Jump to content
makhs

Υπαρχει Τροπος Να Μην Ακουγεται Ο Ηχος Που Κανει Οταν Ξεκλειδωνεις-Κλειδωνεις

Recommended Posts

ειναι πολυ σπαστικο το μπιπ που κανει οταν κλειδωνεις-ξεκλειδωνεις και αν γινεται θελω να το απενεργοποιησω ..αν καποιος τ εχει κανει η γνωριζει ας βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

Πανε σ εναν ηλεκτρολογο κ πεστου κατα λεξη. Βγαλε μου τον συναγερμο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έβαλα έναν META πριν κανένα μήνα μου το έκανε να μην ακούγεται. Μου είπε αν θέλω να ακουγεται μπορεί να μου το ρυθμίσει.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να το απενεροποιησεις

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γιατι δεν μου αρεσει ο ηχος που κανει οταν το κλειδωνο-ξεκλειδωνο ειναι λιγο σπαστικο αυτο θελω να απενεργοποιησω οχι τον συναγερμο γενικα

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω την μηχανή να μην ακούγεται ;) να οδηγάω και να μην ακούω τίποτα;;

Χαχαχαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μηχανή είναι το λιγότερο, με μία καλή ηχομόνωση μπορεί και να μην την ακούς.. Τα σπαστικά τριξίματα που έχουν οι κονσόλες και άλλα μικροθεματάκια του εσωτερικού πως τα γλιτώνεις;; 
Αλλάζεις αμάξι ή βάζεις Metallica στην διαπασών 7 η ώρα το πρωί για να ξεδώσεις από τα νεύρα πηγαίνοντας στην δουλειά;;

Tέλος πάντων, Μάκη στο ερώτημα σου για να έχεις και μια σοβαρή απάντηση, το θέμα έγγυται στο ηχειάκι του συναγερμού κι επειδή δεν γίνεται να το απενεργοποιήσεις γιατί δεν θα το ακούσεις αν γίνει η στραβή, κοίταξε μήπως μπορεί να ρυθμιστεί από το πρόγραμμα του συναγερμού να μην έχεις τον ήχο του κλειδώματος-ξεκλειδώματος παρά μόνο τον αντικλεπτικό ήχο...  Από 'κει κι έπειτα αναγκαστικά πηγαίνεις σε άλλον συναγερμό...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή καταλαβαίνω τον φίλο που ξεκίνησε το θέμα (είναι όντως λίγο ενοχλητικός αυτός ο ήχος, ειδικά όταν παρκάρεις π.χ. βράδυ, σε ησυχία κλπ... Απλά μείωση της έντασης θα ήταν αρκετο), είχα ρωτήσει κι εγώ την αντιπροσωπεία που μου έβαλε τον συναγερμό με την αγορά του αυτοκινήτου. Μου είπαν ότι είναι κοινό παράπονο πολλών (!!!) αυτό το ζήτημα, αλλα δυστυχώς δεν γίνεται να μειωθεί ο έκνευριστικός έντονος αυτός ήχος. Βέβαια, δεν έχω παέι σε ηλεκτρολόγο.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω οσους εδωσαν μια σοβαρη απαντηση .



 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.