Jump to content
MARINE

Ερευνα Αγοράς Vw Tsi 140Hp

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα!
Κάνω έρευνα για αγορά ενός ακόμα VW tsi 140hp σαν το δικό μου, για τον ξάδερφο μου και έχω καταλήξει σε 2 αμάξια. Εχουν κάνει τα service του στον Φιλοσίδη
Εχω αριθμό πλαισίων.
 
Πώς μπορώ να επιβεβαιώσω τα service μέσα στην VW?
Εχουμε κανένα γνωστό;
 
Ευχαριστώ
:-)
Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα στην παρέα!

Κάνω έρευνα για αγορά ενός ακόμα VW tsi 140hp σαν το δικό μου, για τον ξάδερφο μου και έχω καταλήξει σε 2 αμάξια. Εχουν κάνει τα service του στον Φιλοσίδη

Εχω αριθμό πλαισίων.

 
Πώς μπορώ να επιβεβαιώσω τα service μέσα στην VW?
Εχουμε κανένα γνωστό;
 
Ευχαριστώ
:-)

 

αντε και βρεικες ολο το ιστορικο.Αν το αμαξι τα τσιμπαει τα λαδακια του και δεν το δεις με την πρωτη ματια τι κανεις μετα?

Πιο πολυ ψαξε να δεις τι σοι ανθρωπος το ειχε το αμαξι και πως το δουλευε,παρα αν εχει κανει  τα σερβις ακριβως στην ωρα τους.Εχω δει κατι νεοπλουτους με κατι εργαλεια να πηγαινουνε με 250 (σχεδον κοφτι) νταλα καλοκαιρι με 42 βαθμους υπο σκια....ομως τα σερβις παντα στα χλμ πουγραφει το βιβλιο ετσι????

Αναθεμα και αν εχουνε δει ποτε τους, τα λαδια του κινητηρα σε τι σταθμη ειναι..

Τετοιο αμαξι εγω δεν θα το αγοραζα ποτε φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

αντε και βρεικες ολο το ιστορικο.Αν το αμαξι τα τσιμπαει τα λαδακια του και δεν το δεις με την πρωτη ματια τι κανεις μετα?

Πιο πολυ ψαξε να δεις τι σοι ανθρωπος το ειχε το αμαξι και πως το δουλευε,παρα αν εχει κανει  τα σερβις ακριβως στην ωρα τους.Εχω δει κατι νεοπλουτους με κατι εργαλεια να πηγαινουνε με 250 (σχεδον κοφτι) νταλα καλοκαιρι με 42 βαθμους υπο σκια....ομως τα σερβις παντα στα χλμ πουγραφει το βιβλιο ετσι????

Αναθεμα και αν εχουνε δει ποτε τους, τα λαδια του κινητηρα σε τι σταθμη ειναι..

Τετοιο αμαξι εγω δεν θα το αγοραζα ποτε φιλε μου.

Μπροστά στα τόσα κουσούρια που έχει το συγκεκριμένο μοντέλο, το να τσιμπάει και λίγο λάδι είναι πτέσμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπροστά στα τόσα κουσούρια που έχει το συγκεκριμένο μοντέλο, το να τσιμπάει και λίγο λάδι είναι πτέσμα

Πέταξες και συ την τρολλιά σου και ηρέμησες φαντάζομαι.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.