σπάνια ζημιά

On 14/5/2020 at 12:40 ΠΜ, nikdev said:

Προθερμαντηρες και εγκεφαλακι ειδατε πρωτα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

On 13/5/2020 at 2:26 ΜΜ, M giannis said:

Καλησπέρα σας είμαι κάτοχος ενός volkswagen polo 1400 κυβικών TDI τού 2015 καί Μου έβγαλε πρόβλημα Στην προθέρμανση του κινητήρα καί τελικά έχω προβλήμα Στην μπεκιερα τό κόστος είναι 680€ μπορεί να δώσει κάποιος πληροφορίες Με τήν τιμή

 

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν , OMINUS said:

Αν είσαι Αθήνα και σε βολεύει.

 

Πήγαινε σε αυτόν εδώ στο Περιστέρι.

 

https://www.vrisko.gr/details/6e43bjafb465a4ai67755ic4bj73_04j

 

Ασχολούνται καθαρά με diesel

Σέ ευχαριστώ πολύ θά τό κοιτάξω θά μιλήσω από Δευτέρα που θά είναι ανοιχτά 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2020 at 5:57 ΜΜ, M giannis said:

Σέ ευχαριστώ πολύ φίλε από ότι Μου είπαν είναι ο αισθητήρας πού δίνει τήν εντολή στα μπεκ για νά δουλέψουν είναι πολύ σπάνια ζημιά

 

Καλησπέρα σας ! Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με τον αισθητήρα που δίνει εντολή στα μπεκ σε ένα golf 7 1.6 του 2013 ... γνωρίζει κάποιος κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ! Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με τον αισθητήρα που δίνει εντολή στα μπεκ σε ένα golf 7 1.6 του 2013 ... γνωρίζει κάποιος κάτι ?
Θα υπήρχε άποψη αλλά αυτό δε γίνεται γιατί όλοι ρωτάνε για το πρόβλημα τους αλλά δε τους ενδιαφέρει και δε γράφουν πότε τη λύση για να υπάρχει για τους επομενους
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ειπες ολα!

Και με απαιτήσεις συχνά πυκνά

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ! Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με τον αισθητήρα που δίνει εντολή στα μπεκ σε ένα golf 7 1.6 του 2013 ... γνωρίζει κάποιος κάτι ?

Ρωτά κωδικό ανταλλακτικού.

Πολλες φορες μου ετυχε η συγκεκριμενη μοναδα σε αλλη μαρκα να εχει καει ασφαλεια δειτε το.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το διαγνωστικό δείχνει τρεις κωδικούς σφαλμάτων μαζί  :

P 009000 (passive /sporadic ) fuel pressure regulator A control circuit open 

P 229400 (passive /sporadic ) fuel pressure regulator B control circuit open 

P 229500 (passive /sporadic ) fuel pressure regulator B control circuit low  

Θα το ψάξω με την ασφάλεια και θα επανέλθω ... Ευχαριστώ ! 

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2014 at 9:06 ΜΜ, gtpaonik said:

Φιλε στειλε μου σε pm σου το τηλ σου.Εχω και εγω το ιδιο θεμα αλλα πλεον το εχω ψαξει.Το εχεις συνδεσει σε διαγνωστικο?Τι μυν βγαζει?

Καλησπέρα, είδα ότι γνωρίζεις για το πρόβλημα με το λαμπάκι της προθέρμανσης όταν ανάβει μετά από κάποια χιλιόμετρα. Αν μπορείς στείλε μου να μου πεις λεπτομέρειες 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.