Jump to content
xrigolfakias

Πλαφονιερα Golf Iv

Recommended Posts

xrigolfakias αυτο που δεν ξερεις τι ειναι ειναι μια ετοιμη καλωδιοση που μπενει επανω στο golf iv bora passat και τα εξοπλιζει με φωτα ημερας οπως τα golf 6 το λεει και η μεταφραση

 

  • Αρχικό εκ των υστέρων εξοπλισμού VW για τα ημερήσια φώτα πορείας 
  • Τρόπος λειτουργίας: μεσαία σκάλα και την ουρά φως είναι ενεργοποιημένη όταν η ανάφλεξη είναι αναμμένη
  • Πεδίο εφαρμογής της παράδοσης: κιτ τοποθέτησης, οδηγίες εγκατάστασης

κατάλληλο για:

VW Golf 4 

VW Golf Variant 4

VW Bora 

Bora Variant VW

VW Lupo

VW Passat 3B/3BG (1997> 2005)

VW Polo (6N2, 9N, 2000> 2005)

και φυσικα περιμενω να περασω επανω στο τιμονι  για να ελενχο το radiocd pioneer deh-1500bb που εχω επανω τα αφτακια στο τιμονι 1J0 959 437 G και φυσικα ολο τον εξοπλισμο της τελευτεας εκτος του cd MFD που δεν με νιαζει γιατι εχω θηκη με οργανακια επανω οσο για που ημουν τοσο καιρο ειχα και εγω δουλειες μην ξεχναμε εχω και αλο ενα αμαξι να φροντισω εκτος απο το golf μου για οτι χρειαστιτε εχω στην υπογραφη μου την σελιδα με ολες της απαρετιτες απαντησεις μασιμενα σας τα δινω ολοι η κωδικοι ειναι στην σελιδα για τα παντα

dubbeR_xronis dubbeR_xronis

 

Για να περάσεις τα χειρηστήρια στο τετράμπρατσο τιμόνι πρέπει να αλάξεις και το τιμόνι και τον αερόσακο, θα χρειαστείς εγγέφαλο τιμονιού και ίσως και σερπαντίνα κολώνας/αερόσακου, τα έχεις βρει αυτά? τα χειρηστήρια δεν μπένουν πάνω στο υπάρχον σου τιμόνι.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

το τιμονι ειναι το ιδιο γιατι τετοιο εχω εγω μπορω να παραγγυλω απο το ebay το τιμονι ετοιμο το ειχα βρει 40 ευρω σε skoda ετοιμο μονο το σημα θα εβαζα και τα κουμπια σε κοκκινο αν ηταν πρασινα

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δηλαδή τιμόνι τετράμπρατσο με χειρηστήρια? αν ναι είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

εχω το τιμονι το τετραγωνο κανονικα αυτο που εβγαζε μεχρι το 2001 οποτε θα βαλω τα υπολιπα και θα ειμαι οκ


και τα καθυσματα στην τελευτεα φοτο που εχω βαλει ειναι απο το ιδιο με το δικο μου comfort line 2000 μοντελο

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου λέω, αν έχεις το απλό το τετράμπρατσο χωρίς πλήκτρα, και πάρεις μόνο τα πλήκτρα, αυτά δεν μπένουν πάνω στο τιμόνι σου, θες αλλο τιμόνι και αλλο αερόσακο, είναι 2 διαφορετικά τετράμπρατσα τιμόνια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα το παρω κομπλε απο το ebay ετοιμο με τα χειρηστηρια επανω

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εισαι συναγερμος ειναι απομακρυσμενος ελενχος για το κεντρικο κλειδωμα αντι να βαζεις και να βγαζεις το κλειδι πατας τα κουμπακια και κλειδωνει ξεκλειδωνει απο μακρυα αναβω ζβηνουν και τα φλας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.